Planowe zmiany portali w przygotowaniu do Sezonu #6

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Może to, że zamiast 10-15 minut na mapkę będzie trzeba poświęcić 30-45 minut zmniejszy atrakcyjność HCE. Dorzućmy do tego zawieszki serwera i wylogowywanie graczy (szczegolnie w okresie zaraz po wejsciu Oberona) co razem z wydłużonym czasem zwiekszy szanse na takie zdarzenia w czasie HCE.

Ogólnie ja jestem przeciwnikiem HCE i nie przemawiają do mnie argumenty, że bez nich upadnie ekonomia na wyższych tierach. Wg mnie jeżeli nie byłoby popytu na najwyższe tiery 8.x i najwyzsze jakosci, to ich ceny spadna, zatem ludzie zamozniejsi zaczna je kupowac na OW, co spowoduje, ze przestana kupowac slabsze, ktorych cena spadnie, co spowoduje, ze biedniejsi zaczna je nosic. W konsekwencji usuniecia HCE widzę po prostu zwiekszenie sredniego Tieru przedmiotow noszonego na zvz/pvp w OW, co jest wg plusem.

Poza tym w ostatnich 3 tygodniach widać wyraźny skok online w AO i gigantyczne problemy ze stabilnością. Już pal licho, że lagi są na porządku dziennych i dopadają pojedyncze osoby, co kończy się dla nich drastycznie, ale że zaczynają się "szybkie resety"źle wróży nadchodzącemu Oberonowi i zachwyt szybko może przerodzić się w jedną wielką irytację.
    • Lagi nie mają związku z onlinem, serwery są stabilne IMO, problemy dotyczą easy anti cheata i bugów związanych z jego implementacją (część już naprawiona),

Też myślę że popularność HCE pójdzie w dół, ceny relików/energii pójdą w dół, ekwipunek niższego tieru pójdzie dużo w górę w caerleonie na rzecz royalkowych miast. Niestety najczęściej w dobie dużych zmian często się traci na czymś, albo za wcześnie sprzedajemy coś co nabiera wartości albo coś szybko traci wartość.

Ja osobiście nie łudzę się, że nowe dungeony okażą się platformą do walk small scale, tzw. PvE w setach PvP i to ożywi cały świat, ale dam szansę gierce i trochę pogram w dungu. Na 3 postaciach mam około 5k LP do wydania więc dobrze się składa.