Witajcie Bracia i Siostry!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Arqnashi wrote:

Troszkę od Gothica miałem przerwy już ale ogólnie grę ogarniam więc myślę że jakby sobie człowiek przypomniał to by jakoś szło. Chociaż z tego co oglądałem to sporo zmienia ten mod :) PS: Jak tam w świecie Albiona idzie? :)
      Nieźle, gildię znalazłem wprost pod mój styl gry. Fajnie jest, póki co nas dwóch, ale gram wreszcie jak chce i chętnie pomagam w rozwoju Gildii. Jak chcesz grać tak jak my to się zgłoś w grze to MrFler. Doda Cię do gildii i pomożesz nam w naszych celach. :D
    • No widzę że macie coś podobnego do naszego tworu. Niby w gildii 30 osób ale gra aktywnie 5 w obecnej chwili.
      Mi najbardziej taki styl odpowiada bo nic nie trzeba a po prostu można robić.
      Zajmujemy się getheringiem i w przeważającej części randomowymi dungami PVE przy okazji od czasu do czasu ubijając gankerów i na tej czynności nasza aktywność PvP się kończy.
      Powodzenia życzę.
    • assassinBK wrote:

No widzę że macie coś podobnego do naszego tworu. Niby w gildii 30 osób ale gra aktywnie 5 w obecnej chwili.
      Mi najbardziej taki styl odpowiada bo nic nie trzeba a po prostu można robić.
      Zajmujemy się getheringiem i w przeważającej części randomowymi dungami PVE przy okazji od czasu do czasu ubijając gankerów i na tej czynności nasza aktywność PvP się kończy.
      Powodzenia życzę.
      Dzięki! Nas jest raptem z cztery osoby na cztery w całej frakcji, także roboty jest od groma. My tam handel, panie, handel, a ostatnio to i rozwój frakcji. :)