Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 991.

• Polski sojusz VALUE

Grodar - - Gildie

Beitrag

Bo ta picza za zgodą opiekuna wchodzi na raty na modem xD

• Polski sojusz VALUE

Grodar - - Gildie

Beitrag

Zitat von Szachu: „Tak i wykreowałbyś inną "rzeczywistość" wraz z @roskuwacz i @Szagi Ty to kur*a masz fantazje,dlatego tak popłynąłeś hahahahahahahahah “ Ja przynajmniej odszedłem z klasą ty dalej tu tkwisz jak pi*da malinowa xD

• Polski sojusz VALUE

Grodar - - Gildie

Beitrag

G #1 Szkoda, że ta gra już nic nie oferuje z tego okresu jak powstawała... tak bym pokusił się o zrzeszenie ekipki ^^,

• Sojusz Unbroken

Grodar - - Gildie

Beitrag

Zitat von Szachu: „pewnie tak myślałeś o sobie jak z @Tajger ciągnąłeś tym wszystkim gm'om chu.... xD “ Ja nie twoja mama :p

• Sojusz Unbroken

Grodar - - Gildie

Beitrag

3x N.. niespełniony, niepełnosprawny, niedoj.... xD ole Rybka Pipka xD

• Co by się stało gdyby?

Grodar - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

@assassinBK dużo wypowiadasz się o hardcore PvP, a ja pamiętam jak płakałeś jak to te niedobre Genty przejechały po tobie w dungu xD Jak gracz co płacze po mało istotnym dedzie może wspominać o hardcore pvp? Właśnie przez takich płaczków jak ty zjebali tą grę bo ją ułatwili, a teraz stawiasz się po 2 stronie muru - żenada W pizdę z takimi niszczycielami dobrze rokujących gier xD

• The Reborn

Grodar - - Gildie

Beitrag

Ten honor... dobrze, że są jeszcze tacy ludzie co go mają hehe xD

• klip mojego ziomka

Grodar - - Pogawędki

Beitrag

Poleć koledze S.O.A.D - może wyjdzie na ludzi xD

• Bursztynowy Kartel

Grodar - - Gildie

Beitrag

@Szachu ciebie to naprawdę miękkim wacem w rozpruty rękaw tworzyli xD

• The Reborn

Grodar - - Gildie

Beitrag

Spokojna głowa Szkodzia > ja i Tajger od dłuższego czasu gramy w co innego hehe :p

• Potęga klanu

Grodar - - Pogawędki

Beitrag

@Szachu powiedz mamie aby tak często szminek nie zmieniała bo już krążą legendy, że chłopakom się tęcza robi na wiadomo czym xD

• Gentlemen

Grodar - - Gildie

Beitrag

Skoro poszedł oficjalny post o zamrożeniu to i ja dorzucę swoje 3 grosze Ogólnie 4 lata spędzone z AO uważam za: - wszystkie bety i alfy za okres udany gdzie fajnie mi się grało. - release za jedną wielką porażkę twórców, w którą się tylko zapętlają - no szkoda, nie moja gra i nie moja wizja (mimo wszystko zawiodłem się na grze). Od jakiegoś dłuższego czasu nie gram w AO i nawet nie śledzę co się dzieje bo mnie ten tytuł już kompletnie nie obchodzi. Jednak jak to w każdej grze MMO punkt skupieni…

• Potęga klanu

Grodar - - Pogawędki

Beitrag

Grasz tak aby ludziom w klanie było dobrze. Ogólnie nie interesuje mnie to co było przed release - liczy się to co jest teraz. Zmiany sojuszów na release były podyktowane raczej chamstwem osób z innych gildii w sojuszu niż naszym widzi mi się, że nagle zmieniamy sojusz - czyt wyżej "grasz tak aby ludziom w klanie było dobrze". A tak między nami to mam duży ubaw z tych wszystkich wypocin płaczków na forum bo G jak było tak jest - Yoł

• Potęga klanu

Grodar - - Pogawędki

Beitrag

albo dorosłość, że się człowiek umie powściągnąć gdy coś mu nie pasuje i próbuje się dogadać, a nie obrażać się i zmieniać w/w rękawiczki xD

• Potęga klanu

Grodar - - Pogawędki

Beitrag

Potęga klanu to nic innego jak granie w nim w swojej paczce od a do z i czerpanie z tego funu, a nie zmienianie gildii jak baby rękawiczki na zimę bo zrobiła się w jednej dziurka xD

• Zitat von poohateq: „DH tylko dla exertion “ To ty się obudź :p

• 1. Powitać w Ally 2. Liczę na owocną współpracę. 3. Życzę samych sukcesów w sojuszu i dobrej niezmiennej atmosfery wewnątrz gildii! 4. Zalecam poprosić Moda o usunięcie postów nie związanych z tematem/ działem:p Pozdrawiam G

• Kariera w KFC [11.08.17 - 22.01.18]

Grodar - - Gildie

Beitrag

Ludzi z KFC personalnie nigdy nie znalem i nie miałem okazji poznać jakoś lepiej (tyle co na wspólnym fame czy WC) - mimo wszystko uważam FF20 za jeden z najlepszych moich okresów w AO. Było zgranie i mimo, że to gra to było dorosłe podejście do tematu (co ja osobiście lubię). Wielka szkoda, że tak znacząca siła w AO (bo siłę w AO rozumiem jako pokaźną paczkę ludzi, umiejącą grać pod jednym szyldem i dążyć do wyznaczonych celów jako jeden twór) kończy swoją przygodę. Tym co przestają grać, życzę…

• Zitat von assassinBK: „gdzie jeden debil w T4 bez żadnych specek itp. potrafi zarąbać całe party. “ Ogólnie to gratulacje jak miewasz takie doświadczenia z party xD Przy okazji odnosisz się na każdym kroku do swojego jakiegoś kodeksu honorowego, a w prosty sposób robisz z buzi dupę obrażając kogoś w T4 od debili... A może ta osoba właśnie była niebywale inteligentna, że w T4 pokonała całe pt - no to o czymś mogłoby świadczyć xD

• Gentlemen

Grodar - - Gildie

Beitrag

up