[FF Fraternity] PVE/ PVP/ Fame Farming/ Dungeon Raid/ Trading

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [FF Fraternity] PVE/ PVP/ Fame Farming/ Dungeon Raid/ Trading

FF Fraternity

Fraternity, Albion Online'da 4 haftalik bir guild olup, temelinde 9 yillik Birbirlerini yine oyunlardan tanimis Internet Arkadasliklarina dayanmaktadir. Guildimiz Tamamiyla Samimiyet, Güven ve dostluk barindirmaktadir.
      Guildimizde kesinlikle Emrivaki konusmak veya görev vermek söz konusu olamaz. Fraternity olarak tek hedefimiz var o da; Birlikte oynayip, Birlikte eglenmektir. Ne yapiyorsak birlikte yapariz. Guildimizde asla güclü & Gücsüz ayrimi olmaz.
      Herkes birdir, Herkes esittir. ^^

Basvuru Gereksinimleri:
      20 veya 20 yasindan büyük olmak. ( Bu tek zorunlu kosuldur. Guildimizde 40 yas üzeri ekip arkadaslarimiz oldugundan yas seviyesini, kötü tecrübelerden ötürü 20 ye cektik.)
      Tier 4 veya üzeri olmak. ( Bu kesinlikle zorunlu bir kosul degildir. Eger Sohbetim cok iyidir, Pozitif bir insanim diyorsan daha oyunu indirmemis olsan bile kapimiz acik. Biz ögretiriz )
      Küfüre acik olmak. (Guil Üyelerinin birbirlerine küfür etmesi kesinlikle yasaktir, fakat oyun icinde gelisen bir olaya veya yasanan bir durum sonrasinda edilebilecek küfürlere acik olmak lazim )
      Kesinlikle Discord Kullaniyor olmaniz ve Oyuna girdiginizde Discord adresimizde bulunuyor olmaniz gerekmekte.

Guild Aktivitelerimiz:
      PvE & PvP ( Sürekli Party oluyor. )
      Sohbet Muhabbet ( Kesinlikle Eksik olmaz. : D )
      Tier 5 üstü tüm seviyelerde Dungeon
      Faction Savaslari ( Yakinda topluca düzenlemek istedigimiz ve daha sonrasinda devamini getirmeyi planladigimiz bir Aktivitemiz.)
      Arena Partileri

Discord: discord.gg/7cP7aPB
      Discord Adresimize geldiginizde yapmaniz gereken cok basit. SchroKK - Uğur#4993 yani bana yazmaniz yeterli. Eger beni göremezseniz Herhangi bir baska yetkiliye de danisabilirsiniz.

DISCORD ADRESI

discord.gg/PJrxcV4

The post was edited 7 times, last by Ernekin ().