Search Results

Search results 1-12 of 12.

• Hello everyone.When I playing Albion online , I always see Black screen or ''Someone is currently in on this account '' problem, but I fixed it.I will explain it First Step : Click the albion online , click play and join the game with your charachter. Second Step : Press CTRL SHİFT ESC ( Open Task Manager ) click details on the task manager Third Step : Search Albion-Online.exe then right click it.Click UAC virtualization.Then click Change virtualization ( You must to enable UAC virtualization o…

• Quote from xBlackLotusx: “Quote from Cacalas: “Edit : Görev yöneticisini kapatmayın hep açık kalsın ” bunu yaptıktan sonra düzeldi artık siyah ekran yemiyorum bunu ingilizceye çevirip bugs tarafında bir başlık açalım derim geliştiriciler farkına varıp kalıcı bir çözüm üretebilir ” @Koray Hocam artık ilgilenir misin zahmet olmazsa ? Çoğu Türk hatta yabancı oyuncuların oynayamama problemini deneme yanılma yoluyla buldum.İngilizce pek yeterli olmadığı için bu durumu iletir misin? Çok büyük bir prob…

• Quote from xBlackLotusx: “çözüm için teşekkürler denedim ama sorun devam ediyor bakalım diğer arkadaşlarda nasıl sonuç verecek ” Hocam oyuna girip karakterinize girdikten sonra görev yöneticisini açıp denediniz değil mi? Çünkü bazen olmuyor komple kapatıp oyunu açıp play deyip daha sonrasında karakterinizle oyuna girdikten sonra görev yöneticisini açıp ayrıntılar sekmesinden UAC sanallaştırmaya tıklayıp açılan pencerede sanallaştırmayı etkinleştir demeniz gerek.Bazen bende de olmuyor çünkü kompl…

• Arkadaşlar çok özür diliyorum geç cevap verdim baya.Buraya normalde bende işe yarayan çözümü en net haliyle yazmıştım ama şu oyunda o kadar çok egoist türk var ki bıktım bu insanlardan.Çoğu sorun yaşayan insanlara özel mesaj atıp yardım etmek istediğimi söylediğimde aşağılık kompleksi durumu içerisinde cevap verince konuyu komple sildim ama yine de yazayım 2-3 egoist ınsan yüzünden diğer Türk arkadaşlarım yararlanmamasına üzülürüm ve umarım işinize yarar. 1. adım : Oyuna giriyorsunuz.Girdikten s…

• Arkadaşlar çözüm yolunu forum.albiononline.com/index.p…9CM-YOLU-Programs%C4%B1z/ linkinde paylaştım umarım sizin de işinize yarar. Bütün oyundan atma , geriye atma , siyah ekran , someone is currently logged into this account gibi hataları bu yöntemle çözdüm. @Zulmer @xBlackLotusx @FReaKaZ0iD @Tyrisa @ironhandm

• Merhaba arkadaşlar sürekli oyundan atıyorsa programsız ( vpn kullanmadan ) çözdüm.Sorun yaşayanlar ulaşırsa sevinirim.Herhangi program kullanmadan çözebiliyorsunuz. Edit : 1. adım : Oyuna giriyorsunuz.Girdikten sonra görev yöneticisini açıyorsunuz ( Kesinlikle karakterinizi seçip oyuna girdikten sonra görev yöneticisini açmanız lazım ) 2. adım : Oyuna girdikten sonra görev yöneticisinde ayrıntılar sekmesine tıklıyorsunuz ve albion-online.exe 'yi bulup sağ tıklıyorsunuz 3. adım : sağ tıkladıktan …

• Evet hocam superonline.Neden ki?

• Sorun hala güncel.Onca gelen güncellemeye rağmen silip yüklememe rağmen hala devam ediyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

• Evet yaşadığım sıkıntıya ekleme olarak "Someone is currently logged in on this account." sorununu yaşıyorum.2017 senesinde de böyle bir sorun varmış hala var.Oyundan durduk yere atıyor ve bu hatayı alıyorum şifremi 50 defa değiştim hiçbir alakası yok.Tekrar söylüyorum internetimde bir problem yok @Koray Hocam rica ediyorum bir yardım ederseniz çok sevinirim.

• @Koray kanadalı reis nerdesin bir çözüm bulun lütfen

• Quote from Zulmer: “aynı sorunu ben de yaşıyorum dostum. oyunun serverları ara sıra böyle saçmalıklar yaşatıyor. sanıyorum geçici bi durum olsa gerek. ” Hocam çok saçma yani.Ping 164 gösteriyor ms 06 ama herkes hareket ederken ben ediyorum fakat hiçbir işlem uygulayamıyorum attan inme vs 30 sn sonra oyundan atıyor veya ışınlanırken siyah ekran vs çok yordu yani bu durum beni 1 haftadır böyle

• Merhabalar.Yaklaşık 2 aydır albion online oynuyorum.2 aydır oyundan atma gibi bi problem hiç yaşamadım.Son 1 haftadır sürekli oyundan atıyor her map değişikliğinde siyak ekranda kalıyor ve durmadan beni oyundan atıyor.Server yoğun olsa da olmasa da her türlü o siyah ekran ve durduk yere oyundan atma sorununu yaşıyorum.Oyunu sildim yükledim yaklaşık 123870917283 defa. Farklı yere de kurdum internet sağlayıcımı arayıp sorun olup olmadığını sordum sorun olmadığını söylediler speed testten testimi y…