Bezimienna - wsparcie dla ekip w postaci DPSa/HEALA. Oferta współpracy :)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bezimienna - wsparcie dla ekip w postaci DPSa/HEALA. Oferta współpracy :)

Jakby jakąś grupa potrzebowała:
      - DPSa: T6 łuk wojenny reszta setu T4.1 (specjalizacja w łuku wojennym 72/100, po osiągnięciu 100 poziomu przerzucam się na długi łuk)
      - HEAL Druid, Dziki kostur T5.1 (specka 50/100) reszta setu T4.1
      to chętnie wspomogę.
      Stacjonuje w Lymhurst i tam mam locka na BZ. Jednak set taki posiadam w każdym mieście jakby ktoś chciał gdzieś na czerwonych pomocy. Łuk mogę nosić T7 jakby gdzieś była jakaś grubsza wyprawa to mogę zainwestować w lepszy set wszystko do ugadania :) Gram w godzinach wieczornych, najaktywniej w piątki i soboty od godziny około 21 do 2 (w tygodniu czas raczej ograniczony) :)
      Zachęcam do kontaktu w grze nick : Bezimienna. Posiadam Discorda oraz TSa chociaż tego drugiego nie używałem (ze względu na warunki mieszkaniowe raczej słucham niż gadam:p)
      Jak się prezentują dokładnie moje sety (wiem że nie są najbardziej optymalne ale jestem strasznie pedantyczny jeżeli chodzi o drzewko w Albionie i jak coś zacząłem to chcę dokończyć toteż staram się wbić specki i zabrać się za kolejne elementy z danego działu):
      1. DPS:
      - Łuk wojenny
      - Kurtka skrytobójcy
      - Buty Skrytobójcy
      - Kapuza maga

2. HEAL:
      - Dziki kostur
      - Szata kleryka
      - Sandały uczonego
      - Kaptur najemnika

Oczywiście w obu przypadkach jakaś potka, jedzenie, sakwa oraz peleryna w zależności od potrzeb.

Dodatkowo zajmuję się zbieram drewna oraz wytwarzaniem łuków. Jak to mi się nudzi to zbieram skóry :)

Posiadam też pod opieką kilka farm w związku z czym handluję plonami. Mam na celu wyfarmienie wszystkich specek farmerskich na 100 poziom w chwili obecnej posiadam:
      - 100/100 specjalistę w hodowli marchwi
      - 35/100 specjalistę w hodowli fasoli (nad tym w chwili obecnej pracuję, dzięnnie zbieram jej około 3,5tys.)

Plany na przyszłość:
      - wyfarmienie wszystkich specek w łukach oraz kuszach :)

W Albiona gram od 1.04.2019 r., mam 28 lat, Albion to tylko odskocznia a nie moje całe życie :)

Jeszcze raz zachęcam do kontaktu (nie obchodzi mnie kto z jakiej jest gildii liczy się dla mnie dobra zabawa) i życzę miłego dnia :)