Problem z grą Freezuje ekran, chociaż gra wydaje się jakby działała delej, poza obrazem.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Problem z grą Freezuje ekran, chociaż gra wydaje się jakby działała delej, poza obrazem.

Cześć wszystkim,

Właśnie znalazłem czas by wrócić do Albiona, ściągnąłem klienta gry zainstalowałem go pograłem chwile ( 2 godziny) w tym czasie miałem dwie zwiechy, przy czym jedną będąc na czerwonych zatem serce szybciej biło.

Nie wrzucę screen bo to bez sensu, ogólnie gram sobie nagle ekran się zatrzymuje, chociaż gra wydaje się jakby działała. Problem dotyczy obrau, w ogóle nic się nie dzieje wygląda jakby go zfreezowało ( gra jakby się zatrzymuje ), co dziwne jeżeli latam myszką po ekranie i powiedzmy najadę kursorem na coś ( wydobycie, interakcja ,mobek ) kursor myszy zmienia wygląd, w słuchawkach słyszę że się przemieszczam, jednakże obraz jest zatrzymany.

Przeglądałem forum i nic takiego nie znalazłem. Dodam że rok temu grałem w Albiona na tym samym Pececie i nie było takich problemów.

Ktoś ma pomysł co się mogło wydarzyć ?

Oczywiście nie muszę wspominać że mam aktualne DX 10 czy co tam Windows 10 ma wbudowane, sterowniki do karty graficznej aktualne a wymagania sprzętowe spełniam, Procesor się nie przegrzewa, nie mam spadków napięcia, internet 300 mb/h bez zacinki, mieszkam w mieście a nie na obrzeżach czy w małej mieścinie ( czasami poza dużym miastem mogą pojawiać się spadki na połączeniu a pecet może to interpretować na różny sposób ). Tak więc hardware jest raczej OK. Pecet mam podłączony do telewizora on działa bez zarzutów.

Teraz uwaga, grając w WoT czasami mi się gra zacina w podobny sposób tylko Albion działa poza obrazem a w Wocie wszystko umiera. ( innych gier nie mam )

Zapraszam do dyskusji :)