Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 577.

• U nich to norma, cokolwiek zapytasz to z twarzą do ciebie skaczą...

• Gentlemen

Vorgav - - Gildie

Beitrag

@BuyWish a ty to kto bo jakoś nigdy nie słyszałem?? Powiedz jaka gildia to ci odpowiem, a co do rankingu.. może i jesteśmy na 7 miejscu ale wynik ten robi 30 osób a nie 200. to by było tle w tym temacie. Napisałem to w ten sposób, ale to nie była wtyka dla nikogo i nie miałem na celu nikogo obrażać.. Każdy odczytał to po swojemu..

• Gentlemen

Vorgav - - Gildie

Beitrag

A ja osobiście mam nadzieję że sojusz się nie będzie rozrastał Quality over Quantity jak to mawiamy No chyba że się znajdzie ktoś naprawdę godny to wtedy jak najbardziej

• Gildia "Kawaleria" [RP/PvP/Events]

Vorgav - - Gildie

Beitrag

Pierwsza akcja super!

• No tak faktycznie jest tam głąbie uhh ostre wyzwisko Jakbyś mógł to całe topiki przytocz, bo wyrywani czegoś z wierszy to jest naprawdę kiepski poziom, pkaż mi posty gdzie nie sprowokowany do kogoś się odnosiłem. Bo dla znawców tematu to sam siebe ośmieszasz w tym przypadku Moja gildia wie co robię dokładnie. Robie to od kilku lat i mimo to jakoś nie ma złej opinii o mojej gildii a wręcz przeciwnie, dlatego że w ten sposób się odnoszę tylko do typów którzy na to zasłużyli

• Pokaż mi mistrzu w którym momencie kogoś wyzywałem, jeśli jednak nie znajdziesz to się nie błaźnij, pozdro.

• Kariera w KFC [11.08.17 - 22.01.18]

Vorgav - - Gildie

Beitrag

Przykro mi został podzielony na kawałki między wszystkich uczestników wypadu Ja dostałem wątrobę xD zapraszam na świeże wątróbki w panierce xD

Vorgav - - Gildie

Beitrag

mihihihi całłe forum to moje podwórko

• Zitat von assassinBK: „Ad 2) Ponieważ mieszkam w innej strefie czasowej nie mam zamiaru specjalnie wstawać w nocy by odpisywać na twoje posty na forum. “ Super że się tym z nami podzieliłeś, ale co ma piernik do wiatraka? Ktoś o to wgl pytał??

Vorgav - - Gildie

Beitrag

Zapraszam do nas, mamy posypkę xD

• RENEGADES

Vorgav - - Gildie

Beitrag

Zitat von Istvan: „@Fikus Wzajemnie “ ... Akward xD

• "The post was edited 2 times, last by assassinBK (49 minutes ago)." - Wyśmienicie że musiałeś podchodzić do tego trzy razy żeby mnie pocisnąć Tak, mam wypróbowane zmiany, od tego jest test serwer właśnie Jednoręczny kostur, czapka z maną? Cały czas w użyciu, podczas 5v5, offhand: kula lub róg. Tarcza wyszła w 2k15 z użycia na healerach ze względu że się pojawiły kule czapki z maną itd, zaktuallizuj info. Dopóki nie wycofają kompletnie czapki z maną i kuli to nie ma opcji żeby tarcza je zastąpiła…

• RENEGADES

Vorgav - - Gildie

Beitrag

Zitat von Szachu: „Nie wstyd wam ganiać w dungu na 4-5 osoby w 10+? “ Typie ty chodziłeś na matematykę w szkole?? Było równe 10 vs 8 ale co tam lepiej napisać pierdoły niż najpierw obejrzeć. Nawet jeśli by było na 5, to co, mieliby napisać najpierw na lokalu "Uwaga, jest nas dziesięciu i wchodzimy do dunga, prosimy żeby mniejsze grupy uciekły a zostały tylko te 10+!!" ?? Czy może pójść w pięciu i zostać napadniętymi przez liczniejszą grupę, bo takie właśnie na black dungi chodzą??

• Super, tak się składa że gram od alfy, ale co tam ja mogę wiedzieć grając od trzech lat healerem... Przecież pan BKasasyn wie lepiej. Next, czytaj ze zrozumieniem oraz zrozum co sam piszesz, jeśli piszesz poradnik dla nowych graczy to piszesz to co jest aktualne, udzielasz aktualnych porad a nie z 2015 roku o czym napisałem wyżej. Dlatego jak masz zamiar ludzi w błąd wprowadzać to się lepiej marchewką na wyspie zajmij, tam przynajmniej nikomu nie zaszkodzisz.

• Program do renderowania filmów

Vorgav - - Pogawędki

Beitrag

spoczko

• The Leftovers

Vorgav - - Gildie

Beitrag

Wszystkich spragnionych wyzwań PvP zapraszam w szeregi The Leftovers. Aktualnie w ofercie mamy oPvP, TR (Territory Riding), HG, ZvZ i wiele innego rodzaju PvP na mniejszą skalę. Jeśli ktoś czuje ze obecna sytuacja w której się znajduje dostarcza mu za mało rozrywki a pragnie wiele więcej PvP to zapraszam do zgłaszania się na rozmowę rekrutacyjne.

• Program do renderowania filmów

Vorgav - - Pogawędki

Beitrag

Moim zdaniem najlepszy żeby szybko i bardzo dobrze sklecić filmik będzie Wondershare Filmorra, duża ilość opcji, łatwy w obsłudze i sporo dodatkowych efektów. Przy nagrywaniu shadowplayem i renderowaniu w WF nie ma żadnych problemów z efektem końcowym

• Polecicie build?

Vorgav - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

Glewia jest całkiem spoko słyszałem, można szybko czyścić mobki

• Arena będzie dostępna z każdego miejsca w świecie, jest przycisk specjalny żeby się zapisać obok ikony maili. Więc ludzie będą nadal wszędzie

• Is there any option, that we will have in the future unlike or don't like or at least hand down button on Character Builder tool? Cose there is so many builds, and many of them are crap. And this is very unhealthy situation when some new people use this crap builds cose they don't know that they are crap..