Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 372.

• Polski sojusz VALUE

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von Szachu: „Zitat von Tobek: „"a do tego trzeba mróweczek by elita miała za co się bawić" “ Tak to już jest w tym PoPiS'ie....normalnie Krzysztof Kolumb z ciebie “ Zitat von KickinMACHINE: „Zawsze zastanawiałem się kto pisze te wszystkie komentarze na onecie, które mój ojciec czyta zawsze i teraz już wiem. Ciekawe ile masz lat, bo janusz pełną gębą już “ Szkoda mi ciebie,bo widać,że masz wąskie spojrzenie na "świat" Popytaj ojca o trochę spraw,bo jeszcze dzieci to ty nie umiesz robić,a si…

• Zitat von WscieklyGaming: „Gildia Bezimienni opuściła sojusz SFORA ze względu na wewnętrzne spory, wbicie noże w plecy Moon Guardom przez Dom Grozy oraz niski poziom kultury. Oficjalnie jesteśmy w stanie WOJNY z CRP, IX, oraz DG. Udostępniane tu będą filmy z walk/potyczek “ serio?? jak z nimi konkurujecie i jesteście w stanie wojny to bardzo kiepsko z wami....

• Polski sojusz VALUE

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von Tobek: „"a do tego trzeba mróweczek by elita miała za co się bawić" “ Tak to już jest w tym PoPiS'ie....normalnie Krzysztof Kolumb z ciebie.

• GILDIA SFN szuka nowych członków!

Szachu - - Gildie

Beitrag

Grajcie sobie,realizujcie swoje założenia i broń boże nie spoufalajcie się z "PoPisem".

• Polski sojusz VALUE

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von Tobek: „Talib jedno muszę przyznać nadymać to się potrafisz, i nie wiem czy leczysz tą sytuacja kompleksy . Słysze lepszy lepciejszy aniby w czym wy jesteście lepsi i od kogo? Macie poziom jaki macie i macie to co macie i mieć więcej wiele nie będziecie “ Święta prawda,a największym pr0sem jest @Modnoc i jego ekipa GvG

• Solo PvP Pair Daggers

Szachu - - Ogólne pytania i dyskusje

Beitrag

Trochę lepiej mechanicznie niż połowa społeczeństwa albionu tylko wszystko na jedno kopyto xD Monotonne za którymś razem....

• The Reborn

Szachu - - Gildie

Beitrag

Księżniczko Yeleano z tobą problem jest taki,że nie chcesz się przyznać iż jesteś niepełnosprytny. I nie mieszaj w to Szkodnika to jest inny rodzaj zawodnika ahahahah

• The Reborn

Szachu - - Gildie

Beitrag

Poziom mechaniczny jest wręcz żenujący co potwierdzacie kolejnymi filmikami. Jest to tak słabe,że nie da się tego oglądać. Co ja tam wiem nie ma diamentu w lola .

• Bursztynowy Kartel

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von Ambriel: „Okazuje się, ze jak się da zbieraczom topór to machają nim tak samo sprawnie jak kilofem (co prawda to nie poziom BA, ale jak na graczy wychodzących z royala to nie ma tragedii) smile.png “ Jak na poziom zbieraczy,którzy wyszli z royala i się nie przestraszyli to może być ale daleko Wam do perfekcji A co to poziom BA? GL długa droga przed wami

• The Reborn

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von Modnoc: „@Szachu Lebiodo, Cargerze to jedynie mógłbyś tego SoBa polerować. Btw Cała ta nasza ekipka w lolu miała Diamond lub wyżej, więc zorientuj się zanim po raz kolejny strzelisz sobie w kolanko. “ Cała? rozumiem,że Dexu także?tylko jego skill jest pokazany na filmiku. Nie oszukujecie siebie nawzajem,a przede wszystkim ludzi z gildii. To właśnie robicie od samego początku istnienia Albionu. Współczuje do tej pory ludziom z gildii,którzy są tylko cyferkami,a wy sobą nic nie reprezent…

• The Reborn

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von glokz: „No nie oszukujmy się ale Albion w porównaniu do LoL'a raczej wybitnych egamerów nie ma. “ Święta prawda!! Po skillu wielu osób co widać na filmikach mogliby grać co najwyżej w wysokim brązie i niskim silverze. Chociaż jest parę osób z platyny i wysokiego golda...np. GM Infinite i paru innych,których nie będę wymieniać.... Nie wspominając o diamencie i master tier.... Prawda jest taka,że pewnie jest parę osób z golda,którzy mogliby zasilić GvG ale niestety nie mają po pare milio…

• The Reborn

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von Modnoc: „To właśnie Genty wraz z KFC stworzyli bardzo dobrze zgrany sojusz, później z Coroną, do tego zaprosiliśmy Kartel, ale w sumie do dziś nie dostałem od nich odpowiedzi. “ I co się stało z tymi wszystkimi gildiami? Praktycznie nie istnieją,a gdzie reszta gildii i sojuszy,które bezpowrotnie przestały funkcjonować albo was wyrzucili,bo się na was poznali. Corona Regni Poloniae miała szansę się wybić ale niestety na swojej drodze spotkali was.(przestrzegałem ich wielokrotnie) To sam…

• Powrót do aktywnej gry - nowa gildia

Szachu - - Pogawędki

Beitrag

o kur*waaa

• The Reborn

Szachu - - Gildie

Beitrag

@dfgfdg niepotrzebnie z nimi dyskutujesz,zostaw ich w spokoju,niech sobie grają na żółto-czerwonych Za wiedzę się płaci.

• The Reborn

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von dfgfdg: „Ej chłopacy czemu wy na gvg nie wychodzicie już nawet ? “ Zitat von MehEh: „Modnoc chyba przedawkował leki antydepresyjne “ Z czym oni mają wyjść? chęci to za mało....nawet tego brak

• Kariera w KFC 2.0

Szachu - - Gildie

Beitrag

Jak będziecie polowali na "szkodników" to dajcie znać. Z wrogiem się sprzymierze,żeby wyplewić te chwasty...

• Zitat von Cegielka: „Szachu nigdy nie opuścił Carleonu to narzeka :v “ ja narzekam na to,że Beta xxx zagościła na steamie i wmawiają ludziom,że jest to pełnoprawny produkt. Chciwość nie zna granic.

• Powrót do aktywnej gry - nowa gildia

Szachu - - Pogawędki

Beitrag

wyślij zapro do gildi a to 100k+ silvera to co miesiąc?

• IX Kohorta

Szachu - - Gildie

Beitrag

a nadal tak klikacie beznadziejnie czy zrobiliście postępy?

• Szukam gildie.

Szachu - - Gildie

Beitrag

Zitat von Yeleana: „Do nas też możesz zajrzeć -> 9kohorta.com “ o jest księżniczka Yeleana i 9 krasnoludków Jak tam nauczyłeś się w końcu klikać na klawiaturze?? Zitat von d3qu: „No a ja całe życie myślałem, że krasnoludków było 7. Jak jest 9 to znaczy, że jest progres (albo Śnieżka kłamała i miała 2 na boku ) “ Wątpię w wasz progres raczej miała 2 na boku.