Polska grupa do HG

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Polska grupa do HG

Witam wszystkich.
      Jest inicjatywa stworzenia Polskiej grupy do grania HG.Tu powstaje najważniejsze pytanie czy jest sens?Była już wcześniej taka opcja i był to niewypał z braku ludzi czy chęci.Dużą granicą jest komunikator,są osoby które grają tylko na ts i takie co mogą grać na discordzie lecz osobiście wybieram tsa.Raczej jestem w stanie zrobić 5 slotów na tsie KFC dla wszystkich co oznacza że wystarczy się połączyć wbić na kanał bez rang i grać.Co do innych gildi mam nadzieję że dało by się to dogadać(gildie z tsem). Co do małch gildii bez ts grających na discordzie oczywiście będą kanały na Discordzie lecz fajną opcją jest też wbicie na jeden z tsów i tam gadać.Co do rang to TANK,HEALER,R DPS,M DPS.Do tego ranga weteranów i już wyjaśniam co mam na myśli,osoby grające hg rozmawiające (nie o tym co dziś wszamali) tylko focusujące czy callujące spelle są osobami bardzo cennymi na hg 5v5.Co do wybierania tych osób będzie jakiś system punktujący lub coś podobnego.Co do grających for-fun lub szkolących się będą pierwsze rangi aż z wypierdalania się w ciszy do gvg.

Chętnie posłucham waszych opinii.Jest to prosty pomysł zapewnienia contentu graczom PvP lecz bez pomocy Polskich gildii to nie wypali więc czekam na odzew,miłej nocy. Światło clap

The post was edited 3 times, last by Slavko ().