Albion Online'ı indirdikten sonra çalışmaması.

• Albion Online'ı indirdikten sonra çalışmaması.

Bugün saat 13:00 sularında oyunu "steam" üzerinden indirmeye başladım. Yaklaşık 50-60 dk sonra bilgisayarıma indirebildim oyunu. Steam üzerinden oyna sekmesine tıkladıktan sonra güncelleme yapmaya başladı oyun ve güncellemeler de tamamlandıktan sonra sadece steam üzerinde albion görseliyle karşı karşıya kaldım. "Oyna" sekmesine tıkladığımda ise; oyun çalışıyor dedikten 2-3 sn sonra "oyun çalışıyor" ibaresi kalkıyor ve oyuna giriş yapamıyorum. Bana yardımcı olabilecek biri var mı acaba ??
    • aynısını ben de yaşıyorum siteden indirip kurmaya çalıştığımda hata veriyo ve steamden indirdiğimde de aynı seninki gibi oluyo o kadar baktım kaynaklardan C++ yüzünden oluyo silin tekrar indirin demişler ama yine olmadı oynayamıyorum bi türlü umarım yardımcı olurlar bize
    • Bu sorun genelde çoğu steam oyununda olabiliyor,ama sanıyorum ki böyle olmasını sağlayan olan oyunun anti virüs sistemi,oyunu silmeden steam dosyalarından AlbionLauncheri bulup oradan açmayı deneyin, eğer yine aynı bir şeyler yüklenip açılmazsa tekrardan yükleme yapın derim
    • Koray wrote:

Merhaba arkadaslar,
      sorununuz hala devam ediyoru mu?

ZenQuiel wrote:

Bu sorun genelde çoğu steam oyununda olabiliyor,ama sanıyorum ki böyle olmasını sağlayan olan oyunun anti virüs sistemi,oyunu silmeden steam dosyalarından AlbionLauncheri bulup oradan açmayı deneyin, eğer yine aynı bir şeyler yüklenip açılmazsa tekrardan yükleme yapın derim
      Teşekkür ederim sorun çözüldü.
    • TULPARv2 wrote:

Koray wrote:

Merhaba arkadaslar,
      Merhabalar Koray bey ben sorun yaşıyorum Steam üzerinden oyuna girdiğim easy cheat açılıyor 2-3 saniye sonra oyun başlamıyor yardımcı olursanız sevinirim.
      Aradan 1 yıl geçmiş ama belki hala aynı sorunu yaşayan vardır diye buraya yazıyorum zira ben de aynı sorunu yaşadım ve buraya geldim. Easycheat açılıyor ve play tuşuna basınca oyun açılmıyordu. Ayarlar kısmından görüntüyü kendi monitörümün ayarına getirince çalıştı.
    • Leond wrote:

TULPARv2 wrote:

Koray wrote:

Merhaba arkadaslar,
      Merhabalar Koray bey ben sorun yaşıyorum Steam üzerinden oyuna girdiğim easy cheat açılıyor 2-3 saniye sonra oyun başlamıyor yardımcı olursanız sevinirim.
      Aradan 1 yıl geçmiş ama belki hala aynı sorunu yaşayan vardır diye buraya yazıyorum zira ben de aynı sorunu yaşadım ve buraya geldim. Easycheat açılıyor ve play tuşuna basınca oyun açılmıyordu. Ayarlar kısmından görüntüyü kendi monitörümün ayarına getirince çalıştı.
      Aynı sorunu bende şuanda yaşıyorum, launcher ekranı geliyor starta basınca oyun açılmıyor. Oyunun görüntü ayarını kendi monitörüme ayarlamaya çalıştım ancak çözünürlük bölümünde hiçbir seçenek yoktu yalnızca boşluk " " vardı. Yardımcı olabilirseniz cidden sevinirim.