Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 535.

• The Reborn (AKTUALNE)

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Tak serio przestać odpisywać na zaczepki tego ostatniego wojownika zdechłego legionu, szybko mu się znudzi... Inaczej dalej będzie uważał, że jest kims wartościowym w społeczności albiona gdyż ludzie mu odpisują, i na tej podstawie buduje swoje wirtualne JA. Można mądrze wykorzystać ten czas, np postać pod skrzynką w carleone.

• The Reborn (AKTUALNE)

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von Cegielka: „Chyba kolega zapomniał wziąć tabletek “ Raczej jego Mama... Zitat von Shaniia: „Ciekawe ile gildii zostałoby w PoE gdyby wiedziało za kogo uważa je Syndic “ Rozumiem, że Twoje relacje z Syndikiem, są na takim poziomie jak Oxego z księdzem z parafii. Inaczej nie podawał byś na forum publicznym takich informacji. Scoiateal rządzi w GVG to fakt, na testowym serwerze nikt nam nie dorówna, jednak przestajemy grać tam GVG, gdyż przeciwnik ze strachu nie wychodzi na walki.

• The Reborn (AKTUALNE)

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Nie rozumiem jak to coś może jeszcze mieć dostęp na forum.

• Kariera w KFC 2.0

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

@Oxy jeszcze tylko zacznij edytować posty minimum 5 razy, a zdobędziesz wkoncu pełne uznanie od szacha, tak niewiele Ci brakuje.

• GG

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

GG

• GG

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Kupcie lewatywę dla oxego, wtedy może ponownie będzie spokojny jak go którys nadzieję na swego bydlaka...

• [SFORA] Kaczuszki

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

coub.com/view/16kgwn coub.com/view/16kgwn

• Do ScoiaTael i Bursztynowego Kartelu

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Oxy: „Przykro mi ze jesteś taki tępy. Moje saldo -3 i wpierdol ? “ Dzieci, chorych się nie bije, tak jak kobiet wybierz jedno, bo wszystko pasuje edytuje byś zrozumiał jedynie szachu osiągnął -3, jesteś najbliżej byś w moich oczach był na równi z nim.

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Oxy: „Zadając pytanie z jakiej gildi jesteś szkodziu dałem ci do zrozumienia ze mam gdzieś twoje - pozatym czy ja się zamykam w sobie chyba nie jeśli każdego dnia jestem na WC z ST i BK nawet czasami je prowadzę z Rozkuwaczem jeśli Wyrywacz nie ma czasu czy jest zajęty sprawami prywatnymi. To by było na tyle jeśli chodzi o te minusy. “ Wiem, że nigdy nie byłem dobry z rozumienia tego co autor wiersza miał na myśli... Jednak tutaj po konsultacji z moją kobieta, która to jednak miała lep…

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Oxy: „Haha szkodziu nawet nie wiedziałem ze jesteśmy w sojuszu razem a to chyba przez to ze więcej grasz z value czy teraz squad. Hmmm szkodziu w POE a gildia? “ Oxy i tak to jest jak człowiek siedzi zamknięty w jednym gronie uważając sie za ... dodaj sam. ja też bym nie wiedział gdyby nie ludzie z forum, że grasz z nami. Dziwne ? chyba nie po prostu nasze drogi na szlaku się nie łączą... a gdy się spotykamy jestem ukrytym szpiegiem pod nie znanym Ci nickiem

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Oxy: „Ambriel jaki problem dla mnie to nawet za 10 minut możecie rozmawiać. “ Chłopie czytam Twoje wypowiedzi i nie rozumiem Cie nic a nic... Wydawało mi się, albo pomyliłem Cie z kimś jednak Twoje wypowiedzi są niżesz poziomem jak "meema" chodz tam widać że robi to celowo tutaj tego nie zauważyłem, i mimo ze gramy w jednym sojuszu, nie zmienia to faktu że mam prawo do swego zdania i jego wyrażenia na forum. Ogólnie to kiepsko. -1 dla oxy

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Modnoc: „Wstąpię do sojuszu ale na jego czele muszą stać Tajger, Roskuwacz, Szachu oraz yeleana. Kto za? “ - 1 pkt dla The Reborn 3 osoby z 4 tak, ale do nich dodać tego pionka? Nie wiem czemu, ta osoba dalej jest tutaj wymieniana karmienie tego karalucha nie jest niczym normalnym. Tak samo jak stawianie reszty osób z nim, w jednym szeregu. Nie wiem czym Ci Tajger wkurzył, ale wyzywanie jego rodziny było by bardziej na miejscu, reszta nie miała możliwości, aby tak mocno zaleźć Ci za sk…

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

@meem Teraz i ja jestem zdziwiony udało mi się nawiązać zdrową relację z Tobą, i Cie rozbawić Ten sojusz ma szanse! Jeden TS/discord Zasady ogólne sojuszu, nad zasadami gildii. Rada zarządzająca podejmuje decyzje w niejawnym głosowaniu. Osoby wyznaczone przygotowują te głosowania, czyli zbierają problemu do kupy, aby potem każdy mógł się z nimi zapoznać i zagłosować nad rozwiązaniem. Pomóżcie, tworzymy :))

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Witam, jest w miarę późna godzina, wiec może nie do końca wszystko zrozumiałem... Jak każdy może zauważyć, cały czas rozmawiamy o 2 sojuszach gdzie są polskie gildie, wiec może te zjednoczenie polskich graczy nie do konca się udało. Jeżeli tak było, może zrobimy to od nowa. Mamy już doświadczenie, aby teraz nie popełnić tych samych błędów. Mam juz nawet pomysł By każdego zadowolić, nazwa będzie po ANG, jednak kojarzyć się z Polską (Versteckter Text) Teraz jak już mamy nazwę, i jako że chcemy zje…

• Polski sojusz VALUE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

internet uczy Pozdro wariacie ulicznych zaczepek

• Polski sojusz VALUE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Oczywiście, jednak różnica między nami jest jedna, nie wiesz co znaczy patriotyzm

• Polski sojusz VALUE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

@meem wojowniku internetów oczywiście że tak, stwórz siebie jakiego chcesz, tylko wychodząc z domu nie zapomnij o tym, że to była tylko gra, tylko forum... MATRIX

• Polski sojusz VALUE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Fajnie, że ktoś wymyślił internet, fajnie że powstały gry MMO. Stworzę nowego siebię, gracza który ma jaja, który nie boi się wyzwan! Teraz to ja będę wrzucał i cisnął każdemu przy czym zapomnę o tej osobie, która to uciekała z ostatniej lekcji, by nie skompromitować się za szkoła przy widzach

• Polski sojusz VALUE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Widzisz, jedni wychodzą z klasą, inni z kasą i jest też szachu

• Polski sojusz VALUE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Jezeli faktycznie na ram a nie hamburgery to i ja się dorzucę, w scoiateal w trakcie wakacji zapomnieli kilka razy pobrać silvers ode mnie więc nazbierało się trochę, a że boje się to trzymać, jako że nigdy takich pieniędzy nie miałem to przekaże to na szczytny cel.