Co więcej daje premium po przejściu gry na f2p ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Co więcej daje premium po przejściu gry na f2p ?

New

Czesć. Mam pytanie jeśłi chodzi o wyspy. Uzbierałem 10k silvera i poszedłem kupić wyspę . Przynajmniej próbowałem. Kupiec powiedział że potrzebuje jeszcze 28 dni premium. Twórcy gry pisali że nie będzie ograniczeń dla graczy bez premium. Jakie są jeszcze ograniczenia dla darmowych graczy ? Np. czy dam radę stworzyć gildię żeby grać ze znajomymi ?
    • New

Nie ma żadnych ograniczeń dla darmowych graczy.

Gra jest darmowa, subskrypcja nie. Kosztuje 2.5k Golda albo odpowiednią ilość silvera który możesz uzyskać w grze,
      Obecnie kosztuje to około 4m silvera a im wiecej osób kupuje golda za silver tym jest on bardziej wartościowy.

Jeżeli nie masz premium to nie potrzebujesz wyspy. Mogę Ci dać dostęp do mojej w caerleonie możesz sobie tam uprawiać co chcesz, nawet seks. Ale bez premium Ci się to nie kalkuluje bo nie masz punktów skupienia,
    • New

glokz wrote:

Nie ma żadnych ograniczeń dla darmowych graczy.

Gra jest darmowa, subskrypcja nie. Kosztuje 2.5k Golda albo odpowiednią ilość silvera który możesz uzyskać w grze,
      Obecnie kosztuje to około 4m silvera a im wiecej osób kupuje golda za silver tym jest on bardziej wartościowy.

Jeżeli nie masz premium to nie potrzebujesz wyspy. Mogę Ci dać dostęp do mojej w caerleonie możesz sobie tam uprawiać co chcesz, nawet seks. Ale bez premium Ci się to nie kalkuluje bo nie masz punktów skupienia,
      jeżeli nie potrzebuję wyspy to w jaki sposób mogę zdobyć nasiona marchwi? (oprócz rynku) chyba tylko na wyspie da sie je zdobyć, chcę odblokować wierzchowca, ale do tego potrzebne są te nasiona
    • New

Jak już chcesz założyć swoją gildię, to proszę Cię. Ale to bardzo proszę. Daj jej jakąś sensowną nazwę. Dosyć już PalaczyBongo. Przykitranych w krzakach. Grzybów z Nekropolii czy innych Turbogroszków lub MacDonaldów. Niech nie będzie wstydu, przechodzić obok tej nazwy. Czy zastanawiać się, z którego wymiaru jest szef gildii.
      I will not be a page in someone else’s history book.
    • New

Nie ma tu narzuconego podziału na graczy z lub bez premium. Wszyscy mają takie same możliwości będąc członkami gildii.

A co do samych rozrywek, po wstąpieniu do którejś. Te mniejsze zapewniają stała ekipę do zwiedzania podziemi. Wspólne wypady na ekspedycje i do Wrót Piekieł. Towarzystwo i opiekę w czasie gatheringu. Lub gankowanie. I potyczki pomiędzy gildiami.

Zaś te większe, dorzucają bitwy zerg vs zerg. Czyli masa na mase. Przejmowanie i kontrolę terytoriów lub miast. Bitwy rankingowe, gdzie najlepsze drużyny wpisują się na trwałe w historię Albionu. Oraz pijackie przyśpiewki w piątkowe i sobotnie wieczory. Oraz wspólne leczenie kaca w niedzielę. Oczywiście, gdy wiek i rodzice pozwolą ;)
      I will not be a page in someone else’s history book.

The post was edited 1 time, last by Slava ().