Problem z grą

• Problem z grą

Mam problem , mianowicie wylogowuje mnie z gry (ping stabilny, ms tez bez zmian ) na początku myślałem ze to wina kompa ale na wszystkich 3 kompach mam tak samo. Sprawdziłem tez czy nie trace pakietów ale tez jest wszystko ok. Objaw wszystko działa normalnie i nagle zaczyna przycinać graczy i elementy gry po czym wylogowuje (do ekranu startowego). Wie ktoś coś na ten temat, pomysły? Problem pojawia się całkowicie losowo czasami mogę oprawiać farmy i mnie wylogowuje, a czasem grać przez 1h (robiąc dungi /zvz) i niema problemu.
      Nie pojawiają się żadne komunikaty o błędzie. Dodam że inne gry online( np.Planetside 2 ) nie mają problemu,tak samo w momencie freeza gry komunikacje z graczami na ts/discord nie sprawia problemów.

The post was edited 1 time, last by lkooko ().

• Czytam wypowiedzi innych sie dziwie, że u każdego kto napisał, jest problem z wyrzucaniem z gry i black screenem po przechodzeniu przez mapy, a może ich też wyrzuca do ekranu logowania. Tak w ogóle, przy sprzedawaniu itemów potrafii mi sie zaciąć rynek i też mnie wyrzucić. A NAJDZIWNIEJSZE jest to że jak stoje w miejscu to mnie nie wyrzuca nawet przez godzine
    • Oświecę was - macie problem z netem. Albo coś u waszego providera, albo macie po wifi neta i chwilowe małe zaniki. W normalnym użytkowaniu tego nie zauważycie, YT będzie chodził normalnie, discord/ts też (czasem, rzadko, przez sekundę-dwie inni mogą was nie słyszeć), mniej czułe gry też poza mało zauważalnym lagiem będą działać. Serwer jest w USA i niestety jest bardzo czuły na nawet małe zaniki neta. Żeby to wykryć musielibyście ustawić stałe pingowanie jakiegoś adresu przez dłuższy czas. Z tego co piszecie jedyne co jest winą gry to okazjonalne czarne ekrany przy zmianie strefy (od kilku miesięcy już ich nie miałem), oraz czasem ogólne problemy z serwerem, ale wtedy każdy ma cofki i zostaje wylogowany z gry.
    • A bo ja wiem? Zdiagnozuj łącze, pogadaj z providerem, czy co tam uważasz za słuszne. Mnie wywala do ekranu logowania tylko wtedy gdy cały serwer szlag trafia. Ten spam litery f na angielskim czacie w momencie lagów na grze jest bezcenny ;p Zorientuj się, najlepiej właśnie na angielskim czacie, czy w momencie jak cie wywala ktoś jeszcze pisze że go wyrzuciło. W tamtym tygodniu jak grałem rano to zdarzyły się dwie takie sytuacje że serwer przez jakieś pół godziny strasznie się sypał, wywalało w zasadzie każdego. Teraz wieczorem takich problemów nie zauważyłem.
    • @Nissail Podkreślam nie mam ani utraty pakietów ani skoku pingu,gra nie daje komunikatu o utracie łącza I to jest jedyna gra która ma taki problem.Gram w np. Aion,WoW,Planetside 2 są to gry które nie wybaczają słabego łącza.
      Dodaje że to nie jest możliwe ze nagle(od 4 dni) dziesiątki osób mają problem z internetem/dostawcą.
    • Mam podobnie, zauważyłem że te disconnecty wali głównie po zmianie mapy do 5 min jeśli siedzi się na jednej mapie wszystko jest w porządku. U mnie też wszystkie inne gry chodzą bardzo dobrze bez żadnych spadków fpsów pingu czy packet lossów. Stawiał bym raczej na problem po stronie gry też zaczęło się od 3/4 dni