The Brave Collective - PVE - PVP - Informacje na temat rekrutacji

• New

Znawców tematu dziękujemy czytaj trollom.
      Plus jak się daje screena to się nicki kasuje/zasłania. Chyba, że wam w spodniach fryga, bo ktoś dał ogłoszenie z kurwami. UWAGA. U nas często się to zdarza, że lecą kurwy, bo się okazuje że wtedy info dociera szybciej co do niektórych.

Może wrzućcie screena z własnych discordów? Mamy też kanały nie kasowane po 2 dramach. Tam też są ciekawe posty xd

Plus taki ze jeśli już ktoś ma u Ciebie wtyke to znak, że już się coś znaczy xd
    • New

Stare, zszedłem z kunia, żeby pomóc.

Ważniejsza sprawa jest taka, że 3 złodziei ojebało gildię do zera z hajsu i energii, dodatkowo zajebali wszystkie sety, wyjebali ludzi i skasowali wszystkie kanały na discordzie.
      3d oglądasz sobie seriale na Netflixie, potem masz 4d w robocie po 12h i w czasie przerwy w pracy dostajesz info, że ktoś Ci ojebał gildię i okradł Ciebie, a nie ludzi.
      Najlepszy jest tekst, że nie okradli ludzi tylko mnie :D
      A podobno zaczęło się od tego, że mamuta bojowego nie rozliczyłem, jak od razu było ustalone idzie na gildię, bo był pomysł z wykorzystaniem tego :D

Nie będę się rozpisywał w tym temacie. Ogólnie kradłem iteamy z dropu PVP, inwestując najpierw w sety, rozdając bysto, a jak się człowiek pytał kto rozlicza to były teksty DAJ NA GILDIE :D
      Czeka mnie sporo pracy z przywróceniem wszystkiego. Fart chciał, że mamuta bojowego udało się ocalić, bo admin z honorem wziął go sobie żeby pojeździć.

A ogólnie to wkurwienie i zażenowanie, jak można nie mieć honoru i rozjebać komuś discorda do zera, wyjebać ludzi, ojebać gildię i jeszcze się tym chwalić.
    • New

Bierzcie popcorn

Żeby nie było. Grozi się liderowi - PiterPit publikacją filmiku i dowodów na temat okradania własnej gildii :D no to daje info jak zrobić plan ojebania i niszczenia gildii. MY SIĘ JUŻ PODNOSIMY!
      Dlatego robimy public drama jako przestrogę dla innych graczy ;)
      Omijajcie szerokim łukiem. Fallen Wolves - Upadli Złodzieje na ich język ;)
      Bo nie mogli ukraść mamuta dowódczego bo go "piesek zabrał" lojalny admin, który ma kręgosłup, do przejażdżki

Okradli gildię na 200.000.000 srebra w iteamach.
      Poprzedni tydzień cały plan ułożony jak rozwalić gildię.
      Ku przestrodze dla innych graczy.
      Uważajcie na złodziei i ich pomagierów.
      Kłamstwo goni kłamstwo ale złodziejstwo spore.

Wyjebanie wszystkich z gildii ponad 120 osób. Dużo ludzi na urlopie, krótszym bądź dłuższym.
      Skasowanie całego discorda, a potem pisanie, że mogli jeszcze ukraść poradniki, bo były dobre.
      200mln w iteamach.

1. Plan cały ze zmową w godzinach kiedy lider jest w pracy. A wiedzieli kiedy nie ma, bo było mówione.

Kolejna dyskusja w temacie

Ciąg dalszy

I dalej. Ich iteamy nie ludzi.

"masz honor ale on okradł innych" chodzi o typa co za niesłuchanie się na PVP wyleciał z gildii i biedak miał sety w skrzyni gildii

Mają się liczyć inni ze złodziejami

Esencja lidera "jak kurwa nie umiesz pvp jak nie chodzisz na nie debilu, skończ pierdolić" (kontra gruba na wymówki)

Dzięki jednemu graczowi z Art 0f War gówno za nimi się pociągnie. Chyba, że go wyjebią i dojdzie do funfli złodzei

Trzeba było jeszcze przed kasacją ukraść poradniki PiterPit. Bo były zajebiste!

The post was edited 1 time, last by TheBraveCollective ().

• New

Sprawa wygląda tak graliśmy wraz z nim pod jedną banderą dobrych kilka tygodni (niektórzy nawet miesięcy). Myśleliśmy, że jego toksyczność objawia się tylko wobec nowych graczy, że to chrzest bojowy. Niestety nie. Ten człowiek nie szanuje ludzi, nie ma dla niego świętości. Obraża i wyzywa wszystkich którzy nie zgodzą się z jego opinią czy zdaniem w wulgarny sposób nawet kiedy nie ma racji. Wszyscy mieli tego dość. Żaden dorosły człowiek nie ma zamiaru słuchać takich wyzwisk jakie lecą z jego strony do innych każdego dnia. Pewnego dnia usunął z gildii gracza który nie zgadzał się z jego opinią zakazując mu odebranie itemów z prywatnego banku na wyspie gildii, kolejna osoba dostała bana za to że pozwoliłą temu graczowi wrócić po itemy jako gość, od tego czasu wszyscy zaczeli się bać trzymać na gildii jakiekolwiek itemy. Nikt nie chciał być w gildii w której nie możesz nawet trzymać jakiś setów pve/pvp bo przypadkiem cię piter zkickuje bez powodu. Uważamy, że nas okrada, defraudując pieniądze gildyjne dla samego siebie. Gildia działała na zasadzie piramidy finansowej dla jego własnych korzyści. Nieświadome farmienie kluczyków przez nowych graczy, wyssana energia co level po 300 wypłacane przez niego na jego prywatne zachcianki 1.8m srebra co level. Podatek 25% dla niego, opłaty 300k tygodniowo która przerodziła się na jego prywatne hodowle bystro na 12 wyspach t5 po 16 bystro. Wmawianie nowym graczom że 1.2m srebra miesięcznie na gildie jest na "rozwój gildii" Szkoda tylko że co 2-3dni miał same minusy -4m -12m -6m na własne zachcianki. Wyciągnął z giildii 180m w srebrze i kluczykach/wyssanej energii w ostatnich 60dni. Ukradł z giildii mamuta transportowego 28m innego gracza udając że go przypadkowo komuś ztrejdował obiecując że odda w ratach po 2m z kasy gildii i przez miesiąc nie oddał nic bo mu ciągle kasy brakowało na młode bystro które nie miało młodych co 3dni, tydzień temu ukradł mamuta dowódczego wartego 88m do własnej skrzyni licząc na to że ludzie w którzy byli tam w party przestaną się upominać. Z góry uznał że 12 osob w party nie jest watych otrzymania 7m na głowę chociaż na premium skoro może zagarnąć to sam dla siebie w całości. Wielokrotne nie rozliczone dropy z pk, ociągał się tak długo z rozliczeniem aż nawarstwiały się z 2-3wypady przez co ludzie zapominali kto był z nim i kiedy był, dzięki temu sam sobie to potem zwoził i brał całe dropy dla siebie, kilkukrotnie zagarną wszystko dla siebie. Postanowiliśmy go ukarać. Nie możemy wyrzucić go z gildii, więc wyrzuciliśmy wszystkich poza nim rozsyłając każdemu wiadomość że ma swój rozum i sam podejmie decyzje czy chce grać z nim, z nami czy zupełnie gdzie indziej. Nie liczymy, że Piter zmieni swoje postępowanie i coś zrozumie, bo już 3 raz uciekają od niego gracze przez jego toksyczność i zachłanność do zagarniania sobie milionów srebra ale jego postawa nie zasługuje na wysiłek innych i na to by jakikolwiek nowy gracz musiał zmarnować swój czas w jego gildii służącej do dymania nieświadomych ludzi z pieniędzy. 180m z gildii, 120m z 2 mamutów,+ nierozliczone dropy z pk za kilka m, wyciągnął z ludzi ponad 300m w przeciągu 60dni, gdzie są te wszystkie pieniądze? Nowych graczy ubierał w sety 4.2-5.2, od czasu do czasu "pożyczał" komuś bystro do oddania po pk o ile się nie padnie. w ciągu 60dni nie wydał na ludzi w ten sposób więcej niż 30m więc o czym tu mowa..Pokaż mi screeny że wydałeś chociaż 30m bo i tak jestem pewnien że zawyżyłem tą kwotę grubo, wtedy my pokażemy ci screeny twoich wypłat z 60dni. Wychodząc z gildii zabrane zostało 1800 wyssanej energi x5000-6000 to niecałe 11m, z banku gildii 10m by tylko tyle się ostało po jego wszystkich wypłatach, pewnie go dupa boli że pracował po 12h dziennie i nie miał kiedy sobie tego zagarnąć jak w poprzednich tygodniach wybierał na bieżąco co się tylko dało, w gildii nie było żadnych setów gildijnych, w skrzynkach gildii były jedynie dropy z pk do rozliczenia, naliczone jedynie 7itemów t8 8.1 pujdą na rozliczenie dla nowej gildii na nowy początek a nie dla jednoski jaką jest piterpit, a to i tak jest żart nie pieniądz. Całkowite odzyskanie srebra z gildii około 35-45m, I toxik wyzywa nas od złodziei wymyślając jakąś kwotę z bajek 200m bo to on stracił te pieniądze które by sobie znowu zagarnął dla siebie, a nie gildia, gildia nic nie straciła bo gildia to ludzie a ludzie od niego odeszli do nowej gildii. Został sam jak palec, każdy miał prawo wyboru czy chce wrócić do niego i tolerować jego poczynania w wyzwiskach i dymaniu na srebro w dalszym ciągu. Jak się ma odzyskanie 40m jako rekompensata w porównaniu do jego zagarnięcia sobie 2 mamutów bojowego i transportowego za 120m i wydymaniu nas wszystkich na 180m w 60dni gdzie na gildie nie dał nawet 30m dla nowych.
      Piramida finansowa na kluczykach i toxik gracz bez szacunku do kogokolwiek tyle w temacie.

The post was edited 1 time, last by AsWellAs88 ().

• New

Szkoda, że jak kasowałeś Henryk5 całego discorda gildii to nie zrobiłeś screenów wypowiedzi ludzi. Nie wypłacaj, wpłać na gildię. Albo po PVP głosowo, nie rozliczaj bierz na gildię. To co sie przyda do skrzyni.
      i tak sety w zakładce gildii SETY MAGIA i SETY MUGOLE nie były dla ludzi i praw nie mieliście po to, żeby ludziom kupować sety i je wydawać.
      Nikt nie trzymał iteamow na gildii? To czemu dodawaliście ludzi z powrotem po ich wywaleniu, żeby mogli iteamy zabrać?
      Najpierw wyjebać a potem zganiać, że to PiterPit usunął waszą zdradziecką 6tkę.

Suche słowa? A gdzie te screeny z dowodami? Ja dałem screeny od was. A to co mogło pokazać więcej kłamstw waszych zniknęło, bo skasowałeś wszystkie kanały.
      A potem jeszcze, że trzeba było ukraść poradniki. Złodzieje. Wszystko jest na screenach. Jesteście skończeni. Powodzenia z życiem w albionie za cudzy hajs. I gdzie jest procent dla ludzi co nie chcą być ze złodziejami?
    • New

ok ja jako gracz chcę zwrotu 1,8m srebra za płacenie podatków które wy wzięliście bo wzięliście całą kasę która była w skarbcu oraz ponieważ wzięliście wyssaną energię za poziomy w sezonie to po proszę o zwrot 1,2M kluczyków czyli 4 poziomy czyli 1200 wyssanej energii ponieważ wzięliście wszystko co waszym zdaniem wam się należało to znaczy że wzięliście pieniądze innym graczom i ja proszę o zwrot swojego srebra które wpłacałem na tą gildię oraz o zwrot wyssanej energii bo wbijałem poziom sezonowy w tej gildii a nie w waszej płaciłem składki w tej gildii a nie w waszej skoro to wy jesteście tymi dobrymi i nie wy w tym momencie jesteście złodziejami tylko on i to piter jest tym złym to skoro wy ci dobrzy proszę o jak najszybszy zwrot oraz proszę o pokazanie swoich dowodów itd na rzecz wyzyskiwania przez pitera bo inaczej nie macie niczym podpartych dowodów.
      edit:jedank 1,5mln srebra bo nie zapłaciłem składki za ten tydzień

The post was edited 1 time, last by woak199 ().

• New

I do tego, czego sie spodziewaliście po gildii która jest typu casual a chce dążyć do czegos lepszego? XD
      Zostaliscie ojebani na miliony ktorych nie widzicie zwykla potato farma ktora sie rozjebala w ciagu dni
      A A0W to gowno totalne i wzieli was do alliance bo chcieli was wciagnac do siebie
      Zlodzieje zostana pierdolonymi zlodziejami nie wazne co zrobicie dlaczego cos robicie
      jestescie jebanymi zlodziejami a piter jest totalnym sciekiem ktory jest toksyczny w stosunku do swojej gildii
    • New

Ja tak samo drodzy Robin Hoodzi chcę część gotówki, którą tak "UCZCIWIE" zabraliście temu złodziejowi. Skoro zabraliście gotówkę, mamuty, energie to chcę uczciwą część z tego co zabraliście, jak to napisaliście Piterowi. Zabieracie złemu to dajcie tym biednym, poszkodowanym graczom.
    • New

Wszem i wobec, gildia TBC jest maszynką do robienia pieniędzy. Piterek, czemu robisz z siebie teraz ofiarę? Przypadkowo wyszedł Ci 3 rozłam w gildii? Nie posiadasz kultury osobistej, jedyne co potrafisz to kur.. sadzić. Wszystko co się stało w tym momencie to karma :) Przestań płakać i zacznij używać mózgu. Mam wysyłać screeny jak Piotr_Drobny wystawiał silver i mamuty na allegro? Chcieliście wydymac freda, a fredzik dymnął Was i to wszystko :)
    • New

ja dalej czekam na swój srebro oraz wyssaną energię(opcjonalnie tylko srebro 1,5m) oraz czekam na pokazanie wszystkich screen'ów oraz zdj z allegro gdzie dobry sprzedaje mamuta oraz screen'ów dokładnych log gdzie piter kradnie itd inaczej nie posiadacie innych argumentów/obrony które usprawiedliwiły by w oczach innych kradzież wszystkiego z gildii jedyne co macie na tą chwilę to słowa oraz to że on wyzywał niestety na was spoczywa ciężar dowodu więc proszę udowodnijcie wszystko co pisaliście w sposób rzeczowy bo bez tego ani rusz