Jak zarabiać silvery?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jak zarabiać silvery?

Cześć, dopiero zacząłem grać w tę grę, mam t2 i chciałbym dowiedzieć się czy macie jakies fajne sposoby na zarobienie tej waluty. Widziałem, że da się kupić premium za silvery, chyba 4mln, chcę kupić wyspę dlatego pytam czy jest jakiś sposób i czy w ogóle warto poświęcać czas na ich zbieranie. Z góry dziękuję :)
      Steam: https://steamcommunity.com/id/cloverpl/
    • Te sposoby na szybki zarobek sa obarczone duzym ryzykiem. Będziesz tam padal często w tracil swoj sprzet, co znacznie obnizy ci ogolne zyski.
      Dla zwolenników mniej ryzykownych zagrań sa teraz całkiem przyjemne losowe dungeony, albo handel na bezpiecznym kontynencie, w jednym miescie sa ceny czasem mocno wyższe niz w innym, co jest dosyc nudne ale zysk pewny.
      Bardziej ryzykowne ale za to calkiem dochodowe jest branie udzialu we frakcyjnych potyczkach lub farmieniu. Do tego jednak lepiej nie iśc samemu, bo jak sie trafi na grupke to padaka. Potem dużo sie srebra dostaje za te takie niby kryształy (serca?) frakcyjne.

A tak ogólnie to na wszystkim co byc nie robił to tu zarabiasz jesli nie umierasz. Padanie w dungeonie potrafi obrocic wyprawe w kleske bo za naprae płaci sie wiecej niz przyniesione skarby dają.

Najmniej opłacalne ostatnio jest łowienie ryb, ale dla przyjemności można kilka ryb dziennie zlapać, a potem je zjadac dla bufów.
    • Majamas wrote:

Te sposoby na szybki zarobek sa obarczone duzym ryzykiem. Będziesz tam padal często w tracil swoj sprzet, co znacznie obnizy ci ogolne zyski.
      Dla zwolenników mniej ryzykownych zagrań sa teraz całkiem przyjemne losowe dungeony, albo handel na bezpiecznym kontynencie, w jednym miescie sa ceny czasem mocno wyższe niz w innym, co jest dosyc nudne ale zysk pewny.
      Bardziej ryzykowne ale za to calkiem dochodowe jest branie udzialu we frakcyjnych potyczkach lub farmieniu. Do tego jednak lepiej nie iśc samemu, bo jak sie trafi na grupke to padaka. Potem dużo sie srebra dostaje za te takie niby kryształy (serca?) frakcyjne.

A tak ogólnie to na wszystkim co byc nie robił to tu zarabiasz jesli nie umierasz. Padanie w dungeonie potrafi obrocic wyprawe w kleske bo za naprae płaci sie wiecej niz przyniesione skarby dają.

Najmniej opłacalne ostatnio jest łowienie ryb, ale dla przyjemności można kilka ryb dziennie zlapać, a potem je zjadac dla bufów.
      Nie sprawdzałem jeszcze dungeonów, chciałem zarobić na premium, ale mimo tych sposobów jest po prostu ciężko, wykreśliłem strefy pvp bo tam będę ginął od razu, dużo osób poleca np sprzedawać drewno, skórę i inne surowce na rynku, ale za 20h mam dopiero 40k na t4 więc tam już są te rzadsze surowce jednak ciągle dostaje się za nie mało silverów, jeszcze trzeba odjąć od tego koszty naprawy sprzętu. Naprawde nie wiem czy jest sens zbierania na to premium czy lepiej je kupić normalnie
    • W najbliższym czasie będzie raczej ciężko zarobić coś na zbieractwie. Szczególnie, na niebiesko żółtych rejonach. Gdyż tam siedzi chyba 95% populacji gry. Przed wejściem darmowej wersji, w takim Lymhurst było może z 25 osób. Teraz jest ponad 600. Odbije się to na ekonomii gry bardzo mocno.
      I will not be a page in someone else’s history book.
    • ja też jestem nowy i zacząłem farmić na początku miedź i wapień i sprzedawać na auto sellu w domu aukcyjnym w tej pierwszej osadzie po samouczku. zarobiłem tak na całe eq t3 łącznie z koniem i wołem. aktualnie zbieram bawełne na spocie ktory odkrylem dzisiaj. w 20 minut zebrałem 2050 sztuk bawelny w eq t4 zbieracza. bawelna chodzi po 17 srebra czyli zarobilem ponad 30k srebra minus podatek. wczesniej farmilem bawelne i len i przerabialem na czysta tkanine ale ogarnalem ze to kompletnie nieoplacalne. w godzine na dobrym spocie mozesz zarobic jakies 100k srebra na bawelnie. narazie zatrzymam sie na tym sposobie bo farmienie kamieni wymaga wiecej czasu a wiec zarabiasz mniej. po 7h na postaci mam 3 ekwipunki rzemielsnicze, 2 x eq t4 do walki, plecak i wół t5.
    • Szkodnik wrote:

gra jest darmowa, Premium można zdobyć za darmo, ale te pierwsze za realną gotówkę wspomoże, ułatwi, umili grę na starcie.
      Warto wesprzeć twórców odnosząc w/w korzyści.
      Jeżeli gra Ci się spodobała, nie czekaj ;) nastepnie znajdź gildie która Ci pomoże odpowiadając na twoje pytania na bieżąco.
      Pozdrawiam
      jeżeli będę widział, że nie ma sensu zbieranie na to premium to na pewno je kupię za prawdziwą gotówkę :)
    • JARNOIBARRA wrote:

ja też jestem nowy i zacząłem farmić na początku miedź i wapień i sprzedawać na auto sellu w domu aukcyjnym w tej pierwszej osadzie po samouczku. zarobiłem tak na całe eq t3 łącznie z koniem i wołem. aktualnie zbieram bawełne na spocie ktory odkrylem dzisiaj. w 20 minut zebrałem 2050 sztuk bawelny w eq t4 zbieracza. bawelna chodzi po 17 srebra czyli zarobilem ponad 30k srebra minus podatek. wczesniej farmilem bawelne i len i przerabialem na czysta tkanine ale ogarnalem ze to kompletnie nieoplacalne. w godzine na dobrym spocie mozesz zarobic jakies 100k srebra na bawelnie. narazie zatrzymam sie na tym sposobie bo farmienie kamieni wymaga wiecej czasu a wiec zarabiasz mniej. po 7h na postaci mam 3 ekwipunki rzemielsnicze, 2 x eq t4 do walki, plecak i wół t5.
      ciekawy sposob, na pewno go sprawdzę, ja poszedłem w drwala, ale mimo tego, że mam juz t4 to nawet na rzadkich rodzajach drewna nie moge dobrze zarobić, sprawdzę twój sposób, dzięki, każda pomoc się pry
    • JARNOIBARRA wrote:

ja kupilem premium za pieniadze i wcale nie zaluje. farmie mase surowcow i jakbym mial pomyslec ile stracilem przez ten czas to glowa mala. moim zdaniem sie oplaca pierwszy miesiac kupic za realna gotowke bo srebra farmi sie tak duzo ze na luzie w miesiac zarobisz na premium za srebro
      no czytałem już gdzieś, że własnie da sie spokojnie zarobić na 2 miesiąc premium za free więc tym bardziej biorę pod uwagę kupienie go tylko jednak sprawdzę jeszcze kilka możliwości czy dałoby się go ogarnać za free już teraz, a jak nie to kupuję normalnie
    • JARNOIBARRA wrote:

ja kupilem premium za pieniadze i wcale nie zaluje. farmie mase surowcow i jakbym mial pomyslec ile stracilem przez ten czas to glowa mala. moim zdaniem sie oplaca pierwszy miesiac kupic za realna gotowke bo srebra farmi sie tak duzo ze na luzie w miesiac zarobisz na premium za srebro
      To jest najlepsze podejście do AO. Szybko uzyskać za pierwszy miesiąc premki za realną kasę przewagę i zacząć zarabiać srebro na następne premki.
    • CloverPL wrote:

JARNOIBARRA wrote:

no czytałem już gdzieś, że własnie da sie spokojnie zarobić na 2 miesiąc premium za free więc tym bardziej biorę pod uwagę kupienie go tylko jednak sprawdzę jeszcze kilka możliwości czy dałoby się go ogarnać za free już teraz, a jak nie to kupuję normalnie
      Oczywiście,że się da za free tylko musisz należeć do gildii, która ci pomoże zarobić.
    • ja nie mam gildii, staram sie analizowac rynek i zbierac to co zbiera sie szybko i mozna dobrze zarobic. Tak jak pisalem bawelne 9/9 zbieram w 1.5 sec na dobrym spocie gdzie kolo siebie rosnie 10 krzakow. Schodza jak swieze buleczki jak dotad. Jak ceny sie zmienia to sie dostosuje do innego towaru i tak dalej
    • New

JARNOIBARRA wrote:

ja nie mam gildii, staram sie analizowac rynek i zbierac to co zbiera sie szybko i mozna dobrze zarobic. Tak jak pisalem bawelne 9/9 zbieram w 1.5 sec na dobrym spocie gdzie kolo siebie rosnie 10 krzakow. Schodza jak swieze buleczki jak dotad. Jak ceny sie zmienia to sie dostosuje do innego towaru i tak dalej
      z całym szacunkiem, ale nie wiem jak ty zbierałeś tę wełnę, że za 20 minut miałes 30k, ja za 30min nawet 15k nie zarobiłem mimo, że zbierałem ją tak samo szybko jak ty + było jej naprawdę dużo, mam też woła, ale naprawdę nie wiem jak udało ci sie zarobić tyle kasy w tak małym odstępie czasowym, próbowałem też z lnem, ale wyniki był podobny