Search Results

Search results 1-20 of 127.

• forum.albiononline.com/index.p…e30d5aad95c0f28c24b1257af kogo? golemy kamienia?

• 3xpendables rekrutuje!

BuFuIkSPoMpA - - Gildie

forum.albiononline.com/index.p…e30d5aad95c0f28c24b1257af

• Fajna ta spina, taka nie za dynamiczna

• .

BuFuIkSPoMpA - - Gildie

@Selferis prosze usiądź mi na twarzy

• Art Of War

BuFuIkSPoMpA - - Gildie

Art 0f Last legion, gildia zvz dla której jakakolwiek topka to obraza, najlepsi z najlepszych, wspaniała rodzinna atmosfera, do czasu aż nie poleci battlemount i wyrywacz się na niego nie połasi. Chętnie bym się bardziej rozpisał, ale raz, nie jest to konieczne, dwa, wszystko zmieściło się w jednym zdaniu xD

• Kariera w KFC 2.0

BuFuIkSPoMpA - - Gildie

reasumując to co się tutaj wydarzyło: chłop który trolluje i wyzywa innych spłakał się że ktoś go trolluje i wyzywa.. coś wam to mówi? nie mogąc się obronić argumentami ani nawet lirycznie przed innym trollem musiał go wystalkować i udostępnić jak sądzi jego dane prywatne. co ktoś taki ma w głowie? znam odpowiedź. Uwaga, NIC! Każdy rozumny człowiek powinien wiedzieć że to tylko gierka, i nikt z nas się tutaj irl nie zna, także nikogo nie powinny urazić (XD) wyzwiska i szyderstwa, a nawet jeżeli …

• Siema rekrutujecie?

• Bursztynowy Kartel

BuFuIkSPoMpA - - Gildie

Siema jak sądzicie kiedy kolejny rozłam? Ja daję 5 tygodni

• [EGO]BLOOD FORCE REKRUTUJE

BuFuIkSPoMpA - - Gildie

Ale tu jebie p0lakiem brudasem. @PapaBudyn umyłbyś się czasem.

• SZUKAM GRUPKI GRACZY

BuFuIkSPoMpA - - Gildie

polecam gang pudeleczek

• update; będą robione giveawaye itemków w pełni losowe za sprawą bota.. a z czasem może dojdą jakieś konkursy?

• update; kolorki, ROLEPLAY, market, kanały do rozmów family friendly, kanały do szukania ekip, bot muzyczny, miła i rodzinna atmosfera ZAPRASZAM

• >prowadź potato farmę >wyzywaj wszystkich od mongolskich zjebow >mów że wszyscy są zjebani i toksyczni >przeczytaj 2 wyższe punkty raz jeszcze >dziw się że ktoś cię nie lubi albo cię wyzywa >savien

• [TFU] Wesoła Gromada

BuFuIkSPoMpA - - Gildie

Nie porównuj contentu swojej gildii do contentu gildii o których nie masz bladego pojęcia, bo tak, twój sposób wypowiedzi jest wywyższający WG, i zanim zaczniesz wylewać gówno z mordy to nie, nie pisze tego w żadnym wypadku złośliwie. Podoba ci się twoja gildia i masz w niej content? Naprawdę wszyscy się cieszą z tego powodu że WG żyje i coś robi, ale nie spuszczaj się nad tym i nie opisuj tego tak jakby to było coś wyjątkowego, bo większość polskich gildii które są faktycznie gildiami, a nie po…

• no elo ogółem post powstał tylko po to żeby pokazać albo przypomnieć naszą starą dobrą Nową Nadzieje, neutralny grunt do rozmów i bluzgów o wszystkich dla wszystkich, bez ogródek i stronnictwa, aktualnie discord jest w trakcie rozwijania (tworzenie poszczególnych kanałow, dodawanie botów i ogólne usprawnienia kosmetyczno-funkcjonalne), przy okazji można tu znaleźć ekipe do porobienia contentu jak np hg 5v5 czy fame farm, albo znaleźć ustawkę discord.gg/A9jJJTC linkacz here

• Ni hao!

BuFuIkSPoMpA - - Przedstaw się!

>sugerowanie że osoby które piszą randomowe głupoty na forum albo trollują są gorsze od tych co tego nie robią >nazywanie się myślącym człowiekiem Wybierz jedno

• Nowy złodziej - Ozijar

BuFuIkSPoMpA - - Pogawędki

Miło mi że doceniasz. Co do bycia zjebanym, to zanim kogoś takim okrzykniesz najpierw spojrzyj w lustro, później chociaż spróbuj się zastanowić co w nim widzisz, i wtedy się zastanów kto tu jest naprawdę spierdolony

• >spłacz się że ktoś ci "ukradł" logo >powiedz że w sumie to nikt nie ma monopolu na logo >savien

• Nowy złodziej - Ozijar

BuFuIkSPoMpA - - Pogawędki

kick za t o k s y c z n o ś ć kick za toksyczność K I C K za T O K S Y C Z N O Ś Ć XD! Aktualnie jedyna gildia z jakiej dostałem lote to twój spust LL, a wyleciałem razem z innymi osobami jak np Loxew, za to że powiedzieliśmy ci w prost że jesteś zjebany XD już zapomniałeś jak ci dupa pękała przez jakąś śmieszną jaszczurkę? Osiągnięcia moich gildii? No nie wiem, wytrwali dłużej niż jakakolwiek gildia w której ty uczestniczyłeś, wyszło spod moich skrzydeł bardzo dużo osób, które wiele się ode mni…

• Scoia'Tael

BuFuIkSPoMpA - - Gildie

Chętnie skomentowałbym twoją wypowiedź, ale nie ma takiej potrzeby, sam siebie podsumowałeś najlepiej.