Search Results

Search results 1-20 of 22.

• Kariera w KFC 2.0

Lyrycs - - Gildie

U mnie totalny luzik po świętach jest, ale widzę, że nie umiesz się określić, czy piszesz ze mną czy narzekasz na całe KFC. Jakbyś nie zauważył w gildii jest około 100 aktywnych osób, jeśli miałbym śledzić każdy wpis/wiadomość i machać palcem, że nie ładnie wyzywać panów z A0W to bym walnął fikoła chyba z miejsca. Co do raidowania to masz racje, bo siedzę tylko z wyczekaniem i śledzę całe forum, aż tylko pojawi się wyżej wymieniony wpis i od razu robię CTA na całego discorda z 15 powiadomieniami…

• Kariera w KFC 2.0

Lyrycs - - Gildie

@Jaszczompica szkoda, że patrzysz na sytuacje na swoim podwórku i kulturę graczy, ale wywalone już w to. Nie wiedziałem, że w AO jest już możliwość podłączenia FB to czatu w grze i możliwość podpisania się swoim profilowym. A nie czekaj to ty wystalkowałeś go i teraz wrzucasz na forum jego profil, tylko pytanie w jakim celu? Żeby przestał być anonimowy i zaczął się bać internetowych napinaczy? Tworzysz też jakieś pasty (nawet się uśmiechnąłem lekko czytając to), a sam po odejściu z BK przeleciał…

• Kariera w KFC 2.0

Lyrycs - - Gildie

Quote from Jaszczompica: “Dzień z życia kfsiaka: -07.00 pobudka -12:00 trzeba dowiedzieć się na discordzie co nas teraz bawi >toxic mówi że "wyrywacz ty kurwo" >kurwa nie wiesz kto to wyrywacz bo całe życie w krzyżowcach ale chuj -12:30 HE HE WYRYWACZ TY KURWO -13:30 ale bym se ojebał kfc ale mamusia mówi że to nie zdrowo sadpepe.mp3 -14:30 raidowanie discordów bo tak pan lyrycs powiedzial ze to śmieszne teraz -18:30 latanie po lymhurst z moimi fajnymi internetowymi kolegami nareszcie to nie tob…

• Wielkie Odliczanie

Lyrycs - - Pogawędki

Dobra, pewnie dogadałeś się z wyrywaczem i dlatego wiedziałeś, że będzie rozłam, a gracz Specnaz jest podstawiony od ciebie i tak RMT robisz

• I think ice block works as intended, because now you can use it even if you have silence or stun on yourself.

• Kariera w KFC 2.0

Lyrycs - - Gildie

KFC w gazie, jako sojusz NASA broni zamki przeciwko super alliance'om DADDY i OOPS youtube.com/watch?v=O7_BgzNLb5s

• Nowy złodziej - Ozijar

Lyrycs - - Pogawędki

Można poprosić slajdy po wykładzie?

• Is this out of season april fools joke?

• Scoia'Tael

Lyrycs - - Gildie

Gratuluje „sukcesu” i liczę dzis na jakis rewanż. Zapraszam was serdecznie na zamki i oczekuje równie owocnej walki z obu stron. Pozdrawiam

• Dla mnie jesli chodzi o te całe ZvZ to chyba nie moge sie z toba zgodzić, ze bieganie i zabijanie przynosi dopiero efekt na koniec sezonu. Tak naprawde ta gra ma tylko PvP do zaoferowania jako end-game, bo trzeba przyznać ze reszta aktywności jest powtarzalna do bólu i nie daje tylu emocji co wlasnie PvP w masowych bitkach czy GvG.

• Nowy złodziej - Ozijar

Lyrycs - - Pogawędki

Dowody prima sort, 100% legit no scam

• Nowy złodziej - Ozijar

Lyrycs - - Pogawędki

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów, w gierce oczywiscie.

• Siema, minęło już 19 dni, 2 godziny i 16 minut. Wiadomo już coś więcej?

• Quote from Ment0r: “Quote from glokz: “1. Załozenie miało być że każdy jest równy, nie ma oficerki, każdy robi co chce ” Jeśli jest oficerka, to nie ma w tedy równości? To chyba w KFC, u nas wszyscy się szanują, a stanowisko to nie powód do wywyższania, tylko do cięższej pracy, bo w tedy dochodzą obowiązki. Każdy może robić co chce, oficerka organizuje wypady czy eventy, ale uczestnictwo jest dobrowolne. Tak samo nikt nie musi zgłaszać się do oficerki. Pisałem od początku, że projekt do niczego …

• Bursztynowy Kartel

Lyrycs - - Gildie

Drogi @Dahlin niezmierne sie ciesze, ze nadal kontynuujesz Bursztynowy kartel i ciagle go rozwijasz o kolejne projekty, a najbardziej rad jestem z zapowiedzi żołdaków. Z niecierpliwością wyczekuje, az nasze drogi sie skrzyżują na czarnych terenach i bedziemy mogli sprawdzic nasze umiejętności w równej walce. Pozdrawiam serdecznie, Lyrycs

• Zgłaszam się na następcę Dagothera. Obiecuje ujawnić wszystkie akta prowadzone przez niego i korespondencje z polskimi GM’ami oraz ukrócić proceder banów za podobne awatary do sami wiecie kogo

• Bursztynowy Kartel

Lyrycs - - Gildie

Czy żołdacy otrzymują cotygodniowy żołd za swoja służbę?

• W swamp cross. Pozdrawiam.

• Potężne CRP znów zabija członków KFC, niestety musiałem się poddać pod naporem polskiego zerga, ale walczyłem do końca. albiononline.com/pl/killboard/kill/31295381

• wyprawa do caerleonu

Lyrycs - - Ogólne pytania i dyskusje

Polecam Rejsa, nie raz pomagał mi się zwozić