Search Results

Search results 1-16 of 16.

• Kariera w KFC 2.0

Elementum - - Gildie

Haraj jak zobaczyłem życzenia od Mojo dla KFC i innych to po prostu miałem tak dzień zrobiony.... to, że Cię specjalnie uwzględnił, żebyś zaczął grać a nie gadać to było po prostu takie kochane. Swoją drogą to Mojo nieźle to wymyślił, żeby składać życzenia w ojczystym języku każdej z gildii, zdecydowanie najlepszy lider w całym Albion.

• Kariera w KFC 2.0

Elementum - - Gildie

Rejs po 1 to nie na koniu, ale battlemouncie i to jest normalnie robione, po 2 chcesz dowodów to weź się sobie nagraj albo forum poczytaj akurat co do Ciebie to nikt wątpliwości nie ma.

• Kariera w KFC 2.0

Elementum - - Gildie

Bo KFC jest teraz w jego rękach i jakby nie patrzeć całkiem dobrze trafiło, skoro potrafi normalnie coś napisać. Brakuje tylko aby po tym jak broni swoich graczy publicznie nauczył się ich potem ustawiać do pionu wewnętrznie. A tak to generalnie akurat Lyrycs uważam za spoko ziomka, chociaż też sporo trollował, ale na jakimś tam poziomie, że się sam pośmiałem no i w Albion jest mocnym graczem, także jak na standardy KFC całkiem dobry wybór.

• Szukam gildii

Elementum - - Gildie

Rejjsss ale Cię tyłek musi piec z tym Twoim "callowanie", że nawet o AOW nie wspomniałeś. Jeny jaki Ty masz ultra kompleks.... masakra.... aż Ci współczuje

• Kariera w KFC 2.0

Elementum - - Gildie

Oho... tak ciężko wam przyznać w KFC, że nie macie na tyle siły woli by ogarnąć toksów ze swojej gildii Lyrycs, meem, ToxicRose? Przecież to już trwa lata .... dajcie spokój chłopcy i po prostu to powiedzcie i przeproście, że to głównie dzięki wspaniałemu KFC całe forum wygląda jak wysypisko syfu i jeszcze ten wasz tekst "Jak się przejmujesz tym co w sieci wypisują to Ci współczuje blla blllaaa...". Tak jakby to was dzieci nie ruszało, pamiętam jak się meem w swoich postach rodziną zasłaniał i n…

• Art Of War

Elementum - - Gildie

Dokładnie, jestem adminem JBZD.

• Art Of War

Elementum - - Gildie

Najlepsza polska gildii ZvZ musi trollować na forum, taktyka jak sprzed lat. Oj kefsiaczki kefsiaczki..... gimnazjum wam usunęli a wy dalej w nim mentalnie tkwicie. Aby dostać się do gildii nikt, żadnych pieniędzy nie wymaga, atmosfera jest całkiem fajna, nie gram wiele, ale jak wpadam to mi się podoba. Jak ktoś chce wierzyć w troll wywołany ewidentnym bólem tyłka to proszę bardzo.

• Art Of War

Elementum - - Gildie

To kiedy KFC idzie do AOW?

• Bursztynowy Kartel

Elementum - - Gildie

Aktualny link do discorda: discord.gg/gzgxzC

• Bursztynowy Kartel

Elementum - - Gildie

Zobaczymy czy się uda, zapraszam na discorda wszystkich, którzy nie będą mogli nic akurat dla siebie znaleźć w danej chwili. discord.gg/kQqY2g

• Bursztynowy Kartel

Elementum - - Gildie

Strasznie toksyczny ten związek polskich gildii, wszystko jest dobrze jak są od siebie z daleka.

• Bursztynowy Kartel

Elementum - - Gildie

Dla mnie to jest jedna wielka zagadka dlaczego wy wszyscy się tak nie lubicie, mam na myśli KFC, Reborn vs BK i Scoia, różni was content gry, ale to naprawdę tak źle? A gildię założyłem, bo chcę pograć trochę z fajnym logiem no i moja grupa chciała się przekonać jak to jest. Spokojnie ja też jestem przeciwko dzieleniu graczy na małe gildie, bo jest problem z pingowaniem w sojuszu, bo w gildii do iluś osób jest łatwiej się dograć itd.

• Bursztynowy Kartel

Elementum - - Gildie

Spoko mem, jak nie chcecie spróbować to nie, już więcej nie zapytam.

• Bursztynowy Kartel

Elementum - - Gildie

Dobra, najwięcej osób czyta to forum z polskich gildii, więc prosto z mostu tutaj zapytam, robimy ten polski sojusz? W ten sposób osłabicie SQUAD, POE i stworzymy coś gdzie będzie każdy z tych contentów.

• Light Emissaries

Elementum - - Gildie

Light Emissaries Gildia stworzona dla endgame’owych graczy z ambicjami ale również tych lubiących odprężający, dobry FF lub inne aktywności. Pretendenci do bycia najlepiej zorganizowaną i najbardziej skuteczną gildią w grze Albion Online. Czego oczekujemy? - Zaangażowania i wytrwałości w dążeniu do doskonałości – każda przegrana jest krokiem do sukcesu - Niewylewania żalu – tworzymy przyjazną atmosferę - Dyscypliny i dojrzałości – zamiast krytykować, podajemy pomocną dłoń Co oferujemy? - Świetne…

• Bursztynowy Kartel

Elementum - - Gildie

Ja już wielu z was mówiłem jakie podejście ma Oficerka POE.