Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 276.

• Scoia'Tael -> Sojusz PoE

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Zitat von musiek01: „nieźle się tam bawicie, można dołączyć? “ Tak nadal rekrutujemy Zapraszam na discord. Odwiedzającym nasz teren nie do końca ozdoby przypadły do gustu f0ZEsv.png

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Tuż przed resetem jako ScoiaTael zdobyliśmy srebro w rankingu sezonowym. (Kto by się tym przejmował prawda?) Myślę że po części przyczyniły się do tego zasieki na naszym terenie eM8Vx2.jpg

• The Reborn

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Wojna domowa w The Reborn? albiononline.com/en/killboard/gvg/PcQkTOSYT5Klr8Bi52DkMg

• Polski sojusz VALUE

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Zitat von Kazno: „Nastepnym razem po prostu uciekajcie gdy widzicie nasz blob zamiast liczyc ze nie bedziemy was atakowac i zeby potem znowu nie bylo wylewania lez na forum “ Dziękuje za tą cenną wstawkę, zmieniła dyskusję i opis sytuacji całościowo -.- Zitat von Bronks: „Btw. to nikt z Value nie wiedział o jakimś pakcie między BA a POE, a całą akcje prowadził KingMojo więc proszę nie oczerniać naszego sojuszu tekstami, że kogoś zbackstabowaliśmy, pozdro ! “ Zitat von glokz: „1. Mojo mówił żeby …

• Polski sojusz VALUE

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Tak widzę że wspominanie waszej pamiętnej wygranej na WOTW xDD Warto zwrócić uwagę na ustalenia jakie były zawarte przed tą walką gdzie BA reprezentując w tamtym momencie sojusz Value miało się skupić na ALONE i nie powinno dojść do walki PoE - VALUE. Takie polecenie dostali wszyscy gracze z POE więc w momencie gdy nastąpił push na ALONE przez PoE oraz BA reszta sojuszu VALUE skupiła się na atakowaniu tyłów POE którzy nawet nie stawiali oporu na tyłach wciąż atakując ALONE. Tak więc był to backs…

• Arqnashi

roskuwacz - - Przedstaw się!

Beitrag

Niestety w Gothicu Siła>Zręczność, Jedyna znośna broń na zręczność to byłą Betty czy jakoś tak

• Bursztynowy Kartel

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Mam nadzieje że BK wybaczy za spam @Modnoc Ja patrzę na kwestie sojuszu zupełnie inaczej, od premiery Scoiatael była w dwóch sojuszach gdzie pierwsze tygodnie gry graliśmy sami co stwarzało gdy z całości contentu gry mogły korzystać osoby które logowały się w prime time. Następnie mały sojusz HUNT z Furią i częścią polskich gildii gdzie odnosiłem wrażenie że aby cokolwiek razem zrobić to musiałem to dużo wcześniej ustalić a i tak część oficerki gildii "zapominała" przekazać to reszcie. Sojusz Po…

• Cracked

roskuwacz - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

Po tym poście przez chwilę zastanawiałem się nad możliwością zcrakowania Albiona

• Can we get reupload somewhere ?

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Jako że jego produkcja została ukończona i został już opublikowany i ostatecznie zatwierdzony prezentujemy filmik promocyjny PoE (przygotowany przez jednego z naszych graczy -> Avenlion'a aka Alzur) Miłego oglądania youtube.com/watch?v=U0wx0uLmrZw

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Zitat von d3qu: „Kopie ? ile % ? “ Kopało Co do % to pewności nie było

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Zitat von MixTape332: „nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz “ Edycja limitowana, co zlot tworzony jest inny wzór W szkole zapewne by zazdrościli

• Build dla tanka

roskuwacz - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

Ciężko również to podzielić W przypadku PvE to tankowie biegają z 1h młotem oraz artefakt ową buławą (Incubus mace). To są najczęstsze wybory na hardcorowe ekspedycje. Na zwykłe lochy to bron 2h również jest używana. Co do PvP w większych grupach to bronie 2h, głównie młotki.

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Drobna aktualizacja pierwszego postu A tutaj bonus z tegorocznego zlotu (Versteckter Text)

• Cześć, Jakiś czas temu stworzyłem dokument który zawiera ceny wybranych przedmiotów (głównie surowców) i udostępniłem go w gildii. Obecnie udostępniam go szerszej społeczności (pewnie i tak część z was go miała spies!). Po co taki dokument? Część z osób miała własne prywatne dokumenty tego typu gdzie przed skorzystaniem z nich ręcznie uzupełniali ceny surowców, ten dokument ma temu zaradzić i to zautomatyzować. --> docs.google.com/spreadsheets/d…47eyUlgE/edit?usp=sharing Dokument jest nadal mody…

• updated list, deleted used keys. Have fun!

• up!!

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Zitat von Rufu7: „Najlepsza Polska gildia @Scoia'Teal : jak sądzicie powinni się inni uczyć jak grać hg? youtu.be/9bk7133Or3U “ Gratulacje, widzę że jednak ten HG wam tak wyszedł!! gz! świetna walka i gonienie.... Jak się to stało że z ekipy 4 osobowej głownie w 4.1 nastawionej na czyszczenie pustych HG uciekła wam połowa a jeden z nich zrobił suicide na mobach ? Jest moc The Reborn!

roskuwacz - - Gildie

Beitrag

Zitat von Jamej: „Fajnie walki ale: -potki t4 trujace ?? -mało kleistych leciało -mało hełmow rycerza -dpsom brakowało celosci i zgrania ( buła ) Sorki za krytyke ale przydało by sie jak byscie nad tym popracowali xD pozdrawiam “ Poty niedobrane rzeczywiście, lecz głównie dla tego że walki zdążają się w czasie kiedy jesteśmy na FF więc zdarza się że idziemy w tym w czym farmimy Kleistych praktycznie wcale nie używamy, jednak osobiście preferuje resistance poty więc nie do końca błąd (chyba) Zgod…