Search Results

Search results 1-14 of 14.

• Iron Hand - Guild Tanıtım

Gilrance - - Lonca Alımları

Quote from Felixboi: “Quote from Gilrance: “Yaş ortalaması yüksek olan guildimizde saygılı üsluba özen gösteriyoruz ve bununla birlikte yaş sınırımız da yoktur. Biz yaş standardı olarak kendisine ve çevresindekilere saygılı olmayı baz alıyoruz. İşten, okuldan geldikten sonra stres atmak için bir araya gelen topluluğumuzda huzursuzluk çıkartacak olaylara izin vermeyiz ” Öncelikle selamlar. Böyle bir şey demişsiniz fakat oyun sırasında bunu göremiyoruz. Guild başkanının yanında ana bacı söverlerke…

Quote from HandHolder: “Hımm. Atalarımız çok güzel demiş: "Görünen köy kılavuz istemez" ” Doğru diyorsun. Yaptığın her boş argümanı farklı saçma konular üzerinden değiştirdiğin için "görünen köy" deyiminin birebir örneğisin. Ama sen takipte kal, buradaki insanlar oyunun içeriğini tüketip keyiflerine bakmaya devam ederken sen vasıfsızlığın ile ne idüğü belirsiz şekilde etrafta dolanmaya devam ediceksin. Gerçi "takipte kal" demeye pek gerek yok, hususi karalamaya çalışmak için yaptığın aramalar bi…

Quote from Dandun: “(Post removed by Evas_Flarelight) ” Yaz bana discord'tan. Bak hususi engelini kaldırdım. Adres veriyim öyle "arayıp bulacam" diyerek olmaz o iş. Sonra bana "ama corona var ben dışarı çıkamam" demeyesin. Bir de rica ediyorum Türkçe yazmasını öğren. Quote from HandHolder: “Quote from HandHolder: “Çoğu Türk communitysini takip ediyorum sizin kadar (300 üye) adamı olmayan klanların bile çok kaliteli PvP videolarını görürken sizi ancak ve ancak çarpıştığınız düşmanların gözünden g…

Quote from Dandun: “(The post has been removed by Evas_Flarelight) ” Rica ediyorum önce Türkçe yazım kurallarını öğren. Zira okurken inanılmaz derecede yorucu oluyor seni anlamak. Gördüğüm kadarıyla psikolojik sorunları olan bir ruh hastasısın zira yazdıklarını okusan sen bile anlayamazsın. Şu üsluptan sonra bir de gelmiş hakaret edip üzerine tehdit ediyorsun ve bulunduğun ithamları kendin yapmış olmuyor musun? Gerçi bunu anlayacak akli zekaya sahip değilsin anlaşılan. Verdiğim tepkide ne kadar …

Drama çıkartabilecek şahıs yok ki karşıda. Keşke biraz BDO ekibi olsa buralarda. O zaman sağlam aksiyona doyardı insanlar

İmla için edit yapılıyor, senin için daha anlaşılır olsun diye. Yazıların herhangi birisinde değiştirilen birşey olsa mutlaka SS'leri ile buraya bırakılırdı zaten. Kaldı ki aklınca sunduğun tüm vasıfsız argümanların net bir karşılığı mevcut. O yüzden daha fazla diretebileceğin herhangi bir konu olmadığından boş uzatıyorsun. Şu an bulabildiğin tek şey "sizin youtube'ta video'nuz yok" demekten başka birşey değil. Özür dilerim karşılığı verilen tüm boş argümanlarına şimdi de youtube'a PvP video'lar…

Sende haklısın tabi, karalama çalışman başarılı olmadı ve üzerine rahatsızlık duyduğun insanların topluluğu başarılı olup ilerlemeye devam edince bu sefer de o topluluğun içindeki tüm insanları hakir görüp küçük göstermeye çalışıyorsun. Lakin şuraya atılan mesajlardan sonra daha çok üye kazanmamıza sebep oldun. Vasıfsız mizacından dolayı teşekkür ederim. Ne kadar doğru şekilde oyunun içeriğini tüketip keyif aldığımızı gösterdin insanlara. Bak misal PvP'de 1B fame'e ulaşmışız. Bunların hepsini ke…

Peki. 7KDrUE.jpg

Haklısın ZvZ'de birbirimizi keserek territory aldık. Psikolojik sorunlarınla mutluluklar dilerim. SLkm9N.jpg

Sen ekstra hesaplar açıp yaptığın spamlara "like" atmaya devam et. Bir yandan gözün burada olsun topluluk yönetmeyi öğrenirsin diyeceğim de gerek yok belli ki zaten takip ediyorsun. Prim için teşekkürler.

Sanal ortamda genç arkadaşlara adres verebilen bir karakteri unutmak ne mümkün? Kesinlikle kalite göstergesiydi. Hala gülümseyerek hatırlıyoruz. Gerçi üslubunda kaliteni harika yansıtıyor. İnsanlar için mim oldun "sen çay mı içmek istiyorsun" diye. Gerekirse 20 kişi dungeon dönülür ancak "officer" olarak kimseye "biz 4 kişi takılıyoruz" diyen olmaz. Şükür ki Albion'da vasıfsızlığını iyi gösterdin insanlara. Sayende yeni insanlar kazanıyoruz sürekli. Sende haklısın çıldırmakta, bu kadar yüzüne vu…

Tüh ya adres vermemişsin bu sefer. inaktif olduğunuzdan dolayı mı çay içmeye çağırmadın? Halbuki yukarıda yazılan cümlede herhangi bir rahatsız edici üslup bulunmuyorken senin buraya gelip drama çıkartma çaban gerçekten takdir edilesi. İnaktif bir topluluk ne diye forumu takip edip üye alımı yapsın değil mi? Karakterinle ve art niyetinle sana iyi eğlenceler dilerim.

Maalesef forum'da henüz 1 gün önce profil açıp ardından buraya gelip "karalama" yapmaya çalışmak yeteri kadar samimiyetini gösteriyor. Kendisini tanıtamadan sahte hesaplar ile bu şekilde hareket eden insanlara cevap vermek aslında benim hatam. Art niyetli davranışını veya cahilliğini şöyle aydınlatayım; aklınca SS'lerini alıp burada karalamaya çalıştığın durumdaki kişiler bir ittifakta veya guild'te değiller ve toplam 300-500k PvP fame'den bahsediyorsun, hadi senin için 1m fame olsun. Bu toplulu…

Iron Hand, 10 yılı aşkın World of Warcraft geçmişi ile aktif en eski WoW guildlerinden biri olarak Albion Online macerasına katıldı. Guild Wars ve Black Desert Online gibi diğer oyunları denemiş, içerisinde 20 yıllık dostluklar barındıran, WoW'u vanilla zamanından beri oynayan ve WOTLK ek paketi ile kurulmuş guildimizin tek amacı güzel arkadaşlık ortamında eğlenmektir. Yaş ortalaması yüksek olan guildimizde saygılı üsluba özen gösteriyoruz ve bununla birlikte yaş sınırımız da yoktur. Biz yaş sta…