bossowie V poziomu randomowych dungów

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• bossowie V poziomu randomowych dungów

Panowie i Panie jakieś sugestie co do walki z tymi bossami dla grup 5 osobowych.
      Jakieś sztuczki?
      Głównie chodzi o standardowe teamy 4-5 osobowe. Czyli tank/healer/2-3 dps

Z mojej perspektywy to wygląda tak.
      Robimy dungi T5/T6/T7/T8 bezproblemowo. Spacerek przez moby i bossów. NIektóre upierdliwe ale daje się radę.
      I teraz na spokojnie robi się w 4-5 osób całe dungi 7 poziomowe i bossy 7 poziomowe (chodzi o lvl dungu oczywiście).
      Ale wchodzimy do T5 na 5 poziom dungu i zaczyna się kabaret. Tak jakby walić głową w mór.

Nie wiem co za geniusz opracowywał przeskok poziomu trudności ale zrobił to jak widać "perfekcyjnie". Robisz spacerek przez 2 poziomy wyższy dungi aby następnie na T5 V poziomowym bossie wyłożyć się kilkukrotnie.

Przeglądałem youtuba ale tam wszędzie lub prawie wszędzie teamy 7 osobowe + tank w specjalistycznym buildzie.
      Na razie spotkaliśmy bossa nieumarłych oraz heretyków i oba zlały nas tak że dupa do tej pory boli.
      Więc pytanie jak z nimi walczyć? Jakieś specjalne taktyki?
    • R0tnem wrote:

Trzeba umieć grać w gierkę i nie chodzić w gówno setach, ale skoro przez 2 lata gierki dalej nie umiesz ubrać normalnego seta to myślę, że najlepszym sposobem będzie uninstall gierki, gorąco pozdrawiam.
      No proszę i jak zwykle jeszcze zapomniałeś dodać że gram tylko na niebieskich :D
      Jeszcze jakieś insynuacje nostradamusie?
      No widzisz to może poradzisz mi jak na strefie startowej mam pokonać bosa na dungu T5 na V poziomie w secie T2.
      Jesteś prawdopodobnie takim geniuszem albiona że i to będziesz potrafił.
    • assassinBK wrote:

R0tnem wrote:

Trzeba umieć grać w gierkę i nie chodzić w gówno setach, ale skoro przez 2 lata gierki dalej nie umiesz ubrać normalnego seta to myślę, że najlepszym sposobem będzie uninstall gierki, gorąco pozdrawiam.
      No proszę i jak zwykle jeszcze zapomniałeś dodać że gram tylko na niebieskich :D Jeszcze jakieś insynuacje nostradamusie?
      No widzisz to może poradzisz mi jak na strefie startowej mam pokonać bosa na dungu T5 na V poziomie w secie T2.
      Jesteś prawdopodobnie takim geniuszem albiona że i to będziesz potrafił.
      Odpowiedziałem Ci na twoje zapytanie, bo jestem taki uprzejmy i na tym zakończę konwersację. Nie będę się wykłócał o byle co, ucałuj całą rodzinę, gorąco pozdrawiam.