Search Results

Search results 1-6 of 6.

• Quote from Piter Pit: “Ta 'meta którą dyktują twórcy' i tekst 'tym się nie gra' dziwne ale na ZvZ w niektórych ekipach co też mają tereny przeklęte grają. Przeklęty też ma stuna jak lodowy ale na jeden cel. Za to żaden mag nie wykręca na solo takiego dpsa jak przeklęty. Lodowy i ognisty na solo pvp są trudni do ogarnięcia. Ognisty na ganki jak najbardziej ze ścianą płomieni, nie każdy śmiga z hełmem rycka. A piekielny ognisty wyspeckowany na kilka osób solo może zrobić pogrom np na nurkowaniu po…

• Scoia'Tael

Wall_Smialo - - Gildie

Roskuwacz zastał Scoie rozkutą, a Tryper zostawi w kajdanach zakutą.

• Violets - aplikuj już dziś!

Wall_Smialo - - Gildie

Kocham was!

• Lodowy mag zagłady. Nadaje się wszędzie, od ganków do ff aż po zvz. Podpalacz na ganki się nie nadaje a przeklinacz na ZvZ jest mało kiedy brany. Pozdrawiam.

• Violets - aplikuj już dziś!

Wall_Smialo - - Gildie

Najlepsza gildia! Pozdrawiam cieplutko.

• Głupio Wyszło rekrutuje!

Wall_Smialo - - Gildie

Miałem tą przyjemność, a raczej NIE PRZYJEMNOŚĆ być w tej "gildii". Na początku wszystko fajnie pięknie, nauczymy bla bla bla. Zależało mi bardzo na kulturze graczy i co? I to że praktycznie cały czas musiłem być wyciszony, przekleństw masa, wyzwisk masa i zamiast kawy o południu lider pije KUSTOSZA. Dla mnie to nie jest do przyjęcia, miesięcznie do zapłaty 5M, już widykacje na mnie wysłali za 2 dni pobytu w tym przychodku, boję się o siebie że sprawa trafi do sądu a wtedy komornik wkroczy do ak…