Search Results

Search results 1-20 of 31.

• Jaki komunikat masz kiedy cie wywali

• Bursztynowy Kartel

Gruszowy - - Gildie

Otwarta rekrutacja czy macie full?

• Bursztynowy Kartel

Gruszowy - - Gildie

Dobrze im wygarnąłeś Miszczu Kartelu. Ja dodam jeszcze coś od siebie i będą się mieli dopiero z pyszna. Przypominam że termin na oddanie żuka mija dziś wieczorem. Niesubordynacja będzie należycie ukarana a wasze nicki zostaną umieszczone na liście wstydu. Przypominam! Cel jest zbożny. Ofiarowane żuki spieniężymy i zafundujemy Oxemu protezę oka. Rada Kartelu ubolewa że nagannym jest jego podły występek i niezrealizowanie założonego celu jakim był kryształowy żuk. Jesteśmy głęboce przekonani że ow…

• POLSKA 1

Gruszowy - - Gildie

Będą wspólne wypady z młotkami w celu zabicia Mojo?

• Kariera w KFC 2.0

Gruszowy - - Gildie

Najlepsza jest Twoja mama i nic nie ma do cienkich bolków a wręcz je lubi

• To trochę słaby ten pitos kręcicie skoro mi z jednej wyspy wychodzi 2kk zysku.

• Nowy złodziej - Ozijar

Gruszowy - - Pogawędki

Quote from Xalpen: “O 12:35 wysłałeś pewną wiadomość. Chyba domyślasz się do kogo, skoro jest moim kolegą. ” Quote from XaIpen: “Meem 13.06.19 17:40 Dawajcie do KFC my kozaki Meem 13.06.19 17:42 Beke mam z waszych gówno gildii ” We szybko edytke walnij żeby sie nie pokapowali i jedziesz z nimi dalej. W końcu ktoś zaora tych pyszałków

• Bursztynowy Kartel

Gruszowy - - Gildie

Quote from Dahlin: “Quote from Szachu: “Myślisz,że nowi gracze ukształtują się w EGO,bo mają ku temu warunki,a później pójdą sobie do OOPS czy SQUAD? Całkowicie straciłeś rozum czy nieświadomie wypisujesz takie brednie? Uważam,że powinni ci zabrać licencje na wykonywanie zawodu. ” Przecież my jesteśmy w OOPS mistrzu z tylniej ławki. ” gdzie? xD

• Bursztynowy Kartel

Gruszowy - - Gildie

bez screena sie nie liczy

• Bursztynowy Kartel

Gruszowy - - Gildie

Quote from Dahlin: “Trzeba sprawę postawić jasno. Ostatnie zawirowania i stabilnie niska liczba polskich "znanych" callerów spowodowała odpływ starszych graczy z BK tam, gdzie są ostatni z nich. Pozostaje nam dopasować się do zaistniałej sytuacji. Postanowiliśmy ukierunkować gildię na nowych graczy, którzy chcą się uczyć, są ambitni, mają czas na intensywną grę po kilka godzin dziennie i szukają spokojnej atmosfery (bez bluzgów, trollowania i obrabiania sobie na wzajem tyłków). Wciąż starsi grac…

• Quote from Shaniia: “Quote from musiek01: “i tak zdechniemy i tak oto demokracją wyszliśmy z PAXu - głos ludu jednak się liczy! ” nie zdechniecie jak podbierzecie graczy CRP ” Przydałoby się więcej tanków na zvz, takich na 1h młotku zdolnych zabić przeciwnika, a najlepiej callera, Jakieś typy?

• Bursztynowy Kartel

Gruszowy - - Gildie

Cyferki w najlepszej polskiej gildii się nie zgadzają więc tabelek nie będzie.Nie ma czego zaprezentować, a jak można później wytykać coś innym w komentarzu skoro samemu się przędzie znacznie gorzej.. Może płaszczenie się przed oopsami przyniesie zamierzony skutek i trup zostanie reanimowany. Trzymajmy kciuki bo szkoda żeby tak zasłużona polska gildia miała tak po prostu zniknąć. (Hidden Content)

• Bursztynowy Kartel

Gruszowy - - Gildie

Wszystkiego Najlepszego dziewczyny!

• Bursztynowy Kartel

Gruszowy - - Gildie

Quote from Koshei: “Ojj przepraszam, od nas nikogo nie wzięliście ” tak niski poziom prezentujecie? xDDD

• Kariera w KFC 2.0

Gruszowy - - Gildie

Dobra już nie trzeba. Znalazła sie na kazaniu. #open_world_healer #największy_hejter_hce

• Kariera w KFC 2.0

Gruszowy - - Gildie

Może ktoś spytać Kofku czy dziś też robi ze mną hce? NIe moge się z nią skontaktować.

• Podwyżka dla Dagothera

Gruszowy - - Pogawędki

Zasługuje na miejsce w tabelce tygodniowej

• Bursztynowy Kartel

Gruszowy - - Gildie

Co wy tam wiecie o fajnych avatarach.

• Bursztynowy Kartel

Gruszowy - - Gildie

@Dahlin kumplu szczególne gratulacje w tym tygodniu dla Ciebie za przekroczenie 700mln fejmu. Nie zapominaj o tym

• Szukam Casualowej Gildii PVP/PVE!

Gruszowy - - Gildie

Bo ja wiem kumplu czy takie dziwne? Ktoś musi tego loota zbierać więc trzeba się było przebranżowić. Chwała wam za to że siedzicie w Carle to nie muszę mamutem jeździć bo inaczej to bym chyba nie wyrobił. Skoro pijesz do PvP to zastanawia mnie dlaczego w ostatniej tabelce KFC wbiło prawie tyle samo fejmu co reszta paxów razem wzięta? "xDDDDDDDDDDDD"