Merhaba

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• New

Naber ben dova, oyun hakkındaki hikayeyi anlatım dedim belki oyuna başlıcak olanlara yardımcı olur yada forumu biraz canlandırır o kadar aktif gözükmüyorda.

Oyuna geçtiğimiz cuma 3 kişi başladık , başlangıç da biraz kanserdi hani yeni gelen oyuncu dalgası ile birlikte düşük tier bölgelerde madde toplamak yada hayatta npc bulmak ama alışınca ve büyük şehire geçtiğimizde oyun cidden açılmaya başladı. Gümüş toplamak ilk başlarda çok yavaş geliyordu sonrasında şans üzeri yosunların çok değerli olduğunu keşvettik sonrasında bir günde yosun marketini çökertip guild, ada vs. aldık. Bundan 2 gün sonrasına gelelim guild yaklaşık 13-14 kişi oldu daha çok arkadaşlarım gelmeye başladı yeni insanlarla tanıştık felan ,oyun bayağı eğlenceli şuanda guild ile birlikde dungeonlar, expeditionlar ve region boss zonelarına gitmeye felan başladık. Uzun lafın kısası; oyun bayağı güzel bu grind ,guild hissi cidden uzun suredir oyunlarda bulamadığım bişey idi.

TL;DR: 3 günde ekonomi çökertmekden ,guild açmaya kadar her boku yedik, 32 saat oynadım oyun bayağı hoşuma gitti.

Bu arada oynadığım oyunlar arasında para kazanmanın en mutlu ettiği oyulardan birisi

Ps: eğer guild e katılmak isteyen olursa burdan bana ulaşabilirsiniz (guild 18+ ve pc)
      Pattis