Kendimi Tanıtayım ve o sırada bir soru sorayım.

• Kendimi Tanıtayım ve o sırada bir soru sorayım.

Selamlar öncelikle!

Adım Mustafa bildiğiniz gibi Albion online inanılmaz serbest bir oyun sağlıyor.Benimde en çok hoşuma giden yan bu.Genellikle Online olsun olmasın öncelikle mob kesip dungeon dönmektense farm yapıp pazar kurarak oynuyorum.Anlayacağınız ticaret ve crafting olayına bayılıyorum.Açarım müziğimi Elimde sigaram O otu topla bu otu topla oradan oraya(warcraft oynayanlar anlamıştır.).Oyuna sürekli başlayıp sürekli bırakıyorum herhalde bıraktığım hesapların(sildiğim-Yeni hesap açmadan karakter oluşturarak) toplam silverlarıyla 4-5 ay premiumumu alabilirdim lakin şurada bir olay var.Albion onlinenin ticaret ortamı inanılmaz dengesiz bunun oyunculardan kaynaklandığını biliyorum(Oyuncuya endeksli ekonomi olayı).Velhasıl kelam Ben diyelim ki atıyorum tier 2 bir hammadde topladım.Bunun crafting yaparak ürün elde etmem 1=1 oran gerek(Yani 1 ürün başına 1 hammadde gidiyor tier 3 e geçince 2 hammadde yanına bir de bir önceki tierin 1 hammaddesi vs.vs.) Bu tier 2 hammaddeye baktığım zaman çoğu marketlerde hammaddenin fiyatı üründen daha pahalı bunun nedeni neden acaba ve şöyle bir durum daha var millet ürünlerinin satılması için bir köydeki bir şehirdeki piyasayı öldürüyor normalde 50 silver olan bir ürünü(ortalama fiyat) adam 40'a koyuyor ve bunu gören diğerleride önce 39 sonra 38 diye diye 30'a kadar düşüyor sonuç olarak benim satışa sunduğum ürün hiç bir zaman satılmıyor...Bunu engellemenin yolu var mıdır acaba?Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.