Czy na redmi 5 odpali mi Albion ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poszukaj w ustawieniach na pewno jest. Na moim Xiaomi pocophone przy instalacji wyskakuje mi komunikat że dana aplikacja jest z nieznanego źródła i czy chcemy ją napewno zainstalować. Mi się wydaje że masz ustawione żeby nie instalować i koniec.

Poszukaj przeglądarki której używasz w tych ustawieniach i pozwól jej na instalowanie. Może pomoże.
      Images
      • Screenshot_2019-04-18-18-07-05-326_com.android.settings.png

140.88 kB, 1,080×2,246, viewed 109 times

The post was edited 2 times, last by TukeN ().

• Otwieram wyskakuje komunikat nie mam specjalnych wymagań dotyczących dostępu aplikacji mimo to zainstalować? więc naciskam instaluj i wyskakuje aplikacja nie została zainstalowana :) i tak w kółko a to co zezwolilem to zezwolilem nawet ręcznie w 200 aplikacjach systemowych i nadal jest to samo tylko po za tym komunikatem co napisałeś

Robiłem już wszystko kopiowałem pliki z telefonu do pc i z powrotem przez USB nic..
      Piszą mi że mam rookit ale nic nie wykrywa jeszcze jest rootowanie nie mam pojęcia co to jest...z wyjmowaniem karty sd też nie jakoś mi się nie chce robic no i co tu jeszcze w sumie nic nie mam już siły kombinować w tej chińszczyźnie poczekam az dadzą klienta do sklepu

The post was edited 1 time, last by Trintt ().

• New

Ja mam xaomi redmi 5 plus I też miałem spory problem z zainstalowaniem tej gry lecz w moim przypadku wystarczyło ponawiać próbę instalacji aż gra prawidłowo się zainstaluje (gdzieś przeczytałem że podobno to działa) myślę że próbowałem 10-20x więc zajmuje to naprawdę sporo czasu i sporo nerwów a w szczególności ze co tydzień trzeba instalować od nowa jestem dość cierpliwy ale mi cierpliwości wystarczyło tylko na 2 instalacje lecz niestety i tak gra na tej komórce jest dość słaba jest troszkę za mało FPS do tego straszne długie ładowania i przy okazji wyrzucanie z gry podczas ładowania więc jeśli redmi 5 ma jeszcze słabszy procesor (chyba 8x1.8) to nawet jeśli się uda zainstalować albiona to i tak bardzo szybko zrezygnujesz z tej "komfortowej" gry