Search Results

Search results 1-20 of 27.

• Dołącze do gildi

Kurewna - - Gildie

ja moge cie szkolic i nauczyc wszystkich mych mondrosci

• Tez polecam ta gildie. Spoko ziomki. Pozdro dla grazynki i monikiii z ktorymi kiedys wystepowałam na kamerkach i pato streamach Czemu Brajanujszka ma statut "Wspanialy"?:D

• dokladnie. mozna tez selowac nudeski

• Psynet

Kurewna - - Przedstaw się!

ślady spermy na moim tornistrze :p

• Psynet

a kto na czacie pisal "ze chce cie wyruchac"???

• Psynet

Quote from Brajanuszka: “Quote from Kurewna: “Quote from DonCarleon: “Witam wszystkich! W grze możecie mnie znaleźć pod nickiem Psynet. Mam 36 lat, żonę, dwójkę dzieci, łącze internetowe i klawiaturę. W albionie pełnię funkcję burmistrza Martlock, prowadzę również oddział skorumpowanej policji. Jestem lodowym magiem więc łatwo mi zamrozić zarobioną gotówkę z łapówek. W wolnych chwilach dorabiam sobie jako płatny zabujca. W tym temacie witam się z wami wszystkimi i zapraszam w skromne progi Spart…

• Psynet

Quote from DonCarleon: “Witam wszystkich! W grze możecie mnie znaleźć pod nickiem Psynet. Mam 36 lat, żonę, dwójkę dzieci, łącze internetowe i klawiaturę. W albionie pełnię funkcję burmistrza Martlock, prowadzę również oddział skorumpowanej policji. Jestem lodowym magiem więc łatwo mi zamrozić zarobioną gotówkę z łapówek. W wolnych chwilach dorabiam sobie jako płatny zabujca. W tym temacie witam się z wami wszystkimi i zapraszam w skromne progi Sparty Martlock! ” A na serio to on: - Ma 14 lat - …

• Jesteśmy sławni!

Kurewna - - Ogólne pytania i dyskusje

Dokladnie. Potrzebujemy wybawczyni i porzandnej moderatorki!!! Glosujcie na mnie jako nową Modewne! Program wyborczy: - Spokoj z nicponiami - 500+ na bystro - obnizenie akcyzy na alkohol

• Jesteśmy sławni!

mmorpg.org.pl/news/zobacz/wsty…czy-tylko-w-albion-online Sugeruje jakieś specjalne nagrody dla ludzi którzy promują Albiona Specjalnie dla Ksiaka ktory przyznał sie do bycia gejem xD

• i Pay more then 100 $$ and i wanna too

• Thx im almost like tokarczuk Thx for all that i win

• I wanna buy it on npc for gold xD

• Quote from Cavalier: “Quote from Kurewna: “Quote from Grimhawke-EB: “If everyone had it, it wouldn't be special. ” It be special Every player wanna main house for boxes.This option should be for everyone.I got friend with brain cancer nick Haraj and his dream is to everyone got this house:P Help to his dreams come true:D ” No - like other games if you are a a backer or a founder then you get special items. If you're not a backer or a founder then you shouldn't be able to get them. Sorry.........…

• JAK ZBURZYĆ BUDOWE NA WYSPIE ?

Kurewna - - Pogawędki

Quote from Surnatka: “Mam na wyspie nieroczętą budowe, której nie chce budować, jak to zuszczyć ? Nie widze w opcjach sadnej możliwości. ” Klikasz na te "ruinki" i opcja "Zezwól na atak" a potem bierzesz młot do wyburzen i pełnią nienawiści walisz w niego krzycząc "chwała kurewnie!"

• Victi omnes - REKRUTACJA

Kurewna - - Gildie

Quote from glokz: “Aha to grubo.. ” Brajanuszki nie znasz ?:D Ale juz go nie zobaczysz w grze bo se robote znalazł

• Prośba :)

Ja tez pozdrawiam Lady Kurewna

• Quote from Surnatka: “Witam ! Jestem początkująca i prosze obodpowiedź na kilka pytań : Co to są Rubierze i jak tam dotrzeć ? Kryjówki będą kosztowały 10 milionów srebra, ile to złota ? Co to jest klaster i aktywność bojowa klastra ??? ( CZY KTOŚ MOŻE PISAĆ PO POLSKU I UŻYWAĆ BARDZIEJ ZROZUMIAŁYCH SŁÓW, nie każdy tu ma 8 tier Jak postawić kryjówkę ( powiedzmy że mam ten zestaw do budowy, jestem na tych owych Rubieżach no i teraz co, klikam punkt na ziemi i ją stawiam, czy co ? ) Dziękuje za odpo…

• Podobno tego nie da sie juz wybudowac.... Ale jak sie czegos bardzo chce to mozna to dostac i nie wolno sie ograniczac Dlatego poprzyj moj post w generalu o przywrocenie tej budowli. Dalabym za to hajs jakbym predzej dala wiec czemu mamy byc teraz wydupczeni :o?

• a wg mnie nie karmiłes go i zdechł :o

• Klikasz na te "ruinki" i opcja "Zezwól na atak" a potem bierzesz młot do wyburzen i pełnią nienawiści walisz w niego krzycząc "chwała kurewnie!"