Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 516.

• Polski sojusz VALUE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Jezeli faktycznie na ram a nie hamburgery to i ja się dorzucę, w scoiateal w trakcie wakacji zapomnieli kilka razy pobrać silvers ode mnie więc nazbierało się trochę, a że boje się to trzymać, jako że nigdy takich pieniędzy nie miałem to przekaże to na szczytny cel.

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Hmm ale to nie jest solo kill, bo te kille mają asysty. Chodzi o fakt, że chciałem zobaczyć ile mogłeś zarobić z tego gdzie to Ty byłeś tym ostatnim co zadał DMG myślę, że zbieranie w tym wypadku przyniesie większy profit, chodz sam nie zbieram od 5 miesięcy zgadzam się z Tobą, można tak zarabiać co nie zmienia faktu, że gra daje więcej możliwości, i są tacy, którzy potrafią z nich czerpać przyjemność. Tak wiec szanujmy zbieraczy

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von meem: „O.o To w takim razie zaliczasz się do gangu hardkorowych zbieraczy. Jezu Albionowy dziękuje Ci za takich ludzi. PS. Nie, najzwyczajniej w świecie ludzie po pewnym czasie uczą się grać w gierkę i rezygnują ze zbieractwa na rzecz PvP contentu. Każdy przechodził przez ten etap. Trzymam za Ciebie kciuki “ Top Solo Kills Time (UTC)VictimFame 02.08.2018 14:08:54Boutica121.80k Details 07.08.2018 12:04:37evvta [EGO] - OnePunchMan42.61k Details 05.08.2018 17:10:14Vaharion PKillers38.09k …

• Polski sojusz VALUE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

gorący temat

• Polski sojusz VALUE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Ale temat się rozwinął Kazaszek ostatnie dni w bstoku co z tym KFC?

• Polski sojusz VALUE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von Kazno: „Nastepnym razem po prostu uciekajcie gdy widzicie nasz blob zamiast liczyc ze nie bedziemy was atakowac i zeby potem znowu nie bylo wylewania lez na forum “ Nie rozumiem stwierdzenia "liczyc" jak jest uzgodniony rozejm ? dla czego mam liczyć ze taki smieciowy blob bo jak to nazwac w tej chwili ? dostosuje sie do wytycznych, do rozjemu ? włosy na jajkach nie urosły a juz wielcy wojownicy internetów, szachu gdzie jesteś Twoje dzieci szaleją Poprawcie mnie jak zle zrozumialem, ale…

• Polski sojusz VALUE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

stare nawyki z G zostały historia lubi sie powtarzać, pochwalmy się czymś co do nas nie należy, albo czymś co ładnie wygląda w statystykach może nikt nic nie powie.

• Polski sojusz VALUE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von MixTape332: „@Szkodnik agdzie jestes teraz moze mi jakies slodycze przywieziesz ?? “ wyślij adresik jakieś słodkości znajdę i dla Ciebie;)

• Polski sojusz VALUE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

@kazaszek jutro jestem w Polsce możemy skoczyć do KFC:p tz, w Białymstoku:)

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von Okocim: „To prawda, że PvP w zeszłym tygodniu mieliśmy mało, ale nie aż tak mało. “ Prawda, wiecej niz G

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Talib, odebrałem Twój post całkiem pozytywnie, ja jestem za tym aby wszystkie gildie były w jednym sojuszu ma to plusy i minusy Jednak dla ogóły wydaje mi się, że jest wiecej za niż przeciw. Jedna z ostatnich wypowiedzi jak kilka innych ( nie chce juz cytować ) zachęcają niektórych a innych zniechęcają do podjęcia rozmowy współpracy. Myślę, żeby było to od początku do konca robione na stopie "dyplomatycznej" wyniki były by znacznie większe. Jednak to kwestia tego jak chcecie to prowadzić, tak wi…

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Talib, jak Ty dobrze znasz "zycie w scoiateal" jaki nick na twój alt, bo za dużo zdradzasz tajemnic w tym jednym poście, a to już brzydkie zagranie konkurencji. Nunu

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von Talib: „To co, jak zaczniemy chapać tereny na Anglii to dopiero się ewentualnie zgłosicie na gotowe czy jak bo nie kumam waszego podejścia ? Po co smakować marketowe warzywa jak warzywniak na osiedlu oferuje zdrowsze produkty ? “ To tylko moja opinia Wydaje mi się, ze to jeden z powodów dołączenia do POE

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von Modnoc: „Dołączając do poe BK chyba pierwszy raz po resecie będzie bez terenów, grając do bramki CiR niestety. Według mojej skromnej opinii to oczywiście błąd, bo uważam że akurat value z BK byłoby na prawdę jeszcze mocniejszym sojuszem, który mógłby namieszać. Tuż przed powstaniem value pisałem jednej osobie z bk, że od nowego sezonu new players będą w oops, ale niestety dalej chłopaki wolą grać do zagranicznej bramki. Ja się już nagrałem i nie polecam. Mimo wszystko powodzenia i do z…

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Tabelki super, podziw dla Ciebie, za to że wciąż je robisz. Ale jak ktoś juz wspominał, są Dahlin osoby, które są Twoim, przeciwieństwem, np ja posiadam 5 kont postaci trochę więcej, ale nie ąz tyle co macie altów w całej swojej gildii.

• The Reborn

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von KickinMACHINE: „Fake info Szkodziu, nie byłem w jednej z wymienionych przez Ciebie gildii. Byłbym dalej w Gentach, ale ich już nie ma, gdzieś tą firmę jednoosobową musiałem wsadzić, a że w Blue Army podatki niskie, to życie jak w Madrycie! Btw. co do latania po gildiach: albiondb.net/player/KickinMACHINE albiondb.net/player/Szkodziu “ kick toż potem edytowalne post bo to nie ty napisałeś a jedynie byłeś tam oznaczony, i mój post nijak nie miał być odebrany negatywne. Ps. Ok nie byłeś j…

• The Reborn

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Projekt White Eagle, mial za zadanie zrzucenie swoich barw, i przybranie jednej pelerynki! zapomnienie kto z jakiej jest gildii... ( jak na meczach reprezentacji polski robią to kibice ) Jednak szybko wyszlo ze juz komus to nie odpowiadalo, zanim beta sie zaczela byl rozlam, zanim miesiac minal gracze korzystali z tego by zwerbowac do siebie nowych graczy i stworzyc male gildie. Tak wiec uwazam, ze nic lepszego nasz nie czeka, aby zawsze istniały chodz 2 gildie które trzymają się na czarnych, ma…

• Scoia'Tael -> Sojusz PoE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Jesteś odważny reklamować produkt po którym kilku koneserów tego trunku do dziś nie wróciło do Albiona, czytaj również domu ... Nie wiedzieć czemu dalej siedzą zapewne w lesie skacząc z drzewa na drzewo Między innymi delgu o tobie nowa

• Nowa Potęga

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

@Szachu nie wymyslaj i dawaj na hg

• Nowa Potęga

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Oo wróciła moja Ex, I znów mnie zaczepia... Patrzcie, jak to człowiek może komuś na długo w serduszku zostać.