[WILD] Victi omnes rekrutuje!

• Nie wiem czemu obrażasz swoich kolegów z gildii od retardow w Gucci setach.

My zabijamy wszystkich graczy, w równych i większych Liczbach od nas również.

Czy ja szukam zaczepki? No cóż, kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

PS. Tak szczerze to chodzi mi o to że odmawiacie ustawki 20v20 tłumacząc się ilością contentu a gówno macie. Okiełznaj tam swojego gma a potem dawaj rady nt. Szukania zaczepek
    • glokz wrote:

Nie wiem czemu obrażasz swoich kolegów z gildii od retardow w Gucci setach.

My zabijamy wszystkich graczy, w równych i większych Liczbach od nas również.

Czy ja szukam zaczepki? No cóż, kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

PS. Tak szczerze to chodzi mi o to że odmawiacie ustawki 20v20 tłumacząc się ilością contentu a gówno macie. Okiełznaj tam swojego gma a potem dawaj rady nt. Szukania zaczepek
      ale ja nie jestem od nich :)
    • widmomatt wrote:

@glokz
      ZvZ - ludzie biegają w śmiesznych 6.1, jest kilka gildii, etc., my nie chodzimy tam w 200 osób żeby łapać wszystkie kille, a po Queen to ZvZ zjada strasznie dużo czasu, więc niewielu osobom chce się biegać za wołami poźniej - chyba nie jesteś świeżakiem, żeby Ci to tłumaczyć, więc to tak tylko dla nowych graczy, którzy tu wchodzą
      pk,ganki - zabijasz sobie retardów ubranych na fame w gucci sety albo robiących transporty - w Waszym wypadku w stosunku graczy 5:1, więc fame na gildie leci, a skilla nie potrzeba do tego ;)

także ten, idź gdzie indziej szukać zaczepki, bo tu nic nie zdziałasz
      Jeżeli Uważasz że Ganki nie wymagają '' skilla'' i 5vs1 to zapytaj swoje potężnego Lidera Palikana o wczorajszy wieczór. Pozdrawiam Cieplutko
    • Dobra nie napinajcie się tak bombelki. Jesteście najlepsi, umiecie wszystko, królujecie we wszystkim i wszystkich rozpierdalacie. My jesteśmy słabi i nie umiemy grać. Zbieramy kamień cały czas w T4 setach. Jesteście jak psy, które głośno szczekają za bramą...Herez najgłośniejszy York w całym stadzie. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Zapomniałem dodać, że rekrutujemy. Zapraszam, zapraszam !!!

The post was edited 1 time, last by Wamperinio ().

• Rejs wrote:

bk z vo
      Męczy Was to [SQUAK] przy Victi Omnes, co? ;)

Verest wrote:

Tak z ciekawości jeśli można oczywiście wstawicie zdjęcie z wygenerowanymi punktami sezonowymi przez sojusz z góry dzięki.
      Nie wiem czy można, dowiem się i jeśli można, to wrócę tutaj z foto. Jeżeli interesuje Cię ilość wygenerowanych przez Nas punktów, to jest ona
      a) wystarczająca dla SQUAK - nie ma tutaj uwag z ich strony,
      b) mniej więcej równa liczbie punktów, które mamy w tabeli głównej sezonu

Jest Nas ciągle za mało (aczkolwiek od Queen przybyło ponad 40 graczy, z gildii wyrzuciliśmy nieaktywne konta - rośniemy ;), aby samodzielnie brać większe zamki vs 300POE czy 300 TC, więc zbieramy punkty narazie z magów/outpost albo zabieramy mniej punktujące zamki od lamusów z POE jak przyjadą w 50, a nie 300 - takie mamy czasy.
    • widmomatt wrote:

Rejs wrote:

bk z vo
      Męczy Was to [SQUAK] przy Victi Omnes, co? ;)

Verest wrote:

Tak z ciekawości jeśli można oczywiście wstawicie zdjęcie z wygenerowanymi punktami sezonowymi przez sojusz z góry dzięki.
      Nie wiem czy można, dowiem się i jeśli można, to wrócę tutaj z foto. Jeżeli interesuje Cię ilość wygenerowanych przez Nas punktów, to jest onaa) wystarczająca dla SQUAK - nie ma tutaj uwag z ich strony,
      b) mniej więcej równa liczbie punktów, które mamy w tabeli głównej sezonu

Jest Nas ciągle za mało (aczkolwiek od Queen przybyło ponad 40 graczy, z gildii wyrzuciliśmy nieaktywne konta - rośniemy ;), aby samodzielnie brać większe zamki vs 300POE czy 300 TC, więc zbieramy punkty narazie z magów/outpost albo zabieramy mniej punktujące zamki od lamusów z POE jak przyjadą w 50, a nie 300 - takie mamy czasy.
      Nie zrozum mnie źle, nie musisz słodzić jak byś prowadził rekrutacje ja tylko poprosiłem o zdjęcie ponieważ jestem ciekaw czy forumowicze z tendencją do trollowania odłączyli by klawiatury jeżeli faktycznie jesteście tacy aktywni itd
    • widmomatt wrote:

W życiu nic bardziej zabawnego nie słyszałem. Abstrahując od tego że nawet przyznawanie rang na discordzie was przerasta to nie wiem komu te bajki opowiadasz że sami będziecie walczyć na 300 osób? Ile macie teraz osób? 130? Pewnie jest z 30 aktywnych gdzie coś ogarniających w grze zamknie się w max 10. Mojo nawet was nie chce brać ze sobą i woli takich Agresorów, to już o czymś świadczy, więc pluć sobie możesz ale nic więcej. Przyjdźcie kiedyś z BA na POE i pokażcie co potraficie, a może dalej wolicie nieudolnie bronić outpostów na terenach kontrolowanych przez squaki? Pozdrowionka.
    • @LadyClade Czy my Cię nie chcieliśmy zrekrutować czy skąd ten jad i nienawiść? Sorry, ale Cię nie kojarzę i też nie widziałem żeby ktoś od Nas wyzywał Wiewiórki lub u Was robił bałagan - jeśli tak było to proszę zgłoś to, nie lubimy takiego zachowania.

LadyClade wrote:

Abstrahując od tego że nawet przyznawanie rang na discordzie was przerasta
      Widzę, że to naprawdę Twoje życiowe osiągnięcie, już drugi raz o tym wspominasz :D

LadyClade wrote:

nie wiem komu te bajki opowiadasz że sami będziecie walczyć na 300 osób?
      Teraz będziemy się czepiać słówek i cyferek?
      Myślę że większość osób zrozumie, że chodziło o fakt iż POE zawsze zalewa liczbami, przez co mniejsze gildie, jak my, nie mogą sobie samodzielnie powalczyć o taki lepiej punktujący zamek - teraz już myślę, że się zrozumiemy.

LadyClade wrote:

Mojo nawet was nie chce brać ze sobą i woli takich Agresorów, to już o czymś świadczy
      Kolejne ciekawe plotki, w sumie fajnie że tyle się ostatnio o Nas mówi, zasada jak na youtube, nieważne co mówią, ważne żeby mówili - ruch na rekrutacji mamy jak nigdy :)

LadyClade wrote:

może dalej wolicie nieudolnie bronić outpostów na terenach kontrolowanych przez squaki
      raz się wygrywa, raz Cię POE zaleje, takie życie ;)
    • widmomatt wrote:

@LadyClade Czy my Cię nie chcieliśmy zrekrutować czy skąd ten jad i nienawiść? Sorry, ale Cię nie kojarzę i też nie widziałem żeby ktoś od Nas wyzywał Wiewiórki lub u Was robił bałagan - jeśli tak było to proszę zgłoś to, nie lubimy takiego zachowania.
      Nie miałem takiej przyjemności być przez was rekrutowany, od zawsze na zawsze Scoia. I czemu od razu jad? Po prostu się zaśmiałem że mój mini troll wypalił (trzeci raz), a Ty jakieś tam zasięgi zacząłeś sobie wymyślać. Później po prostu rozbawiło mnie jak próbujecie oszukiwać nowe osoby co wy nie możecie zrobić i jak potężni nie jesteście.

widmomatt wrote:

Widzę, że to naprawdę Twoje życiowe osiągnięcie, już drugi raz o tym wspominasz
      Zawsze to większe osiągnięcie niż wasze osiągnięcia od początku istnienia.

widmomatt wrote:

Teraz będziemy się czepiać słówek i cyferek?
      Myślę że większość osób zrozumie, że chodziło o fakt iż POE zawsze zalewa liczbami, przez co mniejsze gildie, jak my, nie mogą sobie samodzielnie powalczyć o taki lepiej punktujący zamek - teraz już myślę, że się zrozumiemy.
      No skoro to jest post rekrutacyjny to powinniście pisać konkretnie jak to wygląda a nie podawać dane wyssane z palca.
      Tak samo fakt o tym że POE zalewa liczbami, no aktualnie bardzo często bijemy się z BA na mniejszych liczbach ale co możecie o tym wiedzieć siedząc 10 map od nas, może powinienem podesłać przykładowy KB?
      A co do przejmowania lepiej punktujących zamków to chyba oczywiście że gildie będą się o nie bić i walczyć bo taka kolej rzeczy, nie zabieramy nisko tierowych terenów tylko te lepsze, że wy chcecie to możecie, ale tylko chieć. Jak wykręcicie liczby to zapraszam na wyrównane walki.

widmomatt wrote:

Kolejne ciekawe plotki, w sumie fajnie że tyle się ostatnio o Nas mówi, zasada jak na youtube, nieważne co mówią, ważne żeby mówili - ruch na rekrutacji mamy jak nigdy
      No nie do końca ciekawe, zademonstruj jakiś KB na którym walczycie z nami z BA, BO, agresorami, czy conflictami.
      Też bym się nie cieszył z tego że gildia która trzyma piecze nad squakami się o was źle wypowiada, ale co kto woli.

widmomatt wrote:

raz się wygrywa, raz Cię POE zaleje, takie życie
      Jak wyżej, na równych walczymy jak równi. To że nie macie wystarczającej ilości ludzi nie znaczy że będziemy wam dawać fory, zwłaszcza w walce o ważne punkty na mapie.
      To tyle na dziś, pozdrawiam cieplutko.