Search Results

Search results 1-6 of 6.

• Selamlar

Dovaren - - Kendini tanıt!

Bizim Guilde yeni oyuncular arıyorum ve Guilddeki herkez yeni oyunculara yardım etmeye açık ,küçük muhabbet bi guild katılmak isterseniz beni oyun içerisiden arkadaşlara ekleyin konuşalım. Onun dışında guildle ilgilenmeseniz bile bana yazabilirsiniz yeni oyunculara olabildiğince yardım etmeye çalışıyorum.(oyun içindede Dovaren ismim)

• Sadece Mob keserek değil oyunda herşeyi yaparak mountları kullanmayı açabilirsin çünkü mountlar reaver a değil adventurer skilline bakıyor. Onuda oyunda her fame aldığın etkinlik ile geliştirebilirsin.

• Binekleri marketten alabilirsin yada kendin yetiştirmek istersen adaya ihtiyacın var. Adanda at, öküz gibi hayvanları yetiştire bilirsin ama tabiki de onları beslemen gerekiyor.

• Başlıkda belirttiğim gibi tek kişi tarafından yada sadece belirli bir grup tarafından yönetilern şehirler hakkında başkalarınında fikrini almak istedim Bence yeni gelen blind auction sistemi bu konuyu çözücek gibi durmuyor çünkü o yerlere sahip olan insanlar zaten dükyanlardan düzenli bir gelir alıyorlar ve satılık olan dükyan/arsaların önceki sahiplerinin "2x silver worth" gibi bir şeyle öne geçmesi bence durumu daha iyi yapmıyor. Bunu kullanarak sadece gereksiz fazla bir bid yapıp dükyanları h…

• Merhaba

gün 13 update: 150 saat oynadım bel baş kalmadı ben bi 3 gün yok

• Merhaba

Naber ben dova, oyun hakkındaki hikayeyi anlatım dedim belki oyuna başlıcak olanlara yardımcı olur yada forumu biraz canlandırır o kadar aktif gözükmüyorda. Oyuna geçtiğimiz cuma 3 kişi başladık , başlangıç da biraz kanserdi hani yeni gelen oyuncu dalgası ile birlikte düşük tier bölgelerde madde toplamak yada hayatta npc bulmak ama alışınca ve büyük şehire geçtiğimizde oyun cidden açılmaya başladı. Gümüş toplamak ilk başlarda çok yavaş geliyordu sonrasında şans üzeri yosunların çok değerli olduğ…