Czy warto wracać i zaczynać od nowa?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Czy warto wracać i zaczynać od nowa?

New

Witajcie,

Pytanie zawarte w temacie, co poradzicie? Grałem już kiedyś, nie było spektakularnych sukcesów ale najgorzej chyba też sobie nie radziłem. Dużo się pewnie zmieniło od czasu kiedy ostatni raz grałem a nie śledziłem specjalnie co się zmieniło więc nie jestem za bardzo na bieżąco. Zaczynałbym od zera więc i wiem z czym to się wiąże ale nie wiem czy warto...
    • New

Sam musisz ocenić czy warto. Chociaż, jeżeli czekałeś tak długo z powrotem. To możesz poczekać jeszcze trochę. Aż devsi ogarną te tłumy nowych graczy.

Chyba, że chcesz mieć co wnukom opowiadać w przyszłości. "Jak to kiedyś Albion na f2p przechodził, że na każdą rude metalu, każde drzewo czy jaszczurkę przypadało 5 graczy. Nie zdążyłeś oskórować jednej. A już kolejna Cię atakowała. I wyścigi, kto pierwszy zetnie len 2/6. Mobki to jak ci inni w Grze o Tron. Ledwo zabity, a znowu wstaje i kręci się kółko. A gankerów tylu to jeszcze świat nie widział. I cieszą się, że w 5 osób t6, załatwili jedną w t3". Takie historie :D

Dobrze, że 20 lat później gra nie ma już takich problemów. Blizzard padł. A SBI króluje na rynku mmorpg full loot pvp sandbox. Tego życzę! 8)
      I will not be a page in someone else’s history book.