Search Results

Search results 1-20 of 101.

• Przez podstawy masz na myśli kliknięcie przycisku odrodzenia się?

• Zakon Białego Wilka rekrutuje!

Verest - - Gildie

Quote from PrawdziwyFlo: “ja nowy w te gry ale czy kiedykolwiek w tej jak i innych rzeczywistościach ktoś nie bił archow? ” arch2 nie bije archów

• Czekam na mema z mózgami i coraz to ciekawszymi broniami do dwu osobowego bomb squadu.

• Violets - aplikuj już dziś!

Verest - - Gildie

Quote from Arkapiech: “Na wszystkich 3 filmikach bylismy sami. A zalewać, w sensie rozlewać się po przeciwnikach, pozdrawiam. ” Sami z Lusterkiem?

• Poprawie wypowiedz z wyżej. Nie musisz wracać do gildii z której wyszedłeś wystarczy, że twój nick znajdzie się na liście osób które mogą odwiedzać daną wyspę. Napisz do któregoś z oficerów lub GMa aby dali Tobie dostęp chociaż na jeden dzień, powodzenia z odzyskiwaniem dobytku.

• Problemy z serwerem

Verest - - Ogólne pytania i dyskusje

Quote from Stui: “Quote from Verest: “Zawsze jest opcja, że grupa pk miała buildy na odpychanie i zanim Ciebie zabili zostałeś wepchnięty do strefy czerwonej gdzie naturalnym jest stracenie wszystkich przedmiotów w momencie zgonu. ” Na żółtej strefie tam gdzie jest niby nieograniczone pvp jak padniesz też nie Tracisz eq, kilka razy się wyłożyłem po skarb i nigdy itemow nie stracilem. A jeżeli myślisz że został przepchnięty na inną mapę to musiał by" zaakceptowac" że chce przejść na mapkę czerwon…

• Problemy z serwerem

Zawsze jest opcja, że grupa pk miała buildy na odpychanie i zanim Ciebie zabili zostałeś wepchnięty do strefy czerwonej gdzie naturalnym jest stracenie wszystkich przedmiotów w momencie zgonu.

• Moon Guards

Verest - - Gildie

Quote from haraj: “Najlepsza potato farma w albionie polecam bardzo serdecznie ” To nie wątek TBC

• Solo Ganking/PvP

Zanim zacznę chciałbym zaznaczyć, że ekspertem nie jestem. Jeżeli chcesz gankować samemu w terenie potrzebować będziesz dużej mobilności, ponieważ w każdej chwili do walki może wtrącić się osoba trzecia. Dodatkowo będziesz potrzebować wystarczająco wysokich obrażeń aby zbić cel z wierzchowca a następnie go zabić lub niewidzialności aby zaskoczyć cel gdy nie jest na wierzchowcu. Co do szukania przeciwników to biegając po mapie bez celu za dużo nie osiągniesz, dużo lepszym sposobem jest czekanie w…

• Maciusie Guild poszukują nowych graczy

Verest - - Gildie

Dzięki za link @haraj świetna stronka.

• Śmierć w lochach.

Quote from Dressykamila1: “Byłam w lochach w czerwonej strefie, nagle pojawił się gracz i zaczął zmieniać swój kolor, wyłączyłam grę jeszcze przed tym jak ruszył na mnie a, gdy weszłam ponownie po godzinie byłam martwa. Czemu się tak stało? ” Ponieważ zgaszenie gry nie sprawi, że postać zniknie z mapy. Kombinacja alt f4 nie pomija procesu wylogowania a podczas wylogowywania postać nadal jest wrażliwa na ataki graczy oraz potworów.

• Violets - aplikuj już dziś!

Verest - - Gildie

Porównując wypowiedz tego pana z jego wcześniejszymi wypowiedziami na polskim chatcie to teraz wydaję się nawet miły.

• Quote from Maddak: “Witam serdecznie! Chciałbym się dowiedzieć do czego konkretnie służy kamień i czy warto zostać kamieniarzem. Czy jest to opłacalne na dłuższą metę czy może jednak warto zostać górnikiem czy innym zbieraczem? Dzięki za odpowiedzi i udanych grindów na black zone'ach ” Kamień głównie używa się do stawiania budynków np kryjówek domków na wyspach itd. Na kamień zawsze popyt jest i zawsze będzie ponieważ przychodzą nowi gracze którzy z czasem dochodzą do etapu własnej wyspy i stawi…

• Sektor-7 - Rekrutacja otwarta!

Verest - - Gildie

Nie ma to jak bumpować temat od razu gdy przestanie się wyświetlać w pierwszych pięciu wiadomościach.

• Quote from AsWellAs: “200m w itemach hehe JEBNIENTY MITOMAN, albo mu się pomyliła kwota z tym co on ukradł a nie co JEMU kradli czy tam odzyskali hehe xD Top gildie nie mają po 200m w skrzyniach a ten naplet pkujący na frakcji na NIEBIESKICH miał by mieć? 200m w itemach to by ci się w 10 skrzynkach nie pomieściło złodzieju ty, 50 awalońskich setów to by mało było a i ludzi tyle nie miałeś xD Logi z tych skrzyni pokaż ty mitomanie co ci tam pozabierali to porównamy czy te SKARBY Z NIEBIESKICH MAP…

• Dziękujemy za dramę zabawa była przednia powodzenia w budowaniu społeczności.

• 150 pingu

Quote from JARNOIBARRA: “mam ciągle 150 pingu w górę. jak go zmniejszyć? ” Jak wspomniano wcześniej przeprowadzka do ameryki to dobry sposób istnieje jeszcze " exit lag " o tym za dużo Ci nie opowiem bo nie korzystałem i nie najzwyczajniej nic o nim nie wiem ale słyszałem, że jest skuteczny.

• [TFU] Wesoła Gromada

Verest - - Gildie

Kiedyś to było martlock vs [SAUCE] ah stare dobre czasy

• Ciekawy problem

Verest - - Pogawędki

Quote from arysto: “Witam, może ktoś z Was miał podobnie i pomoże rozwiązać problem ? Internet połączony kablem ethernet, co jakieś 45 minut skacze w albionie ping do 350. W tym czasie działa discord, działa youtube, twitch a prędkość na speedtest pokazuje 100 mb/s i ping 2ms. Z albiona mnie wyrzuca, mimo że internet mam. Czyli to nie problem z internetem. Mam nowy komputer, dzisiaj go kupiłem i na dzień dobry takie coś. Wyłączyłem firewalla, ale to nic nie daje. Sterowniki do karty sieciowej ws…

• TAXI Caerleon

Verest - - Gildie

@NdwZ Macie to opatentowane bo w sumie bardzo mi się spodobało takie podejście oraz sposób prowadzenia pk szkoda tylko, że nasi klienci nie są tak rozmowni. Powodzonka w biciu rekordów prędkości PS opłaty pobieracie za przejechany kilometr czy za minute?