Gra solo i specjalizacja kowalstwo

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gra solo i specjalizacja kowalstwo

Hey ,mam nadzieje że podacie mi parę dobrych rad.Moim celem jest głównie granie solo i zajęcie się kowalstwem jak i zbieraniem surowca . Stąd parę pytań mam:
      1.Jaki oręż najlepiej nadaje się do gry solo{ogólnie bardzo podobają mi się dual swordy i chce iść w tym kierunku] ?Mianowice by na wyższy tierach radzić sobie na pvp {np.by mieć szanse walki podczas ganku z strony innych graczy} ,pve
      2. Jak klasyfikować pancerz ? Na zasadzie jeśli gram przykładowo tarcza+młot to = ciężka zbroja .Czy może zależy to od czegoś innego, jeśli tak to na co zwracać uwagę?
      3.Kowalstwo ,według was wyjadaczy na początku na czym warto się skupić ?
      4.Wydobywanie surowców , ogólnie wychodzę założenia że jeśli wykuwanie miecze to wszelkie metale. Od czego najlepiej zacząć ?

Jeśli napisałem to zbyt nie zrozumiale to sorki, ale jak wiecie mam małe pojecie na temat Albionu. Cały czas coś czytam i oglądam wiec proszę o wyrozumiałeś i za wszystkie sugestie i podpowiedzi serdecznie dziękuje !
      Pozdrawiam Xavdas

The post was edited 1 time, last by Xavdas ().

• 1) Jedną z fajniejszych rzeczy w Albionie, jest balans broni. Tu na prawdę ciężko wybrać najlepszą. Na tej stronie znajdziesz aktualną metę. Zarówno solo, jak i grupy. Ale jest wielu graczy, co cuda działają buildami. Na widok których, normalnie by się człowiek popukał w czoło. Podobają Ci się dual swordy? Śmiało w nie w chodź. Tutaj masz propozycje od graczy, na wszystkie typy broni.

2) Masz zbroje płytowe (stróża, rycerza i żołnierza), skórzane (najemnika, łowcy i skrytobójcy) oraz materiałowe (uczonego, maga i kleryka). Odpowiednio: ciężkie, średnie i lekkie. I to tyle. Bo każda z nich ma swoje mocne i słabe strony. A że nic nie broni ich mieszać, to możesz się spotkać z ludźmi w hełmie stróża, papuciach kleryka i kurtce najemnika. I będzie to działać!

3) Na jednym przedmiocie. Możesz skorzystać z aktualnej mety. Ale chodzi o to, aby wyspecjalizować się w jednej rzeczy. Góra dwóch, jak Ci się znudzi ten sam obrazek ;) Dzięki specjalizacji, będziesz wytwarzał lepsze jakościowo przedmioty. I wykorzystywał mniej punktów skupienia, co pozwoli Ci zaoszczędzić na materiałach... Buty żołnierza są dosyć popularne.

4) Wybierasz sobie itemek do produkcji. Sprawdzasz, czego potrzebuje do wytworzenia i jedziesz z łopatą :P Z początku, ma to sens. Ale wraz z wyższymi poziomami, będziesz potrzebował więcej materiału. Przez co stracisz więcej czasu na poszukiwaniach złóż. A czasem nawet i życie stracisz. Wraz z urobkiem. Dlatego, Na późniejszych etapach raczej będzie trzeba skupować materiały z marketu. Kalkulator w ręce i liczysz, co bardziej się będzie opłacać.

Mam nadzieję, że pomogłem :saint:
      I will not be a page in someone else’s history book.
    • Slava wrote:

1) Jedną z fajniejszych rzeczy w Albionie, jest balans broni. Tu na prawdę ciężko wybrać najlepszą. Na tej stronie znajdziesz aktualną metę. Zarówno solo, jak i grupy. Ale jest wielu graczy, co cuda działają buildami. Na widok których, normalnie by się człowiek popukał w czoło. Podobają Ci się dual swordy? Śmiało w nie w chodź. Tutaj masz propozycje od graczy, na wszystkie typy broni.

2) Masz zbroje płytowe (stróża, rycerza i żołnierza), skórzane (najemnika, łowcy i skrytobójcy) oraz materiałowe (uczonego, maga i kleryka). Odpowiednio: ciężkie, średnie i lekkie. I to tyle. Bo każda z nich ma swoje mocne i słabe strony. A że nic nie broni ich mieszać, to możesz się spotkać z ludźmi w hełmie stróża, papuciach kleryka i kurtce najemnika. I będzie to działać!

3) Na jednym przedmiocie. Możesz skorzystać z aktualnej mety. Ale chodzi o to, aby wyspecjalizować się w jednej rzeczy. Góra dwóch, jak Ci się znudzi ten sam obrazek ;) Dzięki specjalizacji, będziesz wytwarzał lepsze jakościowo przedmioty. I wykorzystywał mniej punktów skupienia, co pozwoli Ci zaoszczędzić na materiałach... Buty żołnierza są dosyć popularne.

4) Wybierasz sobie itemek do produkcji. Sprawdzasz, czego potrzebuje do wytworzenia i jedziesz z łopatą :P Z początku, ma to sens. Ale wraz z wyższymi poziomami, będziesz potrzebował więcej materiału. Przez co stracisz więcej czasu na poszukiwaniach złóż. A czasem nawet i życie stracisz. Wraz z urobkiem. Dlatego, Na późniejszych etapach raczej będzie trzeba skupować materiały z marketu. Kalkulator w ręce i liczysz, co bardziej się będzie opłacać.

Mam nadzieję, że pomogłem :saint:
      Mordeczko bardzo Ci dziękuje za pomoc, normalnie piwo bym Ci postawił :)
      Pomogłeś bardzo!Dziękuję