[WILD] Victi omnes rekrutuje!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [WILD] Victi omnes rekrutuje!

REKRUTACJA

Jesteśmy gildią nastawioną na PvP! Codziennie podejmujemy walki ZvZ, organizujemy ekipy na PK, chodzimy na HG, a od niedawna rozszerzamy Nasz gildyjny content o walki 5v5 (CGVG oraz HG5v5)! Na gildyjnych CTA bronimy lub przejmujemy terytoria, zdobywamy posterunki, a także walczymy na zamkach! ;)

Mamy sporo doświadczonych graczy, którzy dobrze opanowali też pozostałe płaszczyzny tej gry - możesz być pewna/y, że znajdziesz u Nas content PVE na czarnych strefach T8 (dbamy o to, aby każdy miał aktywnego Avalońskiego buffa do fame) oraz doświadczoną grupę zbieraczy i crafterów.

[RANGI W SEZONACH]
      • Sezon 9 - w trakcie...
      • Sezon 8 - ZŁOTO
      • Sezon "Avalońska inwazja" - ZŁOTO
      • Sezon 7 - ZŁOTO
      • Sezon 6 - początki gildii, SREBRO

[WYMAGANIA I INFORMACJE]
      • Chęci oraz nastawienie na grę PVP - to jest główny i niepodważalny punkt!
      • minimum 5 milionów sławy ogólnej! (jeżeli nie masz 10M, ale masz ambicje szybko je wbić, to zapraszamy - przyjmiemy Cię, dostaniesz tydzień na wbicie 10M i reszta zależy już od Twoich chęci - większości udaje się wbić w 5 dni ;))
      • Ważna u Nas jest także kultura osobista, dojrzałość oraz szacunek do innych graczy! W tej gildii nie ma miejsca na toxic (każdy rekrut przechodzi przez etap plusów i minusów, która skutecznie odsiewa toxiców i ludzi niezaangażowanych we wspólną rozgrywkę).
      • Główne CTA zaczyna się w godz. 19:30 - 20:00 PL (17:30 - 18:00 UTC) i niecałe 1h (jesteś zobowiązany dołączyć do walki tylko jeżeli jesteś wtedy online - nikogo nie zmuszamy do logowania się w tych godzinach). Poza głównym CTA organizowane są też dodatkowe CTA (jedno z Nich odbywa się regularnie o 23:00 PL (21 UTC), które nie są obowiązkowe, ale zawsze jest fajnie pójść na bitkę, prawda? ;)
      • Każde CTA zwołane przez oficerów jest refundowane (oddajemy set, który stracisz podczas walki - niczego nie ryzykujesz, dobra zabawa na koszt gildii ;)
      • Składka dla członków to 500k srebra miesięcznie (nie obowiązuje rekrutów - rekrutem jesteś przynajmniej 7 dni).
      • Korzystamy z DISCORD (ogłoszenia, wydarzenia, poradniki, śmieszki, video) oraz TeamSpeak (służy nam do komunikacji głosowej - zvz, pk, fame farm, pogaduchy, itd.).

[FILMOTEKA - nadchodzi update!]

Jeżeli liczysz na dobrą zabawę przy ZvZ, podnoszenie swoich umiejętności PVP, a w międzyczasie szybkie wbijanie PVE fame to dobrze trafiłaś/eś! :)

Link do DISCORD, na którym znajdziesz informacje dotyczące rekrutacji:

https://discord.gg/32XQnZX

The post was edited 47 times, last by widmomatt ().

• Gildia nastawiona pod PVP HAHAHAHAHA . W zergu t1 lub większym latacie po carleonie na czarnych po 16:00 by mnie ubić. Ile razy mnie ubiliście w zergu t1 lub t2 3-4 razy i to jeszcze prawie na pusto to na chłopa wyszło po 20k srebra ? Jak się chce dobrze wybijać zbieraczy to spokojnie z 2-6 osób starczy jak w BK a nie zerg t1-t2. HAHAHAHAHA. (umieram ze śmiechu)
      zbieram, wytwarzam, zarabiam. Połowę zostawiam a resztę wydaję . Bogactwa nie ma końca .
    • 1. Jak byłem w gildii to bylo obowiązkowe zvz . Jesli ktoś dłuższy czas nie dawał rady przychodzić lub nie bylo żadnego wyjazdu na bitki jak to mnie się przytrafiło to z dupy ,, Masz godzinę czasu na zwiezienie się z czarnych i zostaniesz wyjebany bo od kilku dni nic nie wbiłeś na PVP" jak to powiedzial Okazala . Jak niema bitki to niema fame pvp.

2. Co oznacza że składki dla nowych niema i przez jaki okres .

3. Macie wyspeckowanych zbieraczy ?

Kogo Tahini i Argoo ?

Pozdrawiam gankerow co zabijają zbieraczy w zergach t1 - t2 z tej gildii.

Jedyną osobą ogarniętą w tej gildii jest Argoo który widzi co się dzieje w gildii i czemu schodzi na psy i jezeli ktokolwiek miałby być liderem VO to tylko on ,,bo ma do tego kurwa mózg zamiast pierdolonego styropianu" . Cytat z filmu kariera Nikodema Dyzmy . :D
      zbieram, wytwarzam, zarabiam. Połowę zostawiam a resztę wydaję . Bogactwa nie ma końca .
    • @Krzyscha
      Dzięki i również się polecamy!

@loryn222s
      Miło że gildyjny zbieracki mem podbija nam temat i jeszcze żarty opowiada, ty chyba tęsknisz, co? :D
      1. U Ciebie problem był z rozróżnianiem ZvZ od zbierania kamienia i tutaj leżał problem.
      2. Wartościowe pytanie, to też odpowiem: Składka nie obowiązuje dla rekrutów, a rekrutem jest się przynajmniej 7 dni - wszystko zależy od aktywności :)
      3. Tak mamy i tak między innymi jest to ta dwójka.

Dzięki również reszcie forumowych spamerów, nie muszę się kłopotać podbijaniem tematu :)

The post was edited 1 time, last by widmomatt ().

• wszystko pięknie napisałeś i podoba mi się to lecz w punkcie pierwszym się mylisz gdyż jak ja bylem to minimum tygodniowo trzeba było wbijać minimum 2kk fame na pve co tez robiłem po czym zbierałem dalej , policz 4 tygodnie bylem w VO i wbiłem ponad 10mln fame na pve . Co do zvz to akurat się trafilo ze w ostatnim tygodniu moim Peliker ani Argoo nie mieli czasu na grę a w tamtym momencie byla stagnacja pomiędzy jednym a drugim sezonem jak magów niebyło po co bić z uwagi na to że Gold byl już wbity i niebyło zvz wtedy organizowane a ludzie odpoczywali robiąc dungi ku zbierająci tylko na tej podstawie zostałem usunięty z gildii gdyz nie bylo zvz to niebyło fame pvp . Pozdrawiam :D
    • Dlatego staram się ostrzegać nowych którzy będą zainteresowani dołączeniem do VO bo co tydzień zmieniacie zdanie i sami nie wiecie co chcecie oraz sami nie potraficie w nowym temacie VO napisać prosto z mostu czego wymagacie i co oferujecie bo w końcu zdanie na temat gildii każdy wyrabia sobie sam .

Na zakończenie dodam by każdy wiedział dlaczego cała oficerka mnie nienawidzi prócz Peliker i Argoo .

Bylem pierwszą osobą w VO ktora miała policzone kiedy większość kamieni t7 na knoyle Hill i t7-t8 na armbot ma respa . Po podzieleniu sie tą informacją z oficerką z uwagi ze EGO często w tych godzinach wpadało czyścić te surowce na mapkach u nas oficjalnie podczas rekrutacji lub chwile po niej jesli nowy gracz się spytał zbieranie to odsyłali go do mnie bo ja mam zapisane respy a podczas odpowiedzi na ten temat nowemu potrafili wejść tylko po to by opierdolić mnie ze znów gadam o zbieraniu . LOL .
    • WiTAM ZGRoMADZoNYcH
      WiTAJ LoRYNIE 222
      JAKO JEDEN Z GŁÓWNYCH MORDOBIJCÓW NASZSGO ZAKONU
      "'WIRTUALNYCH OMLETÓW"
      POSTANOWIŁEM ZDAĆ RAPORT:
      SZTAB ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO LONDYN 2019
      GRACZ LORYN222PL ZWANY DALEJ JAKO MiSTRZ KAMIENIA TIERU ÓSMEGO

BYŁ WIELOKROTNIE CELEM ATAKU NASZEGO GŁÓWNEGO KORPUSU UDERZENIOWEGO. NASI ZWIADOWCY ALARMOWALI NAS O ZMIANIE STRUKTURY GLOBU ZIEMSKIEGO W REJONACH POŁUDNIOWEJ Angli . ZDAJĄC SOBIE SPRAWĘ Z POWAGI SYTUACJI tj. ZAŁAMANIA GOSPODARKI I PRZECIĄŻENIA PŁYTY TEKTONICZNEJ NA KTÓREJ ZNAJDUJĘ SIĘ CARLEON ZA POŚREDNICTWEM PRZEWOZU KAMIENIA DOKONYWANYCH PRZEZ
      S.P. Z.O.O. LORYN-POL
      WIELKROTNIE PODCZAS WC/CTA GDY NASZE SATELITY NAMIERZYŁY NICK LORYNA 222 MISTRZA KAMIENIA TIERU ÓSMEG. PRZERYWALIŚMY DZIAŁANIA WOJENNE NA RZECZ OCHRONY ŚRODOWISKA PRZED LORYNEM. BŁAGAŁEM PRZEŁOŻONYCH O PRZYSŁANIE POSIŁKÓW, PONIEWAŻ NASZ KORPUS UDERZENIOWY NIE MÓGŁ SIĘ PRZEBIĆ PRZEZ POTĘŻNY SYSTEM OBRONNY LORYNA222.
      WSZYSTKIE INFORMACJE NA TEMAT WSPANIAŁYCH SPECJALIZACJI, DOKONAŃ I KOMPETENCJI LORYNA WYMIENIONE PRZEZ NIEGO SAMEGO WYŻEJ SĄ PRAWDZIWE. - cała reszta, raczej nie. :)
    • Mój kumpel z byłej gildii zawsze powiadał jak chiński mędrzec - ,, Nie ma nic przyjemniejszego gdy zabijam kogoś i on wkurwiony spamuje na czacie". Ja dodam tylko, że jest to jeszcze przyjemniejsze, że frustracja sięgnęła tak wysoko i piszesz o tym na forum :D.

Powodzonka stary, nie zapominaj, że jest to gra i nie denerwuj się tak jak w niej padniesz.

The post was edited 1 time, last by Wamperinio ().

• Abstrahując od całej sytuacji zbierania czy czegokolwiek z tym związanego, zawsze śmieszyło mnie to, że ludzie mimo ciągłej gry do tego stopnia, że czują się na tyle pewni aż zaczynają najeżdżać na innych, nie są w stanie poprawie napisać nazwy centralnego miasta jakim jest Caerleon. W sumie zrozumiałe, dla niektórych zapewne przydałby się dodatkowy poradnik.
    • Cieszy mnie Twoje zaangażowanie w temat i podejście do niego na poważnie!

Z tego też względu polecam definicję Satyry(z tego co piszesz wynika że jako jedyny potraktowałeś całość na poważnie - Loryn z którym trochę gadałem jak był w gildii jak widać posiada większy dystans od Ciebie i wiem ze lubił pożartować- więc why not!

Jak znajdziesz jeszcze jakieś ciekawostki to pisz śmiało! - będziemy wdzięczni

Peaceout!
      A no i przed 'jakim' nie postawiłeś przecinka, jeśli do dla Ciebie osobiście ważne.
    • Balldriq ale ty masz najebane we łbie:D

Jestem zbieraczem to wliczam se w koszty wyjebki . Standardowo podczas zbierania dziennie 2-4 razy ginę i się tym nie przejmuję, nigdy nie robiłem z tego afery bo i tak zarabiam w tym czasie na kolejne 8-12 wyjebek .
    • LORYNIE 222s
      MAM ROZUMIEĆ, ŻE TWÓJ MONOPOL NA KAMIEŃ TIERU ÓSMEGO WSZEDŁ NA WYŻSZY POZIOM I OSIĄGNĄŁ STAN 'PeRpeTuM Mobile' ???
      MOŻESZ NIEUSTANIE SIE ODRADZAĆ W PEŁNI WYPOSAŻENIA? - TO PODCHODZI POD CHEATY, TAK TO KAŻDY BY SOBIE LATAŁ W SECIE 8.3

ZRESZTĄ OSIĄGAĆ TAKIE WSPANIAŁE WYNIKI NA TRZEŹWO/NA LEGALU? .... COŚ MI TU ŚMIERDZI....
    • Polecam dobra gildia na początek swojej przygody z grą, od początku swojego istnienia gildia PVP z tymi samymi założeniami.

No tylko nie można być lorynem cała gildia się bije by utrzymać teren z którego loryn czerpie zyski, a chop 3 ekrany dalej kopie kamień 6. Czemu tylko 6 bo 7 i 8 wykopał już o 3-4 w nocy, nie żartuje chop logował się w nocy by skopać t7 i t8. Nikt cię nie chciał w gildi, tylko masochiści by cię trzymali, ty nie wiedziałeś po co są WC dla ciebie to była bezpieczna zwózka z terenu mamutem my się bijemy, a ty się pytasz kiedy kończymy bo jesteś gotowy mamutem do zwózki xD W innej gildi by cie wywalono pod towerem na tym mamucie.