Rage Control

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Herkese Selam Olsun ;

"Rage Control" guildimiz uzun zamandır beraber oynayan birbirlerini tanıyan ve iletişimi iyi olan kişilerin bir araya gelmesinden oluşmuş olup,oynadıgımız oyundan keyif almaya odaklanmış bir topluluktur..Şuan için Türk alt yapısı vardır ama öyle bir sınırlamamız yoktur..ileriki zamanlar içinde yabancı arkadaşlarda bulunabilir..
      Guildimizde tek bir lider yoktur yani tek başlılık yoktur..Herhangi radikal karar alıncağı taktirde beyin fırtanası ve oy üstünlüğü ile kararlar alınır ( Herkesin bir şekilde fikri öğrenilir ).Amacımız kalabalık bir topluluk olmaktan öte az öz kadro ile istediğimiz planladığımız şeyleri gerçekleştirebilmektir..

"Rage Control" amacı ve yol haritası nedir ?

Guild olarak önceliğimiz ve hedefimiz "Open World ve PvP"mantığıdır.Gank atmak,grup fightları,dungeon baskınları,territory baskınları ve open world bosslar gibi..( Büyük ZVZ savaşları amacımız dışındadır )..Şuan için herhangi bir alliance girme düşüncemiz yoktur yapılan teklifleri ise geri çevirmekteyiz..Her guild ve alliance ile aksiyon yaşamak istiyoruz..Tabiki arkadaş olduğumuz oyuncular vardır bağımsız olanlar..O anki duruma göre bize katılıp bizimle beraber aksiyona girebiliyorlar.
      Yanlış anlaşılma olmasın bu bahsettiğim Guild amacıdır.Guild eventler harcadıgımız para ,zaman ve yapılan planlar bunun üstünedir.Kişisel istekler tamamen kişilerin kendisine bağlıdır.Örnek vermek gerekirse GVG yapmak isteyen biri ve ya birileri kendi aralarında takım oluşturup tabiki GVG yapabilir..Bu onların kendi kararıdır..Ama bunun planı ve harcaması yine kendilerine aittir..Tabiki guild saatine uygunsa Warcamplar için destek çıkılır..GVG sonunda kazanılan bölgenin geliri ,getirisi ve kullanımı o ekibe aittir..Hellgate,Arena ve ya HCE mantığıda aynı şekildedir..

"Rage Control" nasıl bir iç sisteme sahiptir ?

Hardcore bir yapımız yok tamamen beraber oynayıp keyif almaktan yana bir oluşumuz..O yüzdendir ki insan yoran herhangi bir sistem mevcut değildir..
      Liderlik ve ya herhangi bir rank sistemimiz yoktur..Daha önceden söylediğim gibi tek başlılık olayıda yoktur..Beraber bir şeyler planlanıp uygunsa yapılır..
      He evet aksiyon sırasında illaki komut veren arkadaşlarımız oluyor yönlendirici olması gerekliliğinden dolayı..Sistemimiz çok basittir yapılan aksiyonlardan elde edilen gelir o an kimler var ise orada eşit şekilde paylaştırılır ve bunun takibi sürekli yapılıp kayıt altına alınır..
      Herkes bu oluşumun huzurundan ve bütünlüğünden sorumludur ve buna önem vermelidir..Guild içinde TAX olayımız yoktur..Guild kasası tamamen bağış üstüne işliyor..Gerekli olan şey dile getirilir zaten ,herkes bir şekilde bunun için yardım ediyor o konuda problem yaşamıyoruz..

"Rage Control" oluşumuna katılmak için ne gerekiyor ?

Bu konuda biraz çizgilerimiz var malesef..oda az kişi ile kemik bi kadro olma isteğimizden kaynaklı..Çok fazla olalım edelim aman sayımız fazla olsun diye derdimiz yoktur..Tamamen oyunu bilen ve ya kendi başına bir şeyler edebilen öğrenebilen en azından deneyen kişilere ihtiyacımız vardır..Her türlü makaraya muhabbete açık,alıngan olmayan ve ya fevri hareketlerde bulunmayan insanlar lazım bize..Herhangi bir form doldurma gibi bir işlemimiz yok ya da rastgele buyrun gelin discordumuza diye bir olayımızda yok..Oyun içinden bize ulaşıp konuşulduktan sonra discorda çağırılır ve sözlü olarak tanışıp konuşulur..Guild içi huzurun bozulmayacağı anlaşıldığı taktirde oy çoğunluğu ile kabul edilir.

Oyuna yeni başlayan arkadaşlar için pek uygun bir ortam gözükmeyebilir çünkü Guild herhangi bir şekilde kişinin kasmasından sorumlu değildir..Kişi tamamen bu olaydan kendi sorumludur..Yani kişi kendi başına grup kurup fame party düzenleyebilir kendi başına maddi olayını düzenleyebilir..neye ihtiyacı varsa ona kendi çözüm üretebilir ve ya bu çözüm için gerekli adımları atabilir..Kendi araştırmasını yapabilir ne oynaması gerektiğini kendi karar verebilir gibi durumlarda olmasını bekliyoruz..Kişiler arasında iletişimi güçlendirip yardım alabilir yardım edebilir tabiki..Sadece guildin böyle bir yükü yoktur..Yani ben bir guilde gireyimde onlar bana party yaparlar bana build konusunda yardım ederler..Para kasmamı sağlarlar diye bir düşünceleri olmasın..Tekrar ediyorum Guildin böyle bir sorumluluğu yoktur..Kişiler arasındaki paylaşımlar tabiki özgürdür kendilerine aittir..
      Şimdilik yazabilceklerim bunlar herhangi bir yeni gelişme durumunda bu bilgiler güncellenecektir..Burası beraber oynamaktan keyif alanların ortak çatısıdır..Burası open world aksiyon sevenlerin ortak çatısıdır..Burda herkes bu oluşum için mücadele etmektedir..

Saygılar

Videolarımız ( Yenileri geldikçe eklenecektir )

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von KIZAGAN ()