League of Ancients - gildia stworzona przez ludzi dla ludzi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• League of Ancients - gildia stworzona przez ludzi dla ludzi

Siemano kolano, gildia League of Ancients była do tej pory gildią dla graczy solo, jednak nadszedł czas, by to zmienić. Otwieramy rekrutację.Gildia graczy solo, która zacznie rekrutować graczy solo z pewnością wkrótce stanie się wiele znaczącą gildią. Żeby stać się członkiem naszego sojuszu lub gildii nie trzeba opuszczać swojej gildii. Będziemy atakować wszystkie gildie z orzeczeniem stulejarności, oznacza to, że jednego dnia możemy współpracować z brudasami, a następnego walczyć przeciwko brudasom. Posiadamy aktualnie 2 discordy, jeden dla członków, a drugi dla ukrytych członków.

Wymagania:
      1. Podesłanie zdjęcia swojej dłoni na PW. Jako gildia chcemy mieć gwarancję, że posiadacie 5 sprawnych palców, w tym kciuki przeciwstawne.
      2. Średnie lub wyższe IQ. Jako gildia chcemy mieć gwarancję, że rekrutujemy ludzi.
      3. Czyste płuca. Palenie zabija, jeśli ktoś pali papierosy to prawdopodobnie chce umrzeć, jako gildia nie planujemy trzymać niedoszłych samobójców w swoich szeregach. Samobójstwa wpływają negatywnie na globalne morale, a stres wywołuje choroby nowotworowe.
      4. Subskrypcja dla PewDiePie. Jako gildia cenimy sobie indywidualność jednostki, a nie podoba nam się to, że T-Series - kanał pozbawiony kreatywności - posiada więcej subskrypcji niż PewDiePie.
      5. Brak subskrypcji dla T-Series.
      Nasze oferty:
      • Członkostwo w sojuszu ZJEB
      • Zlecenia - więcej informacji wewnątrz gildii.
      • Palenie czarownic - zabijanie magów terytorialnych, jest to główna aktywność gildyjna, dobrowolna.
      • Kradzieże surowców z terenów innych gildii.
      • FameFarm na strażnikach z terenów innych gildii.
      • Hardkorowe ekspedycje
      • Bramy piekieł
      • Areny
      • Brak podatków - podatki dają tylko śmieciowe pieniądze, a jednocześnie zniechęcają członków gildyjnych do aktywności.
      • Treningi - mniej doświadczonych graczy mamy zamiar poprowadzić za rączkę, w pierwszej kolejności nauczymy ich obsługiwania mapy i wszystkich kierunków świata.
      Do liderów gildii:
      Jeśli chcecie dołączyć do sojuszu ZJEB, to nie ma problemu. Problem będzie dopiero wtedy, jeśli postanowicie lecieć w kulki i zaprezentujecie jakieś niehonorowe praktyki w stylu zdrady.

Oferta specjalna:
      Osoby posiadające współczynnik FameRatio wyższy, niż pokazany na poniższej stronie mogą dołączyć do naszej gildii nie spełniając pierwszego punktu z wymagań.
      albiondb.net/player/Szkodziu

BRiCK wrote:

You're the reason games are shit nowadays
    • Dahlin wrote:

Kolejny gracz wywalony z ST? O ile Szkodnik ciągle w ST ;)
      Nie, zwyczajnie ST przestało być gildią od czasów, gdy dołączyło do POE. Z gildii zostali zdegradowani do gildii grającej w sojuszu, prawie cała aktywność gildyjna została zastąpiona aktywnością sojuszu, która niezbyt mi odpowiadała. Podczas mojej nieobecności dołączyli do OOPS. Jeśli bym chciał, to mógłbym dołączyć do jakiejkolwiek innej gildii z OOPS i czułbym się tak samo jak w ST, tyle z tą różnicą, że rozmawiałbym po angielsku. Istnieje wiele ciekawych polskich gildii, w których znajdują się moi przyjaciele, a dołączyć do istniejącej już gildii to nie sztuka, nie trzeba tutaj nawet znajomości. Sztuką jest założyć gildię od zera, gdy już społeczności zdążyły się ze sobą zżyć.

Swoją drogą Bursztynowy Kartel widziałem ostatnio bez sojuszu, nie zechciałbyś może dołączyć do prestiżowego sojuszu ZJEB? Z tak wielką gildią z pewnością łatwiej byłoby mi odnaleźć wielu chętnych, czy to gildie solo, czy jakieś mniejsze/średnie gildie chcące zajść za skórę masowym sojuszom. Proszę rozważyć tą propozycję, mój sojusz będzie zawsze dla Was otwarty :)

BRiCK wrote:

• Gildia funduje aktywność dla całego sojuszu ZJEB. Jest nią polowanie na zwiadowców. Mechanizm jest bardzo prosty, wystarczy wejść do jakiegoś lochu i pokazać się zwiadowcy. Cennik nagród znajduje się poniżej:
      Pokazanie się zwiadowcy : 5k nagrody
      Doprowadzenie zwiadowcy do opuszczenia mapy : 10k nagrody
      Przekazanie zwiadowcy pozdrowień skierowanych do Okocima: 20k nagrody
      Doprowadzenie ekipy z lochu do wciśnięcia A, żeby uratować zwiadowcę: 25k nagrody
      Zabicie zwiadowcy: 100k nagrody

Sam zakwalifikowałem się do nagrody 100k srebra, więc wpłaciłem do gildii 100k srebra, żeby potem móc je sobie przyznać w nagrodzie. Mój sojusz to prawdziwe arcydzieło.

BRiCK wrote: