Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 268.

• Merhaba arkadaşlar, Albion Online, yıl sonuna doğru 32-bit Windows sürümünün desteğini kaldırma kararını almıştır. 32-bit Windows sürümü sadece 2.7GB RAM kullanma desteği vermektedir. Bu da bir sürü teknik sorunlara yol açmıştır (oyunun çökmesi gibi). Gelişen yeni oyun mekanikleri yüzünden, gelecekte daha da fazla sorunlara yol açacaktir. 32-bit Windows sürümünün desteği bir çok alanda zaten sonlandırılmıştır ve sadece bir kaç küçük uygulamada yaşam faaliyeti desteklenmiştir. Genelde 4GB RAM ve …

• Cloth Robes

Koray - - Genel Sorular ve Tartışmalar

Beitrag

KPSS ye hazirlanan Archer

• Tragedy Recruitment Thread

Koray - - Lonca Alımları

Beitrag

Basari golgeniz olsun.

• Albion Online 1 Yasında!

Koray - - Haberler ve Duyurular

Beitrag

Merhaba arkadaşlar, Koca bir seneyi, iyisiyle kötüsüyle geçirmiş bulunmaktayız. Umarım bu süre zarfında nice zaferlere imza atmışınızdır. Albion ailesi olarak size bir kaç duyurumuz var. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak, daha çok bilgi edinebilirsiniz: (içerikler ingilizcedir) Albion bir yaşında haberlerini burden okuyabilirsiniz. Birinci yıl şerefine hediye çekilişleri yapılmaktadır. Arkadaşına tavsiye et hediyeleri yenilendi. Kendinize iyi davranın, Koray

• Herkese Selamlar

Koray - - Kendini tanıt!

Beitrag

hosgeldin aramiza...

• Haziran ayin gelismeleri

Koray - - Haberler ve Duyurular

Beitrag

Merhaba Arkadaslar, Albion Online iki yeni haber ile karsinizda. (Icerikler ingilizcedir) Lancelot Oyun Yamasi #9 Haziran - Arkadasina Tavsiye Et Hediyeleri Gorusmek uzere, Koray

• Hadi bakalim, adam sonucta TR forumlarina duyarli davrandi

• Server Sorunları

Beitrag

Benim bunlarin sormanin nedeni veri toplamak Adamlara biz butun verileri eksiksiz verelim ki olaylari captirmasinlar... ama bu konuya daha cok katilimci lazim... Albion babamin sirketi degil ve bir kar da etmiyorum, tamamen gonullu bu gorevi ustlendim.

• Server Sorunları

Beitrag

@krizalit Biraz sisteminden ve internet paketinden hakkinda bilgi verebilirmisin? Arkadaslar, ne kadar cok kisi bu konu hakkinda sikayet ederse, o kadar elimiz guclenir.

• Server Sorunları

Beitrag

O zaman sole yapalim, Diger arkadaslar da buraya dusunce ve deneyimlerini yazsin. Sonucta bir elin nesi var iki elin sesi var. Kendi dusuncem ve deneyimlerime gelirsek. Ben Toronto Kanada da yasadigim icin, 24-30 ping arasinda oynuyorum. Bu rakam nerdeyse Beta 1 den beri bole. Simdi baktigim daGvG lerde olan donmalar tamamen gitti. Oyun cok daha sorunsuz calisiyor. Eskiden grafik ayarlarimi low a getirirdim, gene de sorunlar olurdu. Simdi ise sorunsuz full goruntu ayarli 75FPS aliyorum, nerde ya…

• "Yetişecek ÇOCUKLARIMIZA alacakları eğitim ne olursa olsun, İLK ÖNCE Türkiye’nin geleceğine, kendi öz benliğine, milli geleneklerine düşman unsurlarla mücadele etmek öğretilmelidir.” (TBMM açılışı 1 Mart 1922) Özünden kopmadan geleceği kucaklayan tüm herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

• Server Sorunları

Beitrag

Selam Morient, EU serverin acilmasi benim bildigim kadariyla hic bir zaman gundem de degildi. Lakin 1 senede sunucu performansi ve guvenlik ile ilgili bir suru ciddi calisma yapilip, sizlere sunulmustur.

• Albion Online HD Duvar Kağıtları GÜNCELLENMİŞTİR! Albion Online dünyasından indirilebilir yüksek çözünürlüklü sanat. Masaüstünüz için yüksek çözünürlüklü bir Albion Online sanat eserine sahip olmak ister misiniz? Buraya tıklayarak herhangi bir görüntüyü seçip, HD olarak "Resmi farklı kaydet" saklayabilirsiniz.

• Albion Online Steam'e Geliyor! 1ovqo7l.jpg Oyun PC, Mac ve Linux / SteamOS'ta Steam ile oynanabilecek. Neden Steam? Albion geçtiğimiz aylarda beri güzel bir şekilde ilerliyor. Lancelot güncellemesi özellikle topluluğumuz tarafından iyi bir şekilde karşılandı. Oyunun aralık ayı Kay güncellemesinden bu yana gördüğümüz istikrarlı büyümeye dayanarak da, daha geniş bir Steam kitlesine açmak için harika bir zaman olduğunu düşünüyoruz. Yeni oyuncuları getirmek sadece dünyayı daha canlı ve kalabalık his…

• beyler hoscakalin

Koray - - Kendini tanıt!

Beitrag

Keske bana ulassaydin, belki elimden bir sey gelirdi... Artik cok gec

• Selam millet, Oyun hatasi duzeltilmistir. Iyi oyunlar dilerim...

• Merhaba Arkadas, Bugünkü oyun yamasinda (patch) kotu bir oyun hatasi (bug) pazar yerini hedef aldi. Size onerimiz yarin ki oyun yamasina kadar, pazar alnini kullanimindan kacinmanizdir. "Oyun hatasi (bug) pazar alanina koydugunuz esyalarin kalite seviyesini dusuyor."

• Sandbox Interactive yeni bir client cikarmak uzere, onu bekle...

• demek ki paranin cozemedigi seyler de varmis...

• Herkese merhaba, 6 Aralık’ta yeni gelecek olan güncellememiz Kay’ın duyurmanın heyecan ve mutluluğu içindeyiz! Daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayarak* ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak test sunucumuza bağlanarak şimdiden Kay güncellemesini inceleyebilirsiniz. Test sunucunun kayirlarini burdan* okuyabilirsiniz. Ayrıca yeni düzenlenecek olan bölge savaşları (territöry warfare) lonca üyeleri tarafından burdan ulaşarak* okumasını şiddetle tavsiye ediyoruz. *içerikler ingilizcedir