The Brave Collective - PVE/PVP - Zarób na premium w kilka dni i baw się w drogich setach razem z nami

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • The Brave Collective - PVE/PVP - Zarób na premium w kilka dni i baw się w drogich setach razem z nami

   Lokalizacja Gildii The Brave Collective to stale i niezmiennie LYMHURST. Nie przenosimy się jak 90% gildii co sezon do innego miasta.
   Jeśli jesteś w innym mieście pamiętaj, że prywatną wyspę za 20.000 srebra można przenieść i nie tracisz poziomów ulepszenia.

   Aktywność członków zalogowanych na discordzie w jednej chwili zależna od godziny waha się od 7 (tryb nocny) do ~20 w godzinach wieczornych, maksymalne zgrupowanie w tej samej minucie to 32 osoby. Bardzo rzadko u nas discord jest pusty.

   Zero podatków procentowych, w dropie czy w sercach z przewozów. Nie daj się okradać jak nie wiesz co się dzieje z kasą z podatków w Twojej gildii. Jak coś potrzebujemy zrobić za większy hajs to jest organizowana zbiórka przez ludzi co zarabiają dziennie po 10-30mln srebra.


   Przedział wiekowy w gildii to 16-55 lat, z jednym wyjątkiem w postaci 13 lat.


   Polecamy sprawdzić nasze 2 poradniki:
   1. Jak budować domki na wyspie i zmaksymalizować zarobki z pracowników
   2. Zbieractwo surowców. 2 metody skillowania
   3. Więcej poradników znajdziesz u nas na discordzie https://discord.gg/2jCEFNmAXR po dołączeniu do naszej gildii ;)
   Jakie aktywności znajdziesz w naszej gildii:
   - grupowe wyjazdy na lochy T8
   - HCE (ekspedycje) w setach T8.3
   - PVP, HG,ganki, frakcja, wjazdy na plecy w lochach w towarzystwie doświadczonych graczy

   - frakcyjne transporty
   - wycieczki po awalońskich ścieżkach w celu expienia się, dropu oraz pvp plus nawet i wypady zbierackie - wymagamy na nie setu minimum +T6.2 lub +T7
   - farmienie lochów T5 bezpiecznie w setach legendarnych T6.3 do T8.3 aby wbić reputacje po PK (zabijaniu innych) na czerwonych strefach
   - produkcja ekwipunku oraz przedmiotów zużywalnych - czyli największy hajs w grze na luzie
   - nauka zarabiania na premke w parę dni przy siedzeniu w mieście po rabowanie na pvp innych graczy

   ZvZ/CTA obecnie brak.   Co oferujemy:
   - stale aktywności wypisane powyżej
   - doświadczony lider gildii wraz z ekipą specjalistów w różnych dziedzinach życia w Albionie
   - jedzenie oraz mikstury taniej na wyspie gildii niż na rynku od naszych producentów
   - wydropił Ci artefakt do przedmiotu który używasz, pytasz na discordzie kto może to złożyć, dajesz materiały i masz o wiele taniej itemki
   - rozbudowaną ma max wyspę gildii i każdy możliwy budynek na poziomach od T6 do T8 - ulepszamy w zależności od zapotrzebowania, czytaj zaporowe ceny w mieście
   - dodatkowe wyspy gildii w innych miastach, aby łatwiej po PVP było rozliczyć się z dropu
   - stałą aktywną ekipę doświadczonych graczy oraz ustabilizowany dopływ nowych
   - brak kryjówki na czarnych, abyś nie stał się noobkiem, który potrafi tylko się chować, kryjówka rozleniwia graczy, stają się mniej uważni, my z zergiem na dupie potrafimy bawić się w berka przez kilka map ;) ale zazwyczaj po 2 odpuszczają
   - nauka poruszania się po czarnych mapach abyś nie padał jak totalny nieogar, po naszym szkoleniu nawet 10 na 1 nie da rady Cie zabić

   Masz doświadczenie? Lubisz organizować wypady w Albionie? Albo chcesz się sprawdzić jako nowy w tej roli. Rzucasz hasło na discordzie co chcesz ogarnać, a na pewno znajdą się chętni ;)


   Wymagamy:
   1. Słuchanie i czytanie ze zrozumieniem, z doświadczenia wiemy jak wielu ludzi obecnie ma z tym problem.
   2. Wiek najlepiej po mutacji ale nie gra roli bardziej patrzymy na życiowe ogarnięcie, używanie szarych komórek, a jak czegoś nie wiesz to po prostu pytaj.
   3. Ilość Twojego fejmu/sławy PVE czy PVP nas nie interesuje, wystarczy że odpalisz discorda, pójdziesz z nami na lochy, a dość szybko nabijesz dziesiątki milionów sławy PVE i PVP.
   4. Wyrozumiałości - nawet najlepsi popełniają błędy, a nowi robią je często. Warto pamiętać jak to było, jak wół jeszcze cielęciem był.
   5. Zainstalowania Discorda na telefonie lub kompie jeśli chcesz się bawić w drużynie, nie musisz mieć mikrofonu mamy ludzi co mają małe dzieci, w nocy śpiącą żonę/dziewczynę/kochankę. My gadamy, Ty słuchasz i wykonujesz ewentualne polecenia jak jest akcja PVP. Chcesz coś powiedzieć, a nie masz mikrofonu? Piszesz na czacie gildii i odpowiadamy głosowo.
   6. Dystans do siebie, gdyż gildia to twór zamknięty, niektórzy już się znają dłuższy czas, zatem są często żarty różnej treści, do których można się przyłączyć i dostać rykoszetem :)
   7. Wybrania jednego typu broni DPS, skupieniu się na niej i wyexpienia jej w speckach, w całej gałęzi na max, łącznie z całą zbroją. 2 wyspeckowanych granych ludzi potrafi wybić nawet 10ciu. A skład 7 ogarniętych na ścieżkach awalońskich może podjąć wyzwanie zabicia nawet 15 graczy i wyjść z tego cało lub z małą stratą 1-2 osób.
   8. Z czasem wybranie drugiej roli pomocniczej typu tank, healer święty, healer druid, archanista. W celu zwiększenia ilości grup na lochy, ganki czy HG.   Dodatkowe informacje
   1.Znawcom z youtube'a mówimy nie, bo jak od oglądania porno nie staniesz się turbo ruchaczem, tak samo z oglądania PVP w Albionie na YT nie będziesz pro graczem.
   2. Komenda z Twojej strony 'nie mam na seta' rozpoczyna akcje zwrotną pt. 'a na czym w grze zarabiasz', kończy się aktywacją szkolenia 'to zrób to a będziesz miał tyle srebra na dzień na waciki'.
   3. Nasi producenci i handlowcy co jakiś czas liczą na czym można na szybko się dorobić bez ryzyka lub z. Wiadomo z ryzykiem straty przebitka czasem wychodzi 1 do 10 czyli np z 1mln można zrobić 10mln srebra.
   4. Ostre żarty, czarny humor, żarty sytuacyjne, żarty lgtb, występują na codzień. Nie udajemy 'ąę' ludzi, używamy łaciny, szczególnie jak coś nam nie wyjdzie w akcji, czego następstwem jest rozpamiętywanie tego w żartach, aby więcej takich błędów nie robić.
   5. Gildia do pewnych aktywności ma własną metę. Np bierzemy na lochy królewskie szaty na każdego maga plus kusza albo łuk na supporcie królewska kurtka. Albo lochy T8 w grupie z dpsami mele, to każdy dps bierze sandały kultysty.   Jak złożyć podanie? Opcji masz kilka
   1. Aplikuj w grze lub na discordzie https://discord.gg/2jCEFNmAXR
   2. Można polować na naszych graczy w grze.
   3. Spamować np do PiterPit.

   A najlepiej wbić na "disco": https://discord.gg/2jCEFNmAXR
   Posiadamy tam kanał PODANIE O REKRUTACJE


   Tylko jak już wchodzisz na czat głosowy bądź uprzejmą i kulturalną personą i ustaw sobie to magiczne Push-to-Talk
   Na discordzie ustawia się to w USTAWIENIACH. Tam zakładka GŁOS I WIDEO. Wybierasz NACIŚNIJ I MÓW. Skrót klawiszowy polecamy klawisz X i gotowe.
   Nie słyszysz nic na discordzie? W ustawieniach głos i wideo zmień po prostu URZĄDZENIE ODTWARZANIA na inne z listy.
   Nie słychać Cię? To samo ustawienie tylko zmień URZĄDZENIE NAGRYWANIA na inne z listy.


   Z góry dziękujemy za uwagę i do zobaczenia w świecie Albionu.

   The post was edited 35 times, last by TheBraveCollective ().

  • Podziękował. ;)

   Dodatkowa informacja:

   Dla niezarejestrowanych:
   Zastanawiasz się nad grą w Albion? Przymierzasz się do założenia konta? Napisz do nas na priva na forum. Damy Ci reflinka, jeśli zakupisz później premium i wpadnie nam 500 golda dostaniesz ponad połowę tej kwoty w srebrze w postaci 2.000.000 srebra.

   Grasz z kolegami? Myślisz nad zmianą klanu?
   Wbij do nas. Sprawdź czy wam będzie pasowało Jeśli przyprowadzisz do nas aktywnego gracza dostaniesz od nas 100.000 srebra oraz dodatkową nagrodę za czynny udział w życiu gildii :D

   Informacja dla sojuszy. Oferty dojścia/fuzji, bo się pojawiło parę ale dupy nie urwały :D
   Jakby kto był zainteresowany stworzyć sojusz czy nam zaoferować dołączenie gdzieś, prosimy walić drzwiami i oknami ale z sensem bez pieprzenia pustych słów. Liczymy na plan albo jego zarys. Na fuzje mówimy nie, za dużo wrzucamy dobrowolnych wpłat na rozbudowę wyspy w Lymhurst. Tak, tam głównie obecnie stacjonujemy. ;)

   The post was edited 1 time, last by TheBraveCollective ().

  • NOWY/STARY GRACZU DOŁĄCZ DO NAS, BO PÓŹNIEJ BĘDZIESZ ZAZDROSNY JAK NAM ZAJEBIŚCIE IDZIE :D


   Co się u nas działo ostatnio?

   Wprowadziliśmy zasadę, gdyż dużo ludzi samo z siebie zaczęło tak robić, aby dodatkowo skillować healera lub tanka albo archanistę. Dzięki czemu gracze sami organizują się na grupowe lochy T5 i T6. Lub po prostu wspólnie wysysają czerwoną mapę z surek :D

   Ludzie z rządzą krwi dodatkowo skillują sety PVP.
   Expimy dzięki temu po 2-3 sety na raz, aby wprowadzić różnorodność w ekipie z zaznaczeniem, aby skupić się na 1 secie do PVE i drugim do PVP. Ewentualnie wiadomo są sety dobre do PVE i PVP ;)
   Trzeci dodatkowy jest pod grupowe lochy jak brakuje ludzi z głównymi postaciami na healerze albo tanku.

   Bez problemowo organizujemy już po 3-4 grupy na raz w godzinach szczytu - od 4 do 7 graczy w ekipie. Staramy się siedzieć na 2 mapach blisko siebie, aby w razie wjazdu na plecy była szybka reakcja odwetowa ;)
   Czasem jak nam się nudzi idziemy poprzejmować punkty frakcyjne aby nauczyć się działać w dużej grupie na nowe zmiany jakie nastąpią po kolejnym patchu 25 typa na przejmowanie terenu ;)

   Powoli zapoznajemy graczy z czarnymi mapami i PVP. Od aren po bezpieczne HG do latania na bystro po czerwonej mapie i szukanie zadymy. Bo jak wiadomo, jak kilka razy się nie spadnie z eq to człowiek nie nauczy sie niczego ;)


   Gildia ciągle się rozwija, ludzi i statystyk przybywa.

   Obecnie możemy się pochwalić ~20 osobami zalogowanymi codziennie w porze największej aktywności, po południu do późnego wieczora. Dodatkowo jest ekipa nocnych marków jak ktoś lubi grać w nocy czy siedzi na emigracji w innej strefie czasowej.


   Nasze statystyki po małej selekcji nieaktywnych wyglądają tak:

   Przedział wiekowy graczy 19-43 w tym 2 wyjątki 15 lat.
   Łączna sława 201.400.000 przyrost o 145.900.000 sławy.
   Zabitych 194 przyrost o 125.
   Liczba graczy 96. Wcześniej było poniżej 50ciu.

   Na naszym discordzie mamy poradniki własnego autorstwa tłumaczące jak my gramy oraz na czym zarabiamy.

   Posiadamy rozpiskę setów dla początkujących pod hasłem "Tanio, a dobrze". Gdyż jak wiadomo na starcie krucho z kasą. Sety PVP też mamy, ale żeby nie robić sobie roboty, zasysamy z internetów po weryfikacji czy ma to ręce i nogi.

   The post was edited 7 times, last by TheBraveCollective ().

  • Podziękował za podbitki.

   @NdwZ mało nas widzisz, bo siedzimy w bliskim rejonie Lymhust i zielonego realmgate'a, a dopiero robimy przygotowania do jeżdżenia po innych rejonach.


   Małe zmiany w gildii.

   Mamy 2 nowych rekruterów z racji tego, że zastępcy mają trochę więcej do ogarniania w życiu prywatnym. W razie rekrutacji można jeszcze pisać do Pieriestrojka, ten drugi często stoi na afku za dnia ale wieczorami jest aktywny, zostali dopisani do pierwszego postu. Postaramy się ogarnąć jeszcze 2 kolejne osoby, aby zawsze był ktoś gotów odpowiedzieć w grze czy na discordzie o każdej porze, bo rekrutacja i liczba zgłoszeń przyśpiesza i mamy już rzuty po około 10 osób nowych co kilka dni w celu na ogarnięcie nowym podstaw i robimy kolejny rzut z przyjmowaniem.


   Pewne 'twory' nie obraźcie się ale...

   Zauważyliśmy, że w grze jest masa śmieciowych gildii - masówek np. 100 luda, 150-200mln sławy po kilku miesiącach itp. Zniechęcacie nowych do gry poprzez pobyt w czymś takim. Gdzie nawet czat gildii umarł - info zwrotne od byłych członków tego czegoś. Więc czasem wyciągamy/kradniemy/ratujemy* (niepotrzebne skreślić) :D graczy z takich tworów, jak widzimy, że zadają pytania na ogólnych czatach w grze. W tym miejscu chcemy pozdrowić rekruterów z tych gildii. Zajebista robota Panowie i Panie ;)

   Ogarnięte gildie prośba, ratujcie ludzi z tych masówek bo szkoda ludzi, a może trafi się ktoś z zapałem do PVP ;)

   My masówka?

   Nam się też powoli robi masówka ale przynajmniej discord i czat gildii żyje jak ktoś o coś zapyta. A kto zostanie i będzie grał, a kto nie to czas pokaże. Docelowo chcemy mieć te 5 ekip po 25 ludzi aktywnych, na ten nowy patch. A zanim znajdziemy 125 osób aktywnych i rezerwę to tak na oko przewinąć się musi przez nas około 1.000 graczy.

   Porady i poradniki.

   Niedługo zaprezentujemy więcej poradników na naszym gildyjnym discordzie odnośnie podstaw gry w tekście, a potem doda się na forum plus obrazki. Wiedzą warto się dzielić, wtedy trolle przestaną narzekać na czacie polskim, że non top te same pytania i sami przestaną trollować zadając pytania o podstawy na które znają odpowiedzi.

   Zapomniał wół jak cielęciem był?


   GILDIA KTÓRA MA WYSPY WSZĘDZIE

   Niedługo odpalimy kolejne wysp gildii z budynkami pod konkretne bonusy z miast. Zatem wszędzie będzie darmowa przeróbka i produkcja pod konkretne bonusy.
   Atutem takich wysp dodatkowych będzie możliwość zbiórki setów oraz ludzi na PVP. Jak można zauważyć w miastach już się robi taki tłok, że ciężko swoich znaleźć ;)

   Takie małe heheszki, dziękujemy z góry za porady od graczy pro PVP, że produkcja, wyspa gildii itp rzeczy nie opłacalne. Jak się ma pojęcie tylko o PVP i lochach, a zero o ekonomii w nawet głupiej grze to za PW z radami podziękujemy. Mamy parę osób innych inaczej i tabelki z kalkulatorem mówią co innego ;) ale co my wiemy przecież nie graliśmy w Albiona przed wejściem w model F2P :D


   NOWA OFERTA DLA PRODUCENTÓW I ZBIERACZY

   Transport kurierem surowców do innego miasta na przeróbki z bonusem!*

   Kolejne wyspy gildii to też dodatkowo darmowy transport surowców z innych rejonów do miast z konkretnym bonusem. W tym celu zamierzamy kupić mamuta, a potem dokupić jeszcze 2! ;)

   Zbierasz np skórę w Lymhurst, którą najlepiej przerobić w Martlock, wrzucasz potem do skrzyni w budynku gildii - surowce do transportu. Dzięki logom skrzyni widać ile wsadziłeś. Osoba robiąca transport to bierze, następnie odbierasz na dodatkowej wyspie gildii w Martlock gdzie tylko Ty możesz towar podnieść. Dla bezpieczeństwa, a chodzi o to, że gra jest grubo zbugowana, lepiej walnąć screena ile surowców się wrzuciło. Screena wrzucisz na specjalny kanał na discordzie. Mamut ruszy w drogę jak tylko uzbiera się 41 ton produktu na przemiał.

   Dlatego z nami produkcja i przeróbka będzie bardzo opłacalna ;)

   *Jeszcze nie wiemy jaka będzie opłata za usługę transportu, a mamut wielkie stworzenie i musi coś żreć ;) obliczymy i wymyślimy zdrową stawkę albo rzucisz coś przerobionego/zrobionego na gildię.


   Do upośledzonych ludzi, którzy zarabiają miliardy w grze i mają miliardy sławy :D

   Jak już piszesz do kogoś na priva, że nowe gildie po F2P są gówno warte i że w grze można zarobić 20.000.000 (tak dwadzieścia milionów!) w 15min (piętnaście minut). TAK! To weź się kuźwa podziel, a nie pieprzysz głupoty bez sensu. Chwalisz się czy żalisz? Jakbyś był dorosły i dojrzały to zamiast zaczynać jak typowa stereotypowa dziewczynka dyskusje, to proszę Cię nie pisz do nas wcale

   Kolejna teoria pro graczy: nie ma setów tanio, a dobrze. hahahaha
   Powiedziała osoba co zarabia 20mln w 15min i nie chce się tą metodą podzielić tylko się dowala. Weźcie się ludzie ogarnijcie, bo mam wrażenie, że dla was gra to życie, a życie to gra typu: wstań z łóżka, zjedz, wysraj się, siądź przed kompa, zjedz, idź spać, powtórz proces. :D a w grze macie swoje prawdziwe życie.

   Masz jakąś wiedzę? Podziel się nią, to że raz trafiłeś 20mln na lochu 8.0-8.3 czy 7.0-7.3 solo czy grupa nie znaczy, że trafiasz non top.
   Pisze w 2 poście naszym, upośledzone oferty, puste słowa itp dziękujemy!

   P.S. Powiedz mi, sprzedajesz to srebro jak tyle w 15minut robisz? Żartowałem, nie chce więcej takich pw :D

   Dodamy te ważniejsze rzeczy o nas w 1 poście, żeby nowy nie musiał tyle przewijać ;)

   The post was edited 4 times, last by TheBraveCollective ().

  • Ciekawe kto Ci tak gadał o gildiach po F2P...
   Bo w sumie z Polskich gildii (tych aktywnych) z przed czasów F2P zostało...?
   BK/CRP/KFC/SC i...? Chyba tyle. Są gildie założone przez graczy czy z core graczami z przed F2P ale to dalej są gildie tworzone w czasach F2P... No możliwe że któreś z tych "nowych a starych" tworów jeszcze się łapie bo np. ktoś na szybko reaktywował starą gildię albo zrobił pod nową nazwą tuż przed wejściem F2P licząc na łatwą rekrutacje w momencie gdy nowi gracze wejdą do gry. Sam jestem w gildi stworzonej po wejsciu F2P (choć złożonej z graczy o większym stażu.) To masz graczy z 4 gildii co mogli tak gadać... ew. jakiegoś hipokrytę który nadaje na nowe gildie a sam w takiej siedzi :D
  • Powiem tyle w parchach trzeba szukać tej osoby ;) palcami nie będę wytykał, bo nie będę reklamował konkurencji z kijowym nastawieniem. I co najlepsze pisał z alt konta więc nie ma odwagi podpisać się swoim nickiem pod tymi twierdzeniami. Tak, jego też jest nowa z tego co widziałem po F2P więc tak... hipokryta :D może tu chodzi właśnie o admina/kadrę zarządzającą która grała jak był płatny dostęp. Kij go wie, nad ludźmi pokręconymi inaczej nie warto się rozwodzić skąd to uszkodzenie mają. Tak samo nie reaguje na trolli na polishu publicznie ale sądząc po niektórych wypowiedziach, sporo ludzi ma nawalone do gara :D tu na forum i w grze na polskim ;)
  • Ja znam trick jak zarobić na premke w 10 sekund!
   Tak swoją drogą nie wiem czemu ktokolwiek pluje się o nazywanie jego gildii gównogildią. Aktualnie jedyne polskie gildie które kiedykolwiek cokolwiek znaczyły i/lub osiągnęły to dżentelmeni, KFC i wiewiury.
   Jeszcze taka mała rada ode mnie dla TBC i ew. Innych gildii czytających to: nie dajcie się wciągnąć w jakikolwiek sojusz czy współprace z bursztynowym kartelem i gildiami związanymi z nim. Historia pokazała że wszystko potrafią obrócić w proch, a jedyne co robią to pasożytują licząc na głupich, jak narazie mają fioletowych niewolników :D

   A ten trick na kasę to, uwaga, bycie GMem i wyciąganie ze skarbca, pozdro.
  • @BuFuIkSPoMpA nikt się nie pluje tutaj :D zwracam uwagę, że podziękuje za kolejne takie PW od ludzi ograniczonych, bo dla mnie to jest śmieszne i żal mi takich ludzi :D w życiu takie osoby nic własnego nie odpalą, bo są już inni, a oni kijowi :D
   Może miał na celu podkopanie morale i zniechęcenia, bo od razu była oferta przejścia do nich :D
   Nie daje marchewki, tylko gnoi, małostkowy człowieczek.xD

   The post was edited 1 time, last by TheBraveCollective ().

  • BuFuIkSPoMpA wrote:

   Historia pokazała że wszystko potrafią obrócić w proch, a jedyne co robią to pasożytują licząc na głupich, jak narazie mają fioletowych niewolników
   Historia pokazała również, że przychodząc na gotowe dalej masz szansę biegać w main zergu z ojcem założycielem, w końcu to zawsze 10 osób więcej, tylko niestety na TSa nie zapraszają. :P

   Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Trzeba próbować nowych rozwiązań zamiast wybierać najkrótszą drogę. Raczej żadna z gildii która współpracowała z nami przez ostatnie pół roku nie może czuć się pokrzywdzona, więc możesz sobie odpuścić takie gadki. :D
  • DivTV wrote:

   BuFuIkSPoMpA wrote:

   Historia pokazała że wszystko potrafią obrócić w proch, a jedyne co robią to pasożytują licząc na głupich, jak narazie mają fioletowych niewolników
   Historia pokazała również, że przychodząc na gotowe dalej masz szansę biegać w main zergu z ojcem założycielem, w końcu to zawsze 10 osób więcej, tylko niestety na TSa nie zapraszają. :P
   Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Trzeba próbować nowych rozwiązań zamiast wybierać najkrótszą drogę. Raczej żadna z gildii która współpracowała z nami przez ostatnie pół roku nie może czuć się pokrzywdzona, więc możesz sobie odpuścić takie gadki. :D

   Otóż nie tym razem
  • Szachu wrote:

   BuFuIkSPoMpA wrote:

   Historia pokazała że wszystko potrafią obrócić w proch, a jedyne co robią to pasożytują licząc na głupich, jak narazie mają fioletowych niewolników :D
   Kibicuję Ci w stworzeniu solidnej gildii,a jednocześnie ostrzegam przed wchodzeniem do jakiegokolwiek polskiego sojuszu,ponieważ będzie to równoznaczne z upadkiem.
   E tam. Mieliśmy TFU stare Wesoła Gromada + TAXI Caerleon i współpraca dobrze się układała, obie gildie na tym skorzystały, dobrze się bawiliśmy. Potem nasz plan na prowadzenie sojuszu stał się rozbieżny to podziękowaliśmy sobie za współpracę i w sumie w zgodzie się pożegnaliśmy. Nikt nie upadł, graczy nie kradł, nawet hajs z wspólnych wypadów po rozejściu się rozliczyliśmy. Da się? Da :) Fakt faktem to był mikro-sojusz dwóch zaprzyjaźnionych gildii ale mimo że nie trwał na wieki tylko do pewnego czasu to uważam za udany. @Biegu Ty co na to?