Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 425.

• [SFORA] IX Kohorta

Szachu - - Gildie

Beitrag

Halo,policja??trzeba sprawdzić IP !!!

• [SFORA] IX Kohorta

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von d3qu: „Franek się z nimi bawi ^.- “ no to tak...mamy transwestyte i pedofila. @meem zrób cos z tym. Jakby co to znam numer na policję.

• [SFORA] IX Kohorta

Szachu - - Gildie

Beitrag

jak tam dzieci downa "ze związku" księżniczki Yeleany i 7 krasnoludków?

• Niezłe przypadki zrzesza "Corona".

• Zitat von glokz: „Shaniia ? jemu to trzeba gear kupować na zvz bo ledwo wiąże koniec z końcem OMEGALUL “ jemu? to trans?

• Zitat von Nemfis: „Bzdury? Ja moge podeslac szoty tutaj i szybciutko cie wyjasnie, jak szaniia lgnie do koryta i co jest w stanie zrobic zeby do tego koryta sie dopchac “ W jakiej cenie lodzik? @Shaniia poka ile masz zgromadzonego silverka na koncie xD

• Kariera w KFC 2.0

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von Midov: „Kolejna randka z Hammer and Sickle na Camlann Komuchy to chyba jedna z niewielu gildi z którymi idzie wciąż jeszcze regularnie powalczyć. “ Nie można się do niczego przyczepić ani czego powstydzić. Przepaść między innymi "zawodnikami"jest zauważalna na pierwszy rzut oka. Najlepszy filmik przynajmniej od roku na polskim forum. Doceniam.

• gościu nie widzisz tematów czy po prostu nie potrafisz używać forum?

• Bursztynowy Kartel

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von d3qu: „Zitat von T-ox: „Jako osoba z KFC wolę grać z IX niż z Tobą. “ janjpg_qesqqpe.jpg “ hahahahahahahahahahahahhahahahah

• Do ScoiaTael i Bursztynowego Kartelu

Szachu - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von KickinMACHINE: „All Saints jest za stworzeniem polskiej społeczności. “ (Versteckter Text)

• Bursztynowy Kartel

Szachu - - Gildie

Beitrag

pozdrów dekla unskilled playera xd Franek 1 vs 1 w gear 6.0 ?xd Wyznacz miejsce xd

• Populacja spadła o 80% rok temu i o kolejne 60% w przeciągu kolejnego roku. GG.

• Bursztynowy Kartel

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von Dahlin: „Zitat von d3qu: „Sojusz możesz wywalić - gildia widmo z graczy, którzy przestali grać. Nie ma co marnować twojego czasu. MG - ma w opisie gildia nieaktywna. (ale to trzeba ich spytać) Resztę warto poobserwować - fajna inicjatywa. “ Czy Ty kiedyś śpisz? Zawsze tak szybko się zjawiasz na forum:) “ to jego niewidzialny kolega.....

Szachu - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von KickinMACHINE: „Gratulacje Szachu, podciąłeś klęczących graczy, widać lata grindowania w LoL'u, dobry movement. “ be033286c8a74898med.jpg"> To był siad płaski do laski w wykonaniu kfc aka squad

Szachu - - Pogawędki

Beitrag

Obudziłeś się w 2018? o-0 Człowieku na ten temat to napisali książkę tylko gra wyszła słaba. Kijem rzeki nie zawrócisz.

Szachu - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von KickinMACHINE: „O Nicponimu nikt nigdy nie słyszał “ To czytanie onetu z tatą wypaliło ci mózg xD Zitat von KickinMACHINE: „Paczka była mega mocna, robili top 1 kill value, cisnęli nas na DH, był shittalk i polowanie na KFC w WOKE'ach, a to znak, że gildia była mega mocna. “ To też jest niczego sobie hahahahahahahaha Przypomne memowi i tobie jak prosił mnie o litość. Takie oto osiągnięcia macie w gierce.

Szachu - - Pogawędki

Beitrag

@meem życzę samych sukcesów a jak ci idzie na alledrogo?schodzi silver? Zitat von d3qu: „Zitat von XahuXahu: „no trudno by robić dramy w gildii gdzie nikt nie gra “ A ne prawda. Mogę się pokłócić sam ze sobą, albo z Frankiem. Franek siedzi teraz obok mnie. Inni mówią, że go nie widać ale ja wiem, że on tu siedzi. I Franek też gra albiona. “ Zapomniałem zapytać jak tam twój niewidzialny kolega?

Szachu - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von meem: „Stare KFC stawiało tylko na PVP, aktualne jest otwarte na wszystkie aktywności. Sam ostatnimi czasy zajmuje się KFC logistics, bo w sumie nie chce mi się grać tak intensywnie jak kiedyś, bo nie czuję takiej potrzeby. Kiedyś wymagałem od każdego aktywności na ZvZ, teraz kto chce to idzie, także pod tym względem dużo się u nas zmieniło. Emeryci już swoje zrobili, teraz czas na nowe gildie. “ a co wy niby takiego zrobiliście ?xD @meem twojego ego cie wyprzedza xD Zitat von Yeleana:…

• Last Legion - gildia PvP

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von Talib: „Gildia PvP, która została założona 17.07.2018 i tak jest do chwili obecnej. Kogo szukamy: - graczy, którzy wykazują się inicjatywą i logicznym myśleniem podczas walki. “ To usuńcie AngryWolf z gildii,bo nie spełnia tego punktu A temu @Oxy to się tak ręka trzęsie ze strachu,że nie wie co klika??

• Last Indyczki

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von Tqv: „ Oto prezentuje nasz skład GvG a jednocześnie radę oficerską: iJNVB4P.png “ To zdanie eliminuje was na samym początku xD Powodzenia Zitat von Pumbayo: „szachu linkuje swoje konto w goldzie :DDDD kurła nie mogę “ Tak,dlatego że 3/4 populacji Albiona ma problem z opanowaniem myszki