Tridra Reborn

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Tridra Reborn

|
      Tridra Reborn
      Tridra olarak bir cok insan guildimize girdi cikti ve bir cok insan bu guilde emekler verdi. Turklerin evi olmasi icin el birligi ile calistik. Butun hakki ve emegi gecen insanlardan tesekkur ediyorum. Turk community'sini gelistirme vizyonumda beni yalniz birakmadiginiz ve beraber sahiplendigimiz icin... Fakat uzun bir donem Turk community sine hizmet ettigimizi ve siramizi savma zamaninin geldigine inaniyorum. Bu yuzden Tridra artik bu sorumlulugu ustlenmeyecektir. Hali hazirda yeni kurulan guzel olusumlar var. Hepside arkadaslarimiz, dostlarimizdir.

Peki Tridra'ya ne olacak?
      Tridra ilk kuruldugu custom logo'yu aldigimiz donemki sistemine geri donecektir. Bu sistem ise gayet basit, sadece ve sadece oyunu belli bir seviyenin uzerinde oynayabilen elite bir topluluk olacaktir. Fazla kalabalik olmayi dusunmuyoruz. Elite oyuncudan kastimiz, oyunda belli bir total fame ulasmis, destiny boarda ve butun itemlarin kullanima hakim, GvG odakli oyun oynayan ve en onemliside silver problemi olmayan zengin oyunculardan olusuyor olmasidir. Amacimiz bir buyuk alliance'a katilip o alliance'a gvg ve zvz ile hizmet etmek olacaktir. Yabanci Turk karisik bir ortamimiz olacagi icin ingilizce bilen oyunculari daha cok tercih ediyoruz.

Peki ya sistem ne oldu?
      Tridra sisteminde demokrasi yonetimi yerine monarsi ve diktatorluk uzerine yonetim uygulanacaktir. Ben Xecron olarak Guild Master olacagim ve herseyle kendim ilgilenecegim. Beni taniyan tanir zaten, her ne kadar diktatorluk desemde herkesin gonlune uygun kararlar alacagim. Artik dramalarla ilgilenmek yerine oyuna odaklanmak istiyorum. Isine gelen kalir isine gelmeyen gider kafasindayim, soyledigim gibi artik Tridra dan baska guzel seceneklerde var ;)

*Minimum Basvuru kosullari:
      - 30m Total Fame [Kill Fame + Mob Fame]
      - Ihtiyacimiz olan silahi kullanip gerekli rolu alabilecek olmak
      - Destiny board hakkinda saglam bilgi sahibi olmak
      - Real life problemlerini oyuna tasimayan, saygili ve mantikli birisi olmak
      - Guildden herhangi birisiyle bir sorunu olmamasi gerekiyor varsa cozmesi gerekiyor
      - Agir geyik ortamini kaldirabilecek, samimi insanlar bekliyoruz
      - Kalici dostlar ariyoruz. (Real-Life da duzenli olarak bulusuyoruz)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      *Discord adresimiz : discord.gg/TCNusJu

Bu zamana kadarki GvG videolarimizdan bir mix derledik. Kaliteli GvG ve ZvZ tecrubesi yasamak istiyorsaniz, discordumuzda sizlerle tanismak isteriz.