[WILD] Victi omnes rekrutuje!

• @loryn222s

Ładnie się popisałeś swoim idiotyzmem. Myślisz że jedynym powodem dla którego Ciebie wyjebali to zbieranie nadmiernie kamienia z śmiesznego terenu? xDD Jesteś jebanym mitomanem, który wymyślał chujowe historyjki o chuj wiadomo czym. Że niby posiadałeś restaurację w gdańsku, że miałeś drużynę e-sportową xD Po prostu zostałeś wyjebany, bo byłeś zjebem, totalnym, którego już nikt nie mógł zdzierżyć - a w tym temacie wylewasz swój płacz jak to zostałeś wyjebany.

W kwestii pvp byłeś takim ściekiem, że to głowa mała. Przez ten cały okres wbiłeś zero specek, w niczym nie miałeś nawet 50. Do tego omijałeś jakiekolwiek CTA jakie były. Jak już dochodziło do PvP, to zakładałeś chujowe EQ tanka z 2800 hp i wykurwiałeś się na pierwszej wbicie. Swoje całe zjebane życie poświęciłeś zbieractwie, czyli kliknięciu PPM na kamień i tak w kółko - potem zwóżka, sprzedawanko i koniec. Powiedz może, jaki jest sens trzymania takiego pasożyta jak ty w jakiejkolwiek gildii? Co ty mogłeś dać od siebie, a co normalni gracze, którzy sobą cokolwiek reprezentowali? Bo jak widzę płacz jakiegoś zbieracza, to szczerze taki typ ma coś z główką i to ostro...
    • 1. I kto teraz wyciąga swoje żale ? Dostarczyłem widzę wam niesamowitych emocji dlatego że obnażyłem wasze słabości . Mówiłem przed wyjebaniem to i mówię to teraz ,, Jesli nie przestaniecie się zachowywać jak dzieci które zycia nie widzą poza czerpaniem zysków z robienia grupowych dungow i niewspierania kolegów oraz nowych to stracicie dobrych jak nie najlepszych graczy z zvz ". i co? Stało się , kilka miesięcy później straciliście 60% najlepszych graczy którzy wyjebali do KFC .

2. Jeden kamień t8 zebrany to w tamtym okresie bylo około 600k a zanim się wyjebalem i odłożyłem czy to na teren czy na WC to zbierałem 2-3 t8 kilka t7 i troche t6 czyli okolo 3-5kk a set kosztował razem z wierzchowcem 2kk więc bylem zawsze do przodu .

3. Mamutem zwoziłem się tylko raz w ostatni dzień w gildii a i tak nie wziąłem wszystkiego z terenów. :D

4. Bez specek tank w secie 6.1 i lub 5.1 artefakty może mieć więcej ? Bo w to się ubierałem a nie sądzę byś był wtedy w gildii .

Ps. Wasze żale na mój temat tak mnie bawią ze mogę wiecej jak chcecie takich nieścisłości w tym co mówiliście przy rekrutacji a tydzień później co robiliście napisać. Póki co napisałem jedynie faktycznie jakie nieścisłości macie w temacie rekrutacji i żaden z was niema na tyle oleju w glowie by potwierdzić czy rzeczywiście i faktycznie zostaniecie przy tym co teraz oferujecie i wymagacie czy nie .

Wystarczyło tyle napisać i tyle i byłby koniec tematu .

Pozdrawiam was moje najbardziej znienawidzone SMERFY z VO :D

Ciebie Argoo do nich nie wliczam :)
      zbieram, wytwarzam, zarabiam. Połowę zostawiam a resztę wydaję . Bogactwa nie ma końca .
    • balldriq - ile grasz codziennie w Albion online ile zrobiłeś godzin w tej grze i od kiedy .

Bo ja mam aktualnie wbite na głównej postaci 1011 godzin i na alcie 396 godzin od 05.04.2019 a ty ?

Policz sobie na sucho ze jeśli bym zbierał tylko kamienie t6 to w godzinę masz zarobek okolo 600-800k a jesli weźmiesz do tego kamienie t7 i t8 to masz na godzinę srednio 2kk .

Odejmij od liczby godzin na głównej postaci okolo 200 godzin na wyjebki i dojechanie w nowym secie , dungi grupowe które sponsorowałem z zysków ze zbierania i korzystaliście na tym , oraz transporty pomiędzy miastami zarobkowe . To ul ci wychodzi hajsu zarobionego ?

Przyznaję że jestem nolifem czy jakoś tak ale w przeciwieństwie do was potrafię się do tego przyznać a wy ? Wytykać każdy potrafi nawet ja ale czy wy potraficie na to konstruktywnie i z sensem odpowiedzieć ?
      zbieram, wytwarzam, zarabiam. Połowę zostawiam a resztę wydaję . Bogactwa nie ma końca .
    • loryn222s wrote:

żaden z was niema na tyle oleju w glowie by potwierdzić czy rzeczywiście i faktycznie zostaniecie przy tym co teraz oferujecie i wymagacie czy nie .

Przecież Ci odpowiedziałem na Twoje wszystkie pytania na poziomie (w troll dyskusję się nie dam wciągnąć). Jeżeli coś jeszcze jest dla Ciebie niejasne, to zadaj w sposób inteligentny pytanie, a z pewnością Ci odpowiem :)
    • loryn222s wrote:

1. I kto teraz wyciąga swoje żale ? Dostarczyłem widzę wam niesamowitych emocji dlatego że obnażyłem wasze słabości . Mówiłem przed wyjebaniem to i mówię to teraz ,, Jesli nie przestaniecie się zachowywać jak dzieci które zycia nie widzą poza czerpaniem zysków z robienia grupowych dungow i niewspierania kolegów oraz nowych to stracicie dobrych jak nie najlepszych graczy z zvz ". i co? Stało się , kilka miesięcy później straciliście 60% najlepszych graczy którzy wyjebali do KFC .

2. Jeden kamień t8 zebrany to w tamtym okresie bylo około 600k a zanim się wyjebalem i odłożyłem czy to na teren czy na WC to zbierałem 2-3 t8 kilka t7 i troche t6 czyli okolo 3-5kk a set kosztował razem z wierzchowcem 2kk więc bylem zawsze do przodu .

3. Mamutem zwoziłem się tylko raz w ostatni dzień w gildii a i tak nie wziąłem wszystkiego z terenów. :D

4. Bez specek tank w secie 6.1 i lub 5.1 artefakty może mieć więcej ? Bo w to się ubierałem a nie sądzę byś był wtedy w gildii .

Ps. Wasze żale na mój temat tak mnie bawią ze mogę wiecej jak chcecie takich nieścisłości w tym co mówiliście przy rekrutacji a tydzień później co robiliście napisać. Póki co napisałem jedynie faktycznie jakie nieścisłości macie w temacie rekrutacji i żaden z was niema na tyle oleju w glowie by potwierdzić czy rzeczywiście i faktycznie zostaniecie przy tym co teraz oferujecie i wymagacie czy nie .

Pozdrawiam was moje najbardziej znienawidzone SMERFY z VO :D

Ciebie Argoo do nich nie wliczam :)
      Sam odszedłem z VO, ale nie z powodów jakie ty podałeś - więc skończ pierdolić kocopoły chory człowieku. Twierdzisz, że nikt nie chciał Ci pomóc? 20 tysięcy razy mówiliśmy żebyś się ogarnął bo dostaniesz kicka z gildii, nawet Ci kurwa pomagali przewozić ten zakurwiony kamień. A ty co? Nadal swoje ułomności trenowałeś jakbyś miał na paraolimpiadę iść. Pochwaliłeś się tutaj że nosiłeś na tanku bez specek 5.1 i 6.1 z zerowymi speckami, pewnie z 30 maestriami świadczy o tym że jesteś totalnym nieprzydatnym zerem, do tego niestety byłem wtedy w gildii i musiałem być świadkiem twojego niedojebania umysłowego.

Pierdolisz o jakiś nieścisłościach? To może najpierw zacznij od siebie, to że Dahlin lubi hodować takich kretynów jak ty, to już jego problem. Nie wszyscy bawią się w domowe przedszkole i mają chęci na utrzymywanie takiego gościa jak ty, co jedynie w głowie ma kamień z śmiesznej gierki albion online, pasożycie xD Myślisz, że rozdając jakieś mapki śmieszne czy robienie chujowych konkursów ukryjesz twój zerowy wkład w jakąkolwiek gildię?

A to co napisałeś o sojuszu NASA, już tak bardzo świadczy jak uwielbiasz pierdolisz farmazony na prawo i lewo. Może czas jednak wybrać się jeszcze do innej przechodni Zdrowia niż szpital, polecam jakiegoś psychiatrę - myli Ci się rzeczywistość, z tym co Ci się rodzi w tej makówce, zwanej głową.
    • @loryn222s CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZDOBIENIA EVENTU POLEGAJĄCEGO NA SZKOLEBIU LUDZI W ZBIERANIU KAMIENIA?
      mam 300k ze zbieractwa - 2 lata stażu w giereczce. Będzie coś z tego?
      Możemy zagwarantować eskorte i zrobić 'impreze zamkniętą'! A tak serio, w formie wywiadu gdybyś chciał wystąpić u mnie na kanale jakieś tipy dla początkujących to masz moje zaproszenie!
      peaceout balldriq