[PW] Sanktuarium Rekrutuje nowych i doświadczonych graczy!

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • [PW] Sanktuarium Rekrutuje nowych i doświadczonych graczy!


   Witaj! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
   Jesteś nowy w Albionie i poszukujesz kogoś kto Cię pokieruje? A może grasz już od jakiegoś czasu, lecz jesteś niezadowolony ze swojej obecnej sytuacji i szukasz zmiany?
   Polska gildia SANKTUARIUM rekrutuje aktywnych polskojęzycznych graczy do wspólnych podbojów!

   Co mamy do zaoferowania?
   === Niewielka, lecz szybko rozwijająca się, a co najważniejsze zgrana polska społeczność
   === Wyspa Gildii T8 z dostępem do stanowisk przetwórstwa oraz warsztatów w mieście Thetford
   === Aktywności grupowe: PVE, PVP, Zbieractwo - u nas każdy znajdzie coś dla siebie
   === Wsparcie doświadczonych graczy
   === Uczciwy przywódca z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu gildii w grach MMO [od 1998 roku]
   === Serwer Discord z kanałami tekstowymi oraz głosowymi: https://discord.gg/KzmhdWv
   === Dojrzałe, sympatyczne towarzystwo w grze oraz poza nią
   === Oddziały PVP:
   - Nasze siły zbrojne zorganizowane są w niewielkie, zgrane grupy tak, by nawet przy dużej ilości graczy zachować kontrolę oraz "rodzinny" klimat. Każda z grup posiada własnego dowódcę oraz dom na wyspie gildii.
   - Ekwipunek do grupowych działań PVP wytwarzany jest przez gildię i z gildyjnych surowców, dlatego nie musisz się obawiać że zbankrutujesz przez prowadzone przez nas działania wojenne
   - Nowym graczom oferujemy pomoc przy składaniu buildu pod walki grupowe, służymy radą oraz pomocą w zdobywaniu poziomów
   === Grupy Tematyczne:
   - Posiadamy grupy nastawione na konkretną aktywność, dzięki którym nowi gracze zainteresowani daną częścią gry szybko odnajdą się w naszej społeczności i od samego początku będą mogli zająć się tym, co sprawia im w tej grze największą frajdę - dodatkowo, każdy członek ma prawo do założenia własnej grupy [informacje jak to zrobić znajdują się na naszym Discordzie] - nie musisz już zakładać kolejnej, sześcioosobowej gildii tylko po to, by mieć z kim się bawić
   - Aktualnie aktywne grupy to: Skrytobójcy [Fabularna grupa PVP], Zbieracze [Grupa zajmująca się dostarczaniem surowców z których tworzymy nasz ekwipunek] oraz Zwiadowcy [Zajmujący się mapowaniem świata Albionu i wyszukiwaniem ciekawych lokacji] - w planach jest także utworzenie dedykowanych grup na Arenę, Hellgate, GvG i inne.
   - Każdy z graczy przynależeć może do dowolnej ilości grup tematycznych, więc niezależnie od tego na co w danym momencie masz ochotę, zawsze znajdzie się ktoś z kim możesz wyruszyć
   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

   Ubierzemy Cię! Pokierujemy! Włożymy w rękę kilof i wyślemy do kamieniołomu byś robił na nas przez wszystkie swoje dn... Nie. W przeciwieństwie do wielu polskich, a także zagranicznych gildii nie żerujemy na naszych członkach by się obłowić.

   Opieramy się na wzajemnym zaufaniu oraz uczciwej zasadzie - Ile dasz z siebie gildii, tyle gildia da Tobie. Współpracujemy i pomagamy sobie nawzajem. Każdy członek indywidualnie pracuje na swoją wartość w grupie - jeśli jesteś aktywny, działasz dla dobra gildii i pomagasz nam tworzyć pozytywne miejsce w którym wszyscy możemy rosnąć w siłę, my podamy Ci rękę i pociągniemy Cię razem z nami na sam szczyt. Jeśli dołączasz tylko po to, by żerować na pracy innych nie dając nic od siebie cóż ... dla takich osób nie ma miejsca ani tu, ani w żadnej innej zorganizowanej grupie.

   Nie zastanawiaj się, skontaktuj się z nami na Discordzie już dziś i rozpocznij nowe życie w świecie Albion Online jako członek Sanktuarium!

   -------------------------------------------------------

   Nie jesteśmy zainteresowani fuzjami. Nie dołączymy do Was, ani do Waszego sojuszu-masówki. Jesteśmy niezależni i sami pracujemy na swoją wartość - w przeciwieństwie do większości obecnych polskich gildii, które sukces zawdzięczają jedynie przyłączeniu się do dużego sojuszu i zostaniu pionkami zagranicznych gildii o ugruntowanej pozycji, w zamian za dostęp do terenów, ekwipunku i ludzi.
   Jesteśmy natomiast otwarci na współpracę z innymi polskimi, podobnie myślącymi gildiami - jeśli jesteś przywódcą takowej, zapraszamy do kontaktu.

   Uwaga! Może zawierać jajka oraz orzechy arachidowe. Gildia nieodpowiednia dla osób z uczuleniem na dobrą zabawę. Post nieodpowiedni dla ludzi z deficytem poczucia humoru i/lub inteligencji. Obchodzić się ostrożnie. Może zawierać banany. W przypadku wątpliwości prosimy skontaktować się z lokalnym fanem muzyki Disco-Polo.

   The post was edited 1 time, last by Koszatniczek ().

  • NdwZ wrote:

   Ja naliczyłem 9...
   Zresztą po co się czepiać? Mała, nowa gildia to i specek nie mają pewno i doświadczenia również. Nie od razu Kraków zbudowano nikt nie zaczyna gry z pozycji prosa :P Pograją, nauczą się i będą robić dungi jak przystało ;)
   Nikt nie zaczyna z pozycji "prosa", ale przy aktualnej liczbie chociażby poradników można fejmić efektywniej nawet w słabszej grupie, aczkolwiek rozumiem że po tylu latach gry dalej tego nie rozumiesz panie en di dabel ju zi. btw jak tam leci na t4 dungach?
  • NdwZ wrote:

   @Savange Jak to się mawia "gadaj z dupą to Cię osra" :P

   A chłopaki z Sanktuarium nie przejmujcie się forumowymi trolami :)
   Fakt faktem w tylu na dunga to się chodzi raczej tylko po to żeby wyczyścić ekipę czyszczącą dungi bo fame na tylu to marny jest, ale każdy kiedyś zaczynał (chyba że kaczka to nie :P )
   W tym rzecz, że sami odkrywamy grę i lejemy ciepłym moczem na trolle krzyczące "Graj tak a nie tak, źle grasz" itp. - właśnie dlatego chodzimy większą grupą, bo chcemy poćwiczyć koordynację i PVP, a fame sobie powoli zdobywamy - zawsze znajdą się tacy co muszą otworzyć japę tylko po to, żeby przewietrzyć i rzucają gówniane "porady" mające na celu pokazanie jacy to oni są pro, a inni ssą - polska mentalność i niczego innego się w tej zakładce nie spodziewaliśmy, także brak zaskoczenia :P
  • Nie będę wskazywał palcem kto kiedyś chodził na dungi w 3 ekipy każda po 10 osób żeby nie dostać przekopy od 5 kaczek.

   @przedwieczni
   Z fartem mordeczki, uczcie się gry i nie bójcie się zagłębiać w jej tajniki, aczkolwiek radzę wam jednak posłuchać rad bardziej doświadczonych i zmaksymalizować efektywność czasu poświęcanego na gierke