DARK HOODS - Łączymy najlepszych

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• DARK HOODS - Łączymy najlepszych

Hej, poszukujemy do naszej gildii DARK HOODS nowych rekrutów.

Coś o nas :

Jesteśmy grupką obecnie około 30 osób która postanowiła odejść z dość znanej Polskiej gildii i zrobić własną gdzie wszystko co sprawiało, że chce się przestać grać zmieniamy o 180 stopni. Posiadamy bardzo dobrze wyspeckowanych ludzi (każdy min. 20-30mln FAME, ale większość ma powyżej 100mln). Jesteśmy bardzo zgrani o czym świadczy ogromna frekwencja na discordzie (nawet w większej gildii nie było takich aktywności). Nie ma dla nas znaczenia czy wolisz PVP czy PVE gdyż uczestniczymy w każdym możliwym aspekcie tej gry.

Gdzie obecnie przebywamy w grze ? : :evil: Mercia :evil:

Jak jest u nas z czasem grania ? : Nie będzie takiej godziny byś nie mógł złożyć party na fame lub czyszczenie :).

Kogo poszukujemy :
      - Osoby w wieku min. 15 lat
      - Posiadanie mikrofonu i programu discord
      - dobrego poczucia humoru (nigdy nam go nie brakuje)

Zainteresowanych prosimy o kontakt :)

edit : podaje link do discorda : discord.gg/HuF29tm

The post was edited 4 times, last by PanKusza ().

• O jakim robieniu w ludzi z balona mówisz ? sprawdziłem Twój profil i wiadomym jest czemu próbujesz "namieszać"... prawda ? kolego ze Scoiateli :).

Prawda jest taka, że ludzi w gildii przybywa i także wspólnie gramy z osobami z innych gildii. Stąd też stwierdzenie... około 40 graczy aktywnych. (sprawdzić liczbę członków może każdy więc nie wiem jaki miałbym cel by wprowadzać innych w błąd).

Jeżeli chcesz coś nam powiedzieć albo faktycznie przekonać się jak wygląda nasza "27 osobowa" aktywność na tle twojej "300 osobowej" gildii to zapraszam :). Tylko nie bądź zdziwiony, że dalej nie potraficie skleić normalnego party w momencie gdy u nas zawsze znajdziesz ludzi do grania i o każdej porze. Grubo jak na "CURRENT GUILD MEMBERS : 27 MEMBERS" co ? :>

ps. poprawiłem tą liczbę bo zaraz niedziela niehandlowa to nie wiem czy maść na bóle tak szybko załatwisz :)
      GL&HF

The post was edited 1 time, last by PanKusza ().

• Tak sie nudziłem, że każdą osobę z osobna sprawdziłem.
      Oczywiście aby być pewny swego posta, zrobiłem to w grze.
      Czemu myślisz ze moj post jest od scoiateal? Stwierdzam fakty, bo nie lubię zakłamywania aby postawić siebie w lepszym świetle.
      Czy gildia ma 10 czy 50 jeżeli wam to pasuje super, ale ja osobiście był bym zły gdybym dołączył i okazało się nie prawdą to co pisałeś w poście tym bardziej gdy jest teraz CD na zmiane gildii.
      Jak mam Ci wierzyć w to co piszesz "znajdziesz ludzi do grania i o każdej porze." jak widze na discordzie 3 osoby ?
      Na chwilę obecna wszystko co piszesz jest nie prawdą, a może ja tak się tylko czepiam szczegółów bo lubię, a brak mi dram na forum.

nie spinaj się tak bo Ci kusza pęknie :P

Pozdrawiam
      Zrób to jak należy a nie wyjdziesz na kolejnego metora albiona
      :)

The post was edited 1 time, last by Szkodnik ().

• no to grubo Ci powiem :D albo twierdzisz, że opierasz się na twardych faktach albo spekulujesz, że zbieranie ludzi do party opiera się na 3 osobach ^^.

PS. listę członków gildii DARK HOODS sprawdziłeś przez zakładkę "Gildie" czy zakładkę "Śmierci" ? :) obie metody pewnie dadzą ten sam wynik przyjacielu ze Scoiateal :)

Pozdrawiam :D
      I absolutnie nie ma tutaj spiny a jedynie klasycznie odbijana piłeczka
    • Osoby z poza gildii (ew. sojuszu w późniejszym terminie), które jeszcze nie przeszły lub nie przejdą z różnych powodów obecnie spotkasz jedynie na ff. Może się zdarzyć, że weźmiemy jedną taką osobę na np. czyszczenie, ale są to raczej wyjątki. Jeśli zastanawia cię dlaczego na discordzie jest mało osób to powinieneś wiedzieć o 2 sprawach.
      1. Osoby bez rangi nie widzą żadnych osób na discordzie.
      2. Niektóre osoby mają ustawiony status "niewidoczny" co nie oznacza, że nie są na jednym z kanałów, których również nie zobaczysz bez odpowiednich uprawnień.

The post was edited 1 time, last by Shigekamai ().