Gildia TFU

• Gildia TFU

Interesuje cię gra na dobrym poziomie w każdej możliwej aktywności?
      Chcesz robić to, co lubisz, nie będąc zmuszanym do czegokolwiek?
      Masz dosyć chamstwa i toksycznych graczy oraz bzdurnych gierek politycznych?

TFU zaprasza do wspólnej gry!

Co oferujemy:

- dobrą nieograniczoną niczym zabawę,
      - wsparcie doświadczonych graczy oraz callerów,
      - szkolenia w zakresie PVE oraz PVP,
      - wyjścia PVE, PK, CZYSZCZENIE DUNGÓW, SMALL ZVZ, HG, ZBIERACTWO,
      - społeczność, w której zawsze ktoś ci pomoże oraz odpowie na twoje pytania,
      - ciągły progres oraz rozwój,
      - liderów, dbających o dobro gildii, którzy zawsze was wysłuchają i nigdy nie zawiodą.
      - kryjówkę na rubieżach w okolicy Fortu Sterling oraz w avalońskiej ścieżce

Czego u nas nie znajdziesz:

- obowiązkowych wyjść na jakąkolwiek aktywność,
      - toksycznych trolli,
      - wojenek politycznych,
      - spinania się o byle gówno,
      - złodziei.

Czego wymagamy:

- kultury osobistej,
      - niczego więcej, lol. :)

Discord sojuszu TFU - discord.gg/xwNH2Py

Pzdr i z fartem
      Biegu

The post was edited 15 times, last by Biegu ().

• !! Uwaga Uwaga !!

Dnia 01.08.2019 Gildia Wesoła Gromada z siedzibą w Caerleon przechodzi ze statusu Open na status Close.

Co to oznacza?

Od wyżej wymienionej daty, by dostać się w szeregi zawodowców i ludzi gotowych porzucić życie rodzinne i wszelkie moralne pobudki do przelania krwi wrogów będzie potrzebna określona ilość Fame:

- Fame ogólny 49kk minimum
      - W tym Fame PvP 15kk minimum
      - W tym Fame PvE 30kk minimum.

Jeżeli jesteś w Gildii i nie spełniasz wymagań nie przejmuj się, masz cały tydzień, by nadrobić straty (będziemy przymykać oko za pewną opłatą oczywiście, więc głowa do góry zawsze jest jakieś wyjście).

Jesteś zbieraczem? Nie interesuje cię PvP? Lubisz zbierać i zabijać czasem potwory? To dobrze znajdziemy też miejsce dla Ciebie.
      Zapraszamy zbieraczy wszelakiej maści!
      Czego oczekujemy?
      Surowców dla Gildii by było na sety i refundy, których nie mamy. Co dajemy w zamian za surowce? Oczywiście NIC ale i tak zapraszamy.

(Jak doszedłeś do tego momentu to mogę Ci powiedzieć, że to Żart nie będzie żadnych wymogów ale będzie prowadzona większa selekcja podczas zapraszania ludzi).
    • No elo.

Aktualna sytuacja Wesołej Gromady wygląda tak.

Gramy w sojuszu TFU razem z TAXI Caerleon (najlepsza gildia gankerska w AO według mnie), kameralnie z dala od polityki, ZvZ i konfliktów.
      Ostatnio do TFU dołączyła gildia Syn3rgy, tak żeby było raźniej podczas okresu wakacyjnego, chłopaki sobie pykają GvG a my dalej zabijamy kogo popadnie, kto w rączki wpadnie.

Tutaj zamieszczam filmik jednego z naszych graczy, który nadzwyczaj szybko się rozwija:
      youtube.com/watch?v=txgUZwQSbT…=LLkmRhyTg9jVmF0Lvnay5mvg

Pozdro xKills, robisz dobrą robotę.
      Polecam też obejrzeć pozostałe 2 części z serii. Gołym okiem widać progres.

Tak poza tym trzymamy się ogona top 100 wśród gildii AO, co daje nam dużą nadzieję na otrzymanie srebrnej rangi pod koniec sezonu. Niby nic niewarte są te mounty, ale fajnie, że w tak mały gronie tak dobrze nam to idzie. Bez napinki punkty same lecą i na ogół każdy się z tego cieszy.

Wśród nas są praktycznie sami gracze F2P ale na już dość wysokim poziomie, gramy na luzie, ale na 100% swoich możliwości i każdy chcę grać jeszcze lepiej.

Pozdro i z fartem

PS: Niedługo wrzucę filmiki z power fame na nisko poziomowych dungach tylko musi mi się w końcu zachcieć, skleić te filmiki do kupy.
    • Co nowego w Wesołej Gromadzie?

Zawiązano sojusz z gildią Pirates of Lightt.
      Dzięki połączeniu naszych dwóch ekip powstała dość ciekawa mieszanka.

Dzięki temu ruchowi nasi gracze zyskali:

- możliwość gry na dwóch lock'ach tj. Martlock oraz Caerleon

- jeden wspólny discord, który tętni życiem (w godzinach "szczytu" ponad 40 osób online)

- dużo więcej różnorodnych aktywności

- kompanów do wspólnych przygód oraz rozwoju postaci

W zależności od preferowanego stylu gry oraz orientacji na kolor peleryny polecam jedną z dwóch naszych ekip. :)

The post was edited 2 times, last by Biegu ().

• Nie gramy kanapek na tankach. Nasze tanki biegają wyłącznie z omletami. Oprócz mnie.

Tylko ja gram kanapki na tanku :)
      Robię to od 17 lipca 2017 i nigdy tego nie zmienię. No chyba, że gramy ZvZ.

Ooo Yakamuruna też na kanapce, widać podziela moje zdanie. 8)

• Witajcie!

Od wczoraj na kanale discord TFU dostępnym pod tym linkiem: discord.gg/3ZU59RZ
      można umawiać się z nami na ustawki w formie 10 vs 10!

Nie gwarantujemy łatwej przeprawy, ale też mamy nadzieje, że znajdą się ekipy, które dostarczą nam dużej dawki adrenaliny i zmobilizują do dalszego rozwoju.
      W przypadku Waszej wygranej liczymy na możliwość rewanżu i dalszą współpracę na tej płaszczyźnie w celach treningowych oraz towarzyskich.

Oczywiście tak jak przystało na porządną polską gildię po walce opluwamy się na forum… nie no żartuję.

Jak zawsze proponujemy walki do określonego tieru np. max. T8 i T7 artefakty.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na wszelkie propozycje.