Początki są trudne?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Początki są trudne?

New

Witam, pobrałem dzisiaj Albiona i mam pytanko do was. Jakie styl gry polecacie dla mnie na początek, raczej będę grać solo. Uwielbiam wykonywać questy I tego rzeczy, zbieractwo. Jak na początku rozkładać punkty czy może jednak je zostawić w spokoju do pewnego momentu.

Możecie podzielić się z wszystkimi złymi radami dla początkującego. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • New

Linercik97 wrote:

Witam, pobrałem dzisiaj Albiona i mam pytanko do was. Jakie styl gry polecacie dla mnie na początek, raczej będę grać solo. Uwielbiam wykonywać questy I tego rzeczy, zbieractwo. Jak na początku rozkładać punkty czy może jednak je zostawić w spokoju do pewnego momentu.

Możecie podzielić się z wszystkimi złymi radami dla początkującego. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
      Najlepszym wyjściem jest dołączenie do gildii, aby Cię szybko nauczyli co się 'je z czym'. :)
      Jakie zbieractwo chcesz uprawiać?
    • New

Linercik97 wrote:

Tajger wrote:

Najlepszym wyjściem jest dołączenie do gildii, aby Cię szybko nauczyli co się 'je z czym'. :) Jakie zbieractwo chcesz uprawiać?
      Jasne ale czy gildie chcą kompletnie zieloną osobę? Szczerze mówiąc nie wiem jakie zbieractwo dlatego ten post. Potrzebuje porady, dziennie mam 2/3 godzinki żeby pograć.
      Chcą jak najbardziej. Zobacz listę gildii i ich wątki, i kto aktualnie rekrutuje. IMO na twoim miejscu doszedłbym do jakiejś polskiej gildii i pograł z ludźmi którzy mają doświadczenie i doradzą ci co jak najlepiej zrobić. :)
    • New

Czasami, to nawet chętniej są przyjmowani nowi gracze. Niż starzy weterani. Którzy z dziada pradziada, tak są nauczeni coś robić. Że za cholerę nie idzie ich tego oduczyć. Nawet, jakby mieli lepiej na tym wyjść. I wszyscy przez to tracą.

Dlatego, aplikuj śmiało!
      I will not be a page in someone else’s history book.
    • New

Z mojej strony mogę powiedzieć jedno. Jeżeli zamierzasz grać jak opisałeś to daj sobie z tą grą spokój.
      Devsi to ludzi którzy nie potrafią nic przewidzieć do przodu. Jak popełnią trzy razy pod rząd ten sam błąd to popełnią go po raz czwarty z myślą że może tym razem będzie inaczej.

Jedyna możliwość gry w małych grupach czy samotnie obecnie istnieje ale nie w prime time. Jeżeli serwer jest zapełniony to każdy portal na czarne jest obstawiony przez gankerów :D Pozostałe mapy oprócz teamów i pojedynczych graczy są puste bo nikt prawie nie wyjeżdża z mapy z portalami :D. Czerwone mapy koło corleonu to jest rzeźnia obecnie.

Według mnie należy troche przeczekać aż większość nowych graczy podleweluje trochę aby wyjść na wspomniane czarne i czerwone. Potem czeka grę kolejny zjazd populacji w dół co spowoduje także spadek gankerskiego ścierwa. No i wtedy można będzie sobie pograć spokojniej.