Search Results

Search results 1-20 of 73.

• "Bir post nasıl patlatılır?" adlı dersimizin sonuna geldik, umarım herkes karın ağrısından kurtulup oyununa bakabilir artık. Albion çayırlarında mis gibi hava, steplerde koşan ceylanlar , savaş meydanlarında koşturan atların nal sesleri.... Güzel güzel oynayın bakayım hadi...Seviyorum hepinizi

• edit

• Quote from alpayx67: “Ben cevabımı aldım.Başarılar ” Teşekkürler. Hepimiz için hayırlı olsun.

• Luna Prima Guild Alımı

Siarc - - Lonca Alımları

Hayırlı olsun, önceki betadaki başarılarınızın dahada üzerine çıkmanız dileğiyle, iyi oyunlar.

• How did we lose our city? (Nightfog grove)

Siarc - - Bugs

Quote from musakka: “This bug is very deadly. if you can loose your lands without a fight then it means "bug abuse". Devs have to find a solution to it. And stop land attack until find a solution. ” +1

• Suicide Squad PvP/PvE Loncası

Siarc - - Lonca Alımları

Yeni başlayan arkadaşlar oyuna girdiğinizde Slaymore , Mythc , Siarc , Kidd nickli arkadaşlardan herhangi birine ulaşın. Başlangıcı nasıl yapacağınız ve guild katılım işlmleriniz hakknda bilgi alın. Hepiniz Hoşgeldiniz.

• Merhaba.

Siarc - - Kendini tanıt!

Hoşgeldin umarım aradığın keyfi burada bulursun.

Siarc - - Lonca Alımları

heyecanlı son saatler

• sa

Siarc - - Kendini tanıt!

Merhaba hoşgeldin

Siarc - - Lonca Alımları

Quote from Xecron: “Turk guildlerinin sayisinin artmasi cok guzel... Basarilar diliyorum hepinize! ” Teşekkürler.

• Quote from Jadraz: “Peki bu 3 paket olayı var ya, 99 49 ve 29 dolarlık. Aralarında cidden bi fark var mı? Sonuçta öküz ve at ve diğerleri yok olabiliyor. Bir tek premium süresi uzun. Bilmediğim fakat avantaj sağlayabilecek bir durum var mı? ” var elbette , legendary pack sahipleri ilk gün başlar oyuna, epicler 2. gün , veteranlarda 3. gün, ayrıca hepsinin verdiği gold sayısı farklıdır. Bu linkten karşılaştırma yapabilirsin, detaylı olarak.

• Quote from Arkannor: “Selamlar arkadaşlar. Oyunun ilk çıktığı betasında LEGENDARY FOUNDER'S PACK almıştım. 1 ay kadar oynayıp bırakmıştım. Şimdi o keyle yarınki başlayacak olan Betada oynayabilecekmiyim? yoksa yenidenmi almam gerekiyor? Şu anda yeni karakter oluşturma ekranı açılmış orada deniyorum keyi bu key daha önce kullanıldı diyor, ondan sorma gereği duydum. ” o key ile başlayabileceksin 1 ağustos 15:00 da

• gold ile oyunda premium alırsın veya oyun parasına yani silvera çevirerek kullanabilirsin

• Aklımdaki sorular

Siarc - - Genel Sorular ve Tartışmalar

1- Mac te problem vardı fakat son patchle çözdüler. 2- hayır. sadece gold satın almak istersen ödeme yapman gerekir. 3-o konu çok detaylı oldugu için burdan anlatmak uzun sürecektir. tavsiyem forumu incelemen yada guildlerden birisiyle iletişime geçip teamspeak üzerinden bilgi alman. 4-en uç noktalar arası yolculuk yapmadım yarısını yaklaşık bir saatte geçebildim.

• Uox

Siarc - - Kendini tanıt!

Quote from Maniac: “Quote from Xanaphina: “Son olarak, gerçek hayat gibi oyun dünyası da karanlık, iyiler her zaman bir şekilde yalnız kalır.. ” Bu son cümleye katılmıyorum ben İyiler her daim karanlıkta da parlamasını bilir. Bu yorumu genel yapıyorum. Muhabbetinizi çok anlamadım ama genelleme yaparsak iyiler her daim kazanır Karanlıkta parlamıyor ise o insan zaten bence hiç iyi olmamıştır Bunlar kişisel düşüncelerim. İyileri ezmeyin bu kadar yahu İyi oyunlar dilerim herkese. - Maniac ” katılıyo…

• Quote from Koray: “Ben herzaman rol yapmaya calisiyorum, nitekim sehirimizde "Belediye Baskan" adayi olarak geziniyordum,.. ” Geçen betadaydı o , bu betada Vali yapacaz seni

• Maalesef bu oyunda "trash talk" bu kadar serbest oldukça kimse role play yapamayacaktır.

• BeyKaplan

Siarc - - Kendini tanıt!

başarılar hayrettin.

• Forsaken PvP/PvE

Siarc - - Lonca Alımları

Quote from Qursat: “FORSAKEN BETA TRALIER --- BİZE KATIL...BİZİMLE KAL. youtube.com/watch?v=z3_y_hHUePs (Biraz acemiyim edit konusunda sorry ) ” eline sağlık. Bende deniyorum ama beceremedim bi türlü

• Uox

Siarc - - Kendini tanıt!

başarılar