1 250 000 000 srebra - 10 000 zł w jeden tydzień - kto nas okrada?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gra stworzona głównie dla patologii i jeszcze się dziwią że kradną itd.
      Jak ktoś nie ma żadnych zasad to na pewno będzie przestrzegał regulaminów itd. :D
      Do czasu gdy srebro nie trafiło do obrotu zakupione za realne pieniądze g*** mnie to obchodzi.
      Większości na tym forum nie przeszkadza okradanie graczy w jakikolwiek sposób czy to "kradzież skrzynek" czy to gankowanie kilku vs 1. Każdy trolling jest dla niektórych OK więc niech was cisną jak tylko mogą. :D
      Zacytuję klasyka "Wspaniały naród tylko ludzie kurwy" i zgadzam się z tym całkowicie.
    • No to widzę, że nieźle tam u Ciebie, a mówiłem daj sobie spokój z forum na jakiś czas zamiast głupoty wypisywać,

"gra stworzona dla patologii"
      "srebro nie trafiło do obrotu zakupione za realne pieniądze"
      "niech was cisną jak tylko mogą"

Złote myśli, no i cytat na końcu truskaweczką na torcie.

Chyba jakiś gorszy dzień w pracy, chcesz o tym porozmawiać?
    • glokz wrote:

No to widzę, że nieźle tam u Ciebie, a mówiłem daj sobie spokój z forum na jakiś czas zamiast głupoty wypisywać,

"gra stworzona dla patologii"
      "srebro nie trafiło do obrotu zakupione za realne pieniądze"
      "niech was cisną jak tylko mogą"

Złote myśli, no i cytat na końcu truskaweczką na torcie.

Chyba jakiś gorszy dzień w pracy, chcesz o tym porozmawiać?
      Jeżeli początek drogi srebra nie wynika z transakcji pieniężnych to mam w nosie jaki dalszy obieg tego srebra będzie.
      W takim wypadku zakup takiego srebra za realne pieniądze to rynek wtórny.
      Samo SBI tworzy w pewnym sensie grę PtW oferując zamianę złota na srebro a złoto zakupione jest za realne pieniądze.
      Moralność Pani Dulskiej by się przydało przeczytać co poniektórym bo naprawdę bawi mnie dwulicowość.
      Komunity składające się ludzi uwielbiających wszelkie rodzaje trolingu/gankingu itp ale oczekuje się że to samo komunity będzie grało zgodnie z regulaminem i wszyscy będą zachowywali się honorowo. :D
      Jak ktoś nie ma honoru i przyzwoitości w głupiej gierce to nie ma honoru i przyzwoitości w życiu realnym tym bardziej. I nie nie mam złego dnia. Bardzo dobrze się bawię.
      Ja tylko raz wymieniłem golda na srebro i to tylko taką ilość jaką straciłem przez nieuwagę robiąc szybką podróż z mountem pełnym surowców (co nie wpłynęło nijak na ekonomię). Nie kupuję srebra na żadnych stronach czy poza nimi nie kupuję srebra od SBI.
      Są handlarze i są kupujący i obie te grupy to banda nieudaczników ale jakoś w tej grze mnie to nie zaskakuje.
      Winne całej sytuacji jest SBI bo gdyby nie możliwość wymiany golda na srebrniki to nawet taka działalność nijak na ekonomię gry by nie wpływała. Ktoś kogoś okradł ze srebra w grze i sprzedał to srebro za realną kasę. Srebro zmieniło właściciela ale na rynku jest go ciągle constance.
      Jak w 10 zabić jednego zbieracza i go okraść ze wszystkiego to jest OK ale jak ktoś robi w wała i kradnie masę srebra to już jest zły/niedobry. Jakie komunity takie działanie. Nad czym mam się rozczulać że w większości przypadków złodziej okrada złodzieja?
    • No tak, każdy kto grał w GTA to do gazu za to co zrobił. Moralność w gierce xdd ktoś chyba zgubił linie między wirtualem a Realem. Jako gracz csa od 2001 roku tego typu pierdolenie podnosi mi ciśnienie. Ile się nasluchalem jako dziecko co brutalne gry robią z głową..

Co do zabijania handlarzy to jest proste wytłumaczenie. Ryzyko generuje zysk. Nie ma ryzyka nie ma zysku. To nie jest tak że ludzie są głupi i tylko ty wiesz jak robić siano. Robisz te 100 procent marzy na towarze za 10m.potem raz zostajesz przyłapany i tracisz cały towar, mounta i czas. Po paru turach Wychodzisz na lekki plus zero albo minus. Ja np nie wychodzę z miasta i zaspokajam się niska marża na dużą skalę bez ryzyka. Czysta matma.

Złodziej to osoba która ci wchodzi na konto i czyści skrzynie. Gank owanie to element ekonomii...
    • Przypominam czego dotyczy temat, nie ma nic wspólnego z zabijaniem kogokolwiek nawet 1vs20 -...-. To normalny element gry. To jak pozyskujesz kasę w grze, to jest Twoja sprawa.
      Co innego jest pozyskiwać pieniądze na własną rękę, a co innego oszukując swoich członków w gildii w celu osiągnięcia korzyści finansowych w realnym życiu.
      Pozdrawiam
    • Troszkę chyba złe przykłady podajesz gier. Już raz tu pisałem kiedyś o dwóch grupach graczy. Dla jednej takiej jak Ty @glokz granie w CSa, GTA czy AO niczym się nie różni, bo zabijanie NPCa, czy innego gracza w gierce, która to umożliwia, jest tak samo obarczone zerową moralnością. Po prostu jest to zabawa. Druga grupa graczy (obstawiam, że ta większa) odróżnia gry typu napierdzelanka CS od gier mmoRPG, a te ostatnie traktuje jako alternatywne życie, w którym czyny stanowią o graczu. Dla gankera ofiara to tylko zysk i zabawa, dla ofiary (o ile jest z tej drugiej grupy) ganker jest po prostu życiowym fiutkiem, pozbawionym morlaności w RL.

Która grupa ma rację? Jak już pisałem, obie :) I nie wyobrażam sobie gry mmorpg z full loot pvp bez tych grup.
    • Dahlin wrote:

Troszkę chyba złe przykłady podajesz gier. Już raz tu pisałem kiedyś o dwóch grupach graczy. Dla jednej takiej jak Ty @glokz granie w CSa, GTA czy AO niczym się nie różni, bo zabijanie NPCa, czy innego gracza w gierce, która to umożliwia, jest tak samo obarczone zerową moralnością. Po prostu jest to zabawa. Druga grupa graczy (obstawiam, że ta większa) odróżnia gry typu napierdzelanka CS od gier mmoRPG, a te ostatnie traktuje jako alternatywne życie, w którym czyny stanowią o graczu. Dla gankera ofiara to tylko zysk i zabawa, dla ofiary (o ile jest z tej drugiej grupy) ganker jest po prostu życiowym fiutkiem, pozbawionym morlaności w RL.

Która grupa ma rację? Jak już pisałem, obie :) I nie wyobrażam sobie gry mmorpg z full loot pvp bez tych grup
      Jeżeli mają problem z odróżnieniem giereczki od IRL to powinni się udać do lekarza. Zjebów i debili na tym świecie mamy wystarczająco. Pozdrawiam cieplutko.
    • Dahlin, trochę przesadzasz.

Jako dorosła osoba powinieneś już przejść fazę wirtualnego świata :D Jeżeli Ty tak widzisz granie w gry, to naprawdę masz problem w życiu.

A co do różnych typów gier, cóż ja grałem w cs'a po 12h dziennie napierdalając deathmatch hs only w każdej wolnej chwili pomiędzy CW, toaletą a wpieprzaniem parówek bo na nic innego nie było czasu. Dla Ciebie to inny świat, dla mnie to ten sam świat, wszyscy którzy się liczyli byli na MIRCu / grali w jakimś klanie na ESLu. Nie było otwartego świata ale była scena profesjonalna i amatorska gdzie życie wyglądało dokładnie tak jak w community tutaj. A nawet bardziej, bo niektórych ludzi poznałem na lanowych turniejach a tytuł counter strike znał każdy, więc dużo łatwiej się można było zatracić. Na szczęście się ogarnąłem i wybrałem życie over gaming i uważam, że jeżeli ktoś nie ma ambicji na granie 'pro', to życie zawsze powinno być na #1. I czy jak kogoś złapali że cheatował w gierce i np. przez to wygrał turniej online to znaczy że powinien iść do więzienia? Odpowiedz sobie sam ;)

tl;dr
      Amatorska gra w gry online <> Życie
    • Nigdzie nie napisałem, że jestem w którejś grupie, bo kto mnie zna, wie, że od początku chciałem dobrze dla każdej z tych grup, co raczej średnio mi się powiodło, dlatego przestałem już się starać w tym kierunku.

Napisałem dlaczego @assassinBK i wielu innych graczy bulwersuje coś takiego jak "niszczenie komuś gry" poprzez ganki/pk 10 vs 1. I napisałem też, że nie jesteś w stanie zrozumieć tego punktu widzenia. I to nie jest Twoja wada, czy mój atak na kogokolwiek. To tylko neutralne spostrzeżenia po 32 letnim graniu w gry RPG.

To dokładnie tak jak z głosowaniem na PiS/PO. Każda z grup wyborczych nie jest w stanie zrozumieć dlaczego ktoś może zagłosować na drugą z tych partii. Nie może, ale jednak koegzystuje obok siebie i nawet współpracuje w życiu codziennym.

TL;DR
      Przestańcie się kłócić między tymi grupami, bo nic to nie zmieni. Grajmy dalej :)
    • A już wam wyjaśniam jak to wygląda z mojej strony i to również dotyczy tego tematu.
      Gram w jakimś tam sojuszu. Co chwilę przewaga na czacie oczywiście w angielskim czy ktoś chętny do gankowania.
      Ostatnio wybieraliśmy się na dunga i dwie największe ofiary które to w gankowaniu przodują same zostały dojechane.
      Jaki to ryk był że jak to śmieli dojechać nieudaczników i ci stracili sety.
      Druga sprawa to teamy gankerów także z polskich gildii które po 5-7 osób polują niedaleko żółtych stref a jak tylko pojawia się przeciwnik także w grupie to odpalenie wrotek i spieprzanie na żółte. Takiej to walki chłopaki szukają.
      I to samo dotyczy się tego tematu. Zawsze znajdzie się jakaś większa ryba. Oczywiście potępiał bym takie działanie w innej grze ale tutaj w myśl zasady wróg mojego wroga jest moim przyjacielem tylko dopinguje tym działaniom.
      Z drugiej strony jeżeli moralność w grach mmo i w realu jest to coś innego to po co zaczynać temat o wirtualnej kradzieży wirtualnych dóbr? Co srebro komuś ukradli w realu? Może czas się do psychiatryka zgłosić bo zaczyna wam się mieszać gra z realem. Moralność Kalego widzę się odzywa.
      Za długo żyję na tym świecie aby nie wiedzieć że ludzie to k******. Każdy tylko zachowuje pozory. I wcale nie widzę różnicy pomiędzy moralnością w MMO i w realu. Co ludzie w realu mają większą moralność niż w grach? Może powiedzcie to wymordowanym w byłej Jugosławii gdzie sąsiad sąsiada mordował.
      Z innej strony kto słyszał o testach w których przypadkowi ludzie mieli razić prądem osoby udzielające złych odpowiedzi? Kto słyszał o testach gdzie jedna grupa udawała więźniów a inna strażników? I takich testów było kilka.
      Moralność jest jak dupa każdy ma swoją więc niech was ze srebra równo doją :P
      Chcecie uczciwości to zacznijcie od siebie.

P.S.
      Dam wam taką samą wartościową radę jaką słyszałem tutaj od wielu lat gdy pisałem że małe gildie mają bardzo ciężko. Odpowiedź to przyłącz się do dużych gildii. Obecnie piszę jak będziecie grać z dobrymi znajomymi w małym gronie to będzie niewielka szansa że was ktoś będzie w wała robił :D

The post was edited 3 times, last by assassinBK ().