Nowy gracz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Witam wszystkich jako nowy gracz (gram od 2dni) mam kilka pytań co do gry.

jakie miasto wybrać na początek? na razie zarabiałem sprzedając rude t3 trochę kasy zarobiłem i teraz chciał bym się przerzucić na t4/t5 i tu moje pytanie jakie miasto wybrać chciałbym zaznaczyć ze na razie i to pewnie przez dłuższy czas będę gras solo lub co najwyżej jeszcze ogarnę 2/3 osoby do pve/lochy słyszałem że najlepszy wybór to Caerleon
      tylko ze dookoła są czerwone mapki a nie chce ryzykować utratą eq/dorobku na początku gry. chce tez dodać ze chce kupić własny teren nie wiem jak to się nazywa tam gdzie mogę zrobić farmę domek itp tylko słyszałem ze to jest przypisane do danego miasta. jakie miasto byście polecieli nowemu graczowi który będzie grał przez jakiś czas solo pve i zarobek kopanie + jakieś wytwarzanie eq?

ps: jest tu może jakaś mała ekipka/gildia (nie szukam dużej gildi) która przyjęła by mnie :) lochy t3 solo samemu prawie nie da się zrobić mam eq t4 i bron t4 jestem łucznikiem.

nowe pytania.

1. co daje lepsza jakoś przedmiotu np eq czy narzędzia? lepsza wytrzymałość?
      2. dlaczego nie widzę różnicy miedzy setem t1 a setem t4 ? chodzi o eq i bron nie zauważyłem żeby bron bila więcej?
      3.czy jak kupie sobie teren i skończy mi się premium będę mógł się przenieść na ten teren?
      każdy kto się zarejestruje z mojego linku otrzyma odemnie 100tyś srebra na start

albiononline.com/pl/?ref=PVW75NA7LQ

Nick: Daniofordon

The post was edited 1 time, last by daniofordon ().

• Jak zbierasz rudę to proponował bym Tretford ponieważ przetwarzanie rudy w tym mieście daje 35% bonusu do zwrotu. Pytanie czy obecnie będzie Ciebie stać na takie przetwarzanie bo chyba min podatek to 50% obecnie w tym mieście.
      Ale w takim przypadku należało by się nastawić na zbieranie rudy na czarnych. Caerlone dla początkującego i jeszcze solo to byłby obecnie słaby wybór zwłaszcza że w innych miastach zbierając frakcyjne punkty można także trochę zarobić ale ponosi się także ryzyko ze inna frakcja nas wtedy ubije.

ad1) lepsza jakość więcej mocy :)
      ad 2) to zależy od broni i czarów na niej. Jedne wraz z lvlem i speckami zwiększają siłę inne zmniejszają cooldown jeszcze inne nic nie zmieniają tylko zwiększają użycie many (taki trolling ze strony devsów)
      ad 3) tak dalej będziesz mógł używać tego terenu.
    • dlaczego majac bron t4 bije w potwory po 30? na yt widzialem typ w broni t4 i eq t4 bije po 300.

jaką zbroje nosić dla łucznika. lekka. średnia ,ciężka? na razie biegałem w lekkie na t4 ogólnie chodzi mi do pve
      każdy kto się zarejestruje z mojego linku otrzyma odemnie 100tyś srebra na start

The post was edited 1 time, last by daniofordon ().

• Łuków jest kilka rodzaji. Zależnie od tego którego masz zamiar używać inny rodzaj zbroii będzie bardziej odpowiedni.
      Po za tym wiele zależy od tego, czy pve wykonujesz solo czy w grupie i tego co zamierzasz robić w najbliższej przyszłości.
      Długo by wymieniać wszystkie możliwości, ale przykładowo, do whispering bowa(szepczacy) dobrze sprawdza się hunter jacket(kurtka łowcy) do pozostałych łuków raczej średnio. Wspomniany cleric robe(szata kleryka) jest najcześciej wybierana przez dpsów, ale chodzi tu o dpsów walczących w grupie i mających pvp na uwadze, do pve są lepsze opcje.
    • wypisał by mi ktoś jaki set i luk mam kupić do pve open world,lochy,itp będę grał solo lub jeszcze z dwoma graczami.

mam set Najemnika Adepta t4 i łuk Wojenny Adepta t4 czy to dobre to pve? gram od paru dni, od początku gry expilem ten łuk i set i trochę go wyexpilem. wkurza mnie to ze z tego łuka na t4 wbiłem mu trochę spec juz a i tak bije po 30. tyle samo bilem z luku t1 bez spec i nie wiem o co tu chodzi :/ tak samo na arenie inni gracze maja tez eq t4 bija mnie w miarę mocno a ja ich po 20 bije :/

• dobra zmieniłem jednak powołanie z łucznika na maga.. łucznik na t4 ma tak slaby dmg i dmg ze skilli ze to szok magiem wbiłem już wszystko na t4 jak na łuczniku i z roda bije dwa razy mocniej niż łucznik z łuku a łucznik ze skilla bił 100 magiem 500 bije do tego podpalenie ze skilla i roda :) całkowicie inna gra teraz potwory t5 3 na raz bije na luzie nie jak łucznikiem z jednym potworem się męczyłem.

ps: mag piromanta ma naprawdę ładny dps :)

• tak ty wiesz lepiej ile będę grał w albiona... grałem już w niego w 2014 roku. kto powiedział że będę grał cały czas solo? napisałem że znajdę sobie gildie tylko chciałem trochę przypomnieć sobie grę, podskillować eq/zbieractwo żeby być bardziej przydatny w gildi od początku.

ps: solo także można grać tyle że nie wykorzystasz gry w pełni jej możliwości.

• KowbojZalesia wrote:

Co Ty lep jesteś, w jednym poście piszesz ze grasz dwa dni, a w każdy innym udzielasz rad xDDD
      nie miałeś już co napisać? łba to ty możesz sobie znaleźć tam u siebie na podwórku. co z tego że gram tyle? gram poznaje grę jeśli mogę pomóc to pomagam nowym graczom z czym masz problem? idź szukaj zaczepki gdzie indziej bo mnie nie rusza takie dziecinne zachowanie.