Search Results

Search results 1-20 of 90.

• Black Lista

ToxicRose - - Pogawędki

23.03.2020 gracze o nicku @Jaszczompica @haraj mają zakaz wstępu do polskich gildii. Haraj brudas.

• Uwielbiam jak Glokz dostanie pocisk, poczym płacze i woła o pomoc hahaha. Nie polecam gildi Avium jest tam Glokz każdy wie ze to złodziej i kłamca. Violets rekrutuje!!

• Scoia'Tael

ToxicRose - - Gildie

@glokz znów płaczesz, KFC umarło zostałeś sam.

• Scoia'Tael

ToxicRose - - Gildie

Glokz brat Haraja też śmierdzi? Przez takich śmiedzieli jest epidemia. Violtes rekrutuje!!!

• Scoia'Tael

ToxicRose - - Gildie

Glokz to takie gówno pojawia się i znika.

• Moon Guards

ToxicRose - - Gildie

Co tu tak śmierdzi!!!! ta ku...a @haraj Violtes rekrutuje!!!

• Moon Guards

ToxicRose - - Gildie

Jest nasz brudas @haraj violets rekrutuje!!!

• Moon Guards

ToxicRose - - Gildie

@Rejs każdy zna twoją historie nie zapomnimy tego jak nam opowiadałeś kiedy to ojciec ci wkładał palca w dupe. Violets rekrutuje!!!

• Chciałem do nich dołączyć, wszedłem na rekrutacje siedziałem 3 godziny, przyszedł rekruter @glokz oraz @Rejs i kazali wpłacić 5m, wpłaciłem. Okazało się, że po wpłaceniu pieniędzy "przechodzę do następnej tury". W tej turze znowu chcieli 5m pieniędzy!!! Podobno nie ma w tej gildii oficerki ale jak powiedziałem gościowi, że już zapłaciłem 5m powiedział, że on tu jest oficerem (czy tam nawet kimś wyżej) i mam zapłacić też jemu. Przypomniały mi się wizyty w Urzędzie Skarbowym w 1976 roku. Stanowczo…

• Violets - aplikuj już dziś!

ToxicRose - - Gildie

@Dahlinbrand do tej listy można dodać @Rejs poszło info że kolega poleciał z BA za złodziejke. Violets rekrutuje!!!

• Chciałem do nich dołączyć, wszedłem na rekrutacje siedziałem 3 godziny, przyszedł 1 rekruter @glokz oraz @Rejs i kazał wpłacić 5m, wpłaciłem. Okazało się, że po wpłaceniu pieniędzy "przechodzę do następnej tury". W tej turze znowu chcieli 5m pieniędzy!!! Podobno nie ma w tej gildii oficerki ale jak powiedziałem gościowi, że już zapłaciłem 5m powiedział, że on tu jest oficerem (czy tam nawet kimś wyżej) i mam zapłacić też jemu. Przypomniały mi się wizyty w Urzędzie Skarbowym w 1976 roku. Stanowcz…

• @Rejs śmieciu Violets rekrutuje!!!

• 3xpendables rekrutuje!

ToxicRose - - Gildie

nie polecam same zjeby i złodzieje !!! @haraj BRUDAS

• 3xpendables rekrutuje!

ToxicRose - - Gildie

Chciałem do nich dołączyć, wszedłem na rekrutacje siedziałem 3 godziny, przyszedł 1 rekruter @Barszczyk i kazał wpłacić 5m, wpłaciłem. Okazało się, że po wpłaceniu pieniędzy "przechodzę do następnej tury". W tej turze znowu chcieli 5m pieniędzy!!! Podobno nie ma w tej gildii oficerki ale jak powiedziałem gościowi, że już zapłaciłem 5m powiedział, że on tu jest oficerem (czy tam nawet kimś wyżej) i mam zapłacić też jemu. Przypomniały mi się wizyty w Urzędzie Skarbowym w 1976 roku. Stanowczo odmów…

• Black Lista

ToxicRose - - Pogawędki

27.01.2020 gracz o nicku @Jaszczompica ma zakaz wstępu do polskich gildii. ToxicRose

• Violets rekrutuje!!! Uwaga @glokz to złodziej.

• Chciałem do nich dołączyć, wszedłem na rekrutacje siedziałem 3 godziny, przyszedł 1 rekruter @glokz i kazał wpłacić 5m, wpłaciłem. Okazało się, że po wpłaceniu pieniędzy "przechodzę do następnej tury". W tej turze znowu chcieli 5m pieniędzy!!! Podobno nie ma w tej gildii oficerki ale jak powiedziałem gościowi, że już zapłaciłem 5m powiedział, że on tu jest oficerem (czy tam nawet kimś wyżej) i mam zapłacić też jemu. Przypomniały mi się wizyty w Urzędzie Skarbowym w 1976 roku. Stanowczo odmówiłem…

• 3xpendables rekrutuje!

ToxicRose - - Gildie

Co to za gówno gildia? @haraj ty śmierdzielu

• 3xpendables rekrutuje!

ToxicRose - - Gildie

Jebać Disa i @haraj a Barszczyk śmieć. Violets rekrutuje!!!

• 3xpendables rekrutuje!

ToxicRose - - Gildie

@Barszczyk wasza gildia to śmietnik. Violets rekrutuje!!!